Strona 464 z 543
Pokaż wyniki od 4,631 do 4,640 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja się wysypiam jak już zasnę, tylko ten moj gnom starszy wstanie i dziadki na dole, ale nie pójdzie do nich za Chiny hehe
    Muszę być ja, jak i cały dzien :/
    U mnie pogoda wgl koszmarna jest... załamka...

Co do hemoglobiny pod koniec obniża się lekko i te wszystkie wartości siłą rzeczy, bo duzo organizm musi jej "rozrzedzić" z tego co pamietam z zajęć. No, ale nie mniej jednak warto coś powcinać, tym bardziej, ze ja w sumie cała ciąża bez witamin

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Współczuje Ci Gabi..ja wystarczy że zaczełam łykać żelazo i szybko z 10 mi prawie na 13 podskoczyła hemoglobina. Ogólnie całe życie z anemią sobie jestem ale to przez moje zaniedbanie bo jak tylko coś łykne to od razu wyniki skaczą do góry. Mój organizm taki podatny na wszystko.

U nas pogoda fatalna zimno i pada często....wkurza mnie to niesamowicie bo ostatnie dni kiedy możemy w trójke gdzieś swobodnie wyjść a tu zimno. Z noworodkiem to już tacy mobilni nie będziemy. Kupiliśmy działke prawie że pod blokiem jestem dumna bo to mi się udało ją upolować w końcu ( a to naprawde wyczyn bo znaleść teraz na sprzedaż ogródek działkowy we Wrocławiu- Śródmieście to cud ) i nawet jeszcze grilla nie mieliśmy przez tą pogode.

Dziewczyny już dzieciowe( pewnie o to pytałam już ale pamięć zawodna) , jak myślicie jak dzieci Wasze zareagują na drugie dziecko i w dodatku mniejsze w domu? Takie co będzie potrzebowało więcej uwagi niż przy starszym? Ja jeszcze kilka miesiecy temu bym się stresowała ale teraz mój Starszak raczej za tatą bardziej ( chyba że chory) więc jestem spokojna. Jeszcze jak wróce z dzidziusiem do domu to w foteliku będzie dzidzia z jajkiem niespodzianką lub czymś innym co uwielbia Filip, i że to niby taki prezent od Brata młodszego dla starszego na przełamanie pierwszych lodów ;D Filip już też trzyma prezencik dla dzidziusia i narazie jest pozytywnie nastawiony..ale różnie może być

Ewelina ja również zamierzam wcielic w życie motyw prezentu doradziła mi to znajoma psycholog. Pozatym obiecuje sobie ze bede codziennie znajdowala czas tylko dla córki, żeby nie czuła się odrzucona. Wydaje mi się że będzie chciala mi pomagac takze postaram sie to wszystko poukladac. Znam osobe, ktora ma 3 latke I roczniaka I u nich jest tak Natalia nie teraz nie widzisz ze karmie Bartka, Natalia nie teraz bo kapie malego, Natalia nie teraz bo przebieram Bartka, Natalia cicho Bartek spi, a potem zdziwienie ze ta bidulka bije brata przy kazdej okazji. Nie oceniam daje przyklad bo niektore kobitki sa same z tym bo mezowie cale dnie w pracy, moj maz pracuje w systemie 12 24 12 48 czyli 12 h w pracy potem 24 w domu znowu 12 w pracy I potem 48 w domu I tak ciagle takze mam go duzo w domu do pomocy.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina łączę się z Tobą w bólu co do koleżanki i jej odwiedzin

Co do mojego Kacpra to sama nie wiem jak będzie. Pyta kiedy się Filip pojawi, bo już by chciał, chodzi i buja kołyskę, ale jak pytam czy będzie bujał brata to mówi, że będzie za bardzo zajęty
    Ale twierdzi, że będzie ze mną małego przebierał, kąpał, przynosił pieluszki i że będzie fajnie. Chociaż on jest totalnie do mnie przywiązany i tu lipa bo najbardziej martwię się usypianiem. Jak jestem w domu to nie opcji żeby mąż go uśpił. A sądzę, że może z tym być od czerwca różnie.
    No i też dostanie od Filipa prezent na powitanie, jako że to wielki fan lokomotyw to dostanie kolejną do swojej kolekcji

Ja właśnie myślę, gdzie by tu dzisiaj wysłać chłopaków żeby trochę odpocząć samej. Jeszcze mąż jest przeziębiony, jak i ja z resztą i wiecie jak jest z lekka umiera przez ból gardła :P

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cześć!

Wczoraj miałam aktywny dzień, o 21 wróciłam ze szkoły rodzenia. Mieliśmy omawiany poród i zamiast się uspokoić to jestem jeszcze bardziej przerażona. Ale co tam. Dowiedziałam się również że koleżanka z innego forum - też czerwcówka, już urodziła 30.04. Wcześniaczek - mają się całe szczęście dobrze.
    Moje maleństwo dziś jakoś mniej się rusza. Zaczynam się tym niepokoić, ponieważ albo rusza się bardzo energicznie albo wcale. Ma takie jakieś skoki ruchliwości. No i kompletnie nie wiem czy kupić rożek czy wystarczy sam kocyk? Jak myślicie? W co po porodzie najlepiej otulić dziecko?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Gabi1811 Zobacz posta
    Ewelina ja również zamierzam wcielic w życie motyw prezentu doradziła mi to znajoma psycholog. Pozatym obiecuje sobie ze bede codziennie znajdowala czas tylko dla córki, żeby nie czuła się odrzucona. Wydaje mi się że będzie chciala mi pomagac takze postaram sie to wszystko poukladac. Znam osobe, ktora ma 3 latke I roczniaka I u nich jest tak Natalia nie teraz nie widzisz ze karmie Bartka, Natalia nie teraz bo kapie malego, Natalia nie teraz bo przebieram Bartka, Natalia cicho Bartek spi, a potem zdziwienie ze ta bidulka bije brata przy kazdej okazji. Nie oceniam daje przyklad bo niektore kobitki sa same z tym bo mezowie cale dnie w pracy, moj maz pracuje w systemie 12 24 12 48 czyli 12 h w pracy potem 24 w domu znowu 12 w pracy I potem 48 w domu I tak ciagle takze mam go duzo w domu do pomocy.
    Miałam podobnie jak urodziła się młodsza siostra. Pamiętam jak przyszli goście by zobaczyć maleństwo - to ja z drugą siostrą zostałyśmy wproszone z pokoju. Straszne to było dla nas przeżycie. Miałam wtedy 7 lat. I pamiętam też sytuacje że bawiłam się na dworze a mama dała mi pod opiekę wózek z siostrą. Skakałam na skakance. Odwróciłam się na chwilę - a mama w tym czasie zabrała mlodszą siostrę do domu. Jak mama wróciła - to powiedziała mama do mnie że "jestem nieodpowiedzialna" i nie umiem upilnować dziecka.

Dziś wiem - że to nie była moja wina a moja mama nie powinna była tak postąpić - jednak to zdarzenie ciągło się za mną do dorosłości. Nikt się jakośc nie przejął w domu że jako 7 latka po takim zdarzeniu przepłakałam w poduszkę tydzień.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Famirabelka
    Ja w razie co mam kupione dwa rożki. Taki cieńszy, bawełniany udało mi się na allegro kupić za kilkanaście zł i jest bardzo fajny. Jeśli się nie sprawdzi to będzie służył jako kocyk albo podkład. Wydatek nieduży, a możliwe, że się przyda.
    Teraz widzę, że mają jeszcze tańsze. Do tego kupowałam jeszcze przewijak więc naprawdę tanio wszystko wyszło
    Jakbyś była zainteresowana to wklejam link:
    http://allegro.pl/sliczny-rozek-beci...798869405.html
    Mam ten w słoniki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam wszystkie Panie! Wiem, że nikt nie lubi takich postów. Możliwe, że mało kto je w ogóle czyta. Jednak zwracam się do Was z ogromną prośbą. Jestem studentką III-roku dietetyki i właśnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej, której tematem jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej wpływu jodu na organizm człowieka oraz znajomości produktów obecnych na rynku polskim suplementowanych w jod. Chciałabym, żebyście pomogły mi, wypełniając ankietę skierowaną do Pań w ciąży. Wiem, że grupa została utworzona w innych celach, ale liczę na wyrozumiałość i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego przyszłym mamom !

https://www.survio.com/survey/d/A5A8C9I3K1K8A9W9K

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Famirabelka
    Ja w razie co mam kupione dwa rożki. Taki cieńszy, bawełniany udało mi się na allegro kupić za kilkanaście zł i jest bardzo fajny. Jeśli się nie sprawdzi to będzie służył jako kocyk albo podkład. Wydatek nieduży, a możliwe, że się przyda.
    Teraz widzę, że mają jeszcze tańsze. Do tego kupowałam jeszcze przewijak więc naprawdę tanio wszystko wyszło
    Jakbyś była zainteresowana to wklejam link:
    http://allegro.pl/sliczny-rozek-beci...798869405.html
    Mam ten w słoniki
    Zamówiłam jednak ten rozek - wybrałam myszki beżowe. Zobaczymy co przyjdzie.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez katarzynkaa Zobacz posta
    Witam wszystkie Panie! Wiem, że nikt nie lubi takich postów. Możliwe, że mało kto je w ogóle czyta. Jednak zwracam się do Was z ogromną prośbą. Jestem studentką III-roku dietetyki i właśnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej, której tematem jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej wpływu jodu na organizm człowieka oraz znajomości produktów obecnych na rynku polskim suplementowanych w jod. Chciałabym, żebyście pomogły mi, wypełniając ankietę skierowaną do Pań w ciąży. Wiem, że grupa została utworzona w innych celach, ale liczę na wyrozumiałość i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego przyszłym mamom !

https://www.survio.com/survey/d/A5A8C9I3K1K8A9W9K
    Straszliwie długa ta ankieta.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów