Strona 463 z 543
Pokaż wyniki od 4,621 do 4,630 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ojejku Mróweczko mam nadzieje że będzie wszystko ok, współczuje Ci strasznie co chwile jakieś ""atrakcje" ciążowe nie masz chwili spokoju;/ Też mam taką koleżanke co jak przyjdzie to koniec siedzi i siedzi do nocy ostatnio przed 2 wyszła w nocy. Mój dzieciaczek ten starszy szedł spać do drugiego pokoju i mówi jej żeby była ciszej bo on spać nie może a ta ok ok i dalej głośno gada....a ja do tej 2 w nocy myślałam że skonam.

Co do brzucha to ja mam cały czas niski więc ciężko mi będzie później ocenić czy się jeszcze obniżył. Ale to że mam nisko to nic złego bo mam szyjke zamknięta i wszystko ok...po prostu tak się dziecko usadowiło chyba żeby miało krótszą drogę później

Maj się zaczął teraz to już mnie stres porodowy naprawdę ogarnia....

2. dzieckozakupy.pl
    Monika ja walcze z anemią ciągle jestem niżej normy, niby biore żelazek, ale cudów nie ma, teraz dodatkowo biore wit b12 bo przy jej braku żelazo pada narazie w tabletkach zobaczymy w pierwszej ciąży brałam w zastrzykach. Mój gin twierdzi że z anemia ciezko wygrac. Właśnie w pierwszej ciazy walczylam nawet lezalam z tym na patologi ciazy, pilam cuda, soki z buraka I inne dziwne rzeczy na koniec itak po porodzie musieli mi przetoczyc kilka jednostek krwi. Dlatego teraz sie tez staram ale nie katuje juz wstretnym sokiem z buraka bo gin mowi ze itak pewnie będzie powtorka z rozrywki.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mróweczko odpoczywaj jak najwięcej i daj znać co i jak.

Monikapp to ja mam takie bóle jak wstanę przez co zastanawiam się czy już koniecznie muszę iść w nocy do wc czy mogę jeszcze poleżeć :P

Gabi widocznie twój organizm tak ma i czy chcesz czy nie nic na to nie poradzisz

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Monika mi z 13,4 spadła do 11 równe... Niby jeszcze jest ok, ale już widzę różnice. U mnie to, ze ja mięsa wmusić nie da rady... niby jem warzyw, owoców itd, ale jednak...

Gabi jaka masz anemię?
    W sensie jakie wartości?
    Po porodzie miałam 6,9 miałam i masakra zastrzyki z żelaza mi robili, długo czas mięśnie nie mogły dojść do siebie.

Ta pokrzywa naprawdę świństwo, ale ponoc działa cuda.

Mroweczko trzymam kciuki i daj znać !

Albo u mnie w laboratorium inaczej wyniki notuja albo moj lekarz oszalal teraz mam 29 I lekarz panikuje ze to malo, ze ponizej 30 to juz powinnan na patologi lezec bo to anemia straszna. A po porodzie miałam 23, dostałam krew chyba dwie jednostki, I po wyjsciu ze szpitala brałam zelazo u tabletkach.

Member
    monikapp

O mnie
    U mnie hemoglobina sięgnęła 10 przy normach 11,2 - 15,7. W ostatnich wynikach 10,2... żelazo 2 razy dziennie + wit. b12. Buraki, pokrzywa ... to na mnie nie działało...

Senior Member
    megianto

O mnie
    No to u mnie 12,2 z ostatnich wyników, więc nie pomogę.
    Kozaczku mięsa też nie jem z wyjątkiem grillowanego.
    Ponadto nie mam jakoś urozmaiconej diety, ale na szczęście anemia mnie omija.
    U Was też tak dziś pada i pochmurno?
    Jakiś pesymistyczny ten dzień przez pogodę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja uważam, że teraz to mięso jest że wątpie żeby byly nim jakies wartosciowe skladniki. Anemie ciezko zwalczyc ja biore żelazek trzy razy dziennie plus raz dziennie wit b12. Jedna tabletke łykam na czczo nad ranem zeby sie dobrze wchlonela a reszte w ciagu dnia, jedna jednoczesnie z wit b12, a druga jednoczesnie z kwasem foliowym, niby wtedy lepiej sie wchlaniaja, I magnez biore tak kilka godzin od zelaza bo wyczytalam na ulotce ze magnez I zelazo sie nie lubia I utrudniaja sobie zycie. Co do nastroju nawet nie mowie koszmar.

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Monikapp też mam problemy z dobraniem pozycji do snu w nocy jak nie żebra to biodra masakra
    Co do brzuszka mi też się obniżył jakiś czas temu od razu lepiej mi się oddycha moja hemoglobina 13 12,3 z poprzednich wyników. Tydzień temu robiłam ale jeszcze nie znam wyniku, bo laboratorium wysyła bezpośrednio do lekarza, a wizyta dopiero 10 maja.
    Mróweczko jeszcze troszkę współczuję plamień... trzymaj się
    U mnie pogoda słoneczna, ale wiatr straszny. Po południu przestało wiać no i słoneczko uciekło za chmurki zrobiło się chłodniej Mam nadzieję, że jutro nie będzie padać

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Mi na szczęście krwawienie przeszło, pozostał jedynie ból brzucha.

Co do spania to ja się wysypiam w ciąży z Kacprem prawie nie spałam a ostatnie tygodnie wspominam strasznie, Teraz jest o wiele lepiej. Kładę się i śpię do rana jak zabita, nawet rzadko wstaję do toalety co mnie bardzo cieszy bo w pierwszej ciąży urządzałam sobie pielgrzymki przez pół nocy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów