Strona 462 z 543
Pokaż wyniki od 4,611 do 4,620 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    A ja masuje . Tak mi pewnie nic znowu nie da, ale cóż Haha
    Masaż krocza nie przyspiesza akcji porodowej. Jedynie jak się ma infekcje powinno się zapytać lekarza. Mi położna po 30 tyg kazała smarować krocze zeby już powoli poprawiać ukrwienie mąż nie moze ti chociaż ja Haha nie No nie ma co narzekać, naprawdę mino wielu obaw wreszcie zaczynam się cieszyć ciąża, bo wiem, ze dzidziuś na tym etapie jest coraz bardziej bezpieczny.
    Co do ruchów ta moja Zocha najczesniej spokojna okropnie! Az do przesady... Nie rozumiałam tego aż do niedawna... Syn był małym ADHD w brzuchu i zawsze zastanawiałam się po co ktoś każe liczyć ruchy w ciąży... Dzisiaj ma aktywniejszy dzien i strasznie mnie to cieszy wypina się, fika, cuduje i ostatnio przed usg byłam pewna, że jest poprzecznie ułożona, ale glowkowo pięknie, a na boki wypięte górki, obstawiam, że raczki tak rozłożyła, a ja panika hehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny majowo

Monikapp ja taką kartę dostałam w Poznaniu o której piszesz. Pani doktor mi dała wykaz badań na poszczególne tygodnie i wio, wszystko hulało i byłam zadowolona. Wszystko się zmieniło w styczniu po przeprowadzce do Warszawy. Tu Luxmed to JEDNA, WIELKA ŻENADA. Pani doktor łaskę mi robi, że da mi skierowanie na USG (które mogę zrobię najwcześniej 2mc później, bo takie są terminy) bo przecież w ciąży USG robi się 3 razy. Jakbym chciała mieć 3 razy to bym szukała takiej placówki, która by tak działa a nie chodziła do prywatnej placówki, która w standardzie daje mi wykaz badań a potem ma w nosie. W Wawie się dowiedziałam, że taki wykaz jest za przeproszeniem z dupy no i jedna placówka a różne podejście zupełnie.

Ja się jakoś chora robię, gardło mnie boli, głowa mi pęka. Wszytko z niedospania pewnie, bo ostatnio się nie wysypiam.
    Teraz Wam sie pożalę bo gdzieś muszę.
    Odwiedziła mnie koleżanka z Poznania. Przyjechała na dwa, trzy dni i nie mega styrała. W sobotę wpadła do nas o 15 i wyszła o.... 2:30 w nocy, Ledwo wysiedziałam bo wiadomo, tyle godzin (11,5h) siedzenia męczy w cholerę. Oczywiście wczoraj mimo że mówiłam, że chce się o 20 położyć, bo cały dzień było mi mega słabo miałam powtórkę z rozrywki. Dzisiaj już od rana przez to zmęczenie i w sumie totalnego nerwa na całą sytuację zdążyłam mężowi pocisnąć, ale koleżance też napisałam co myśle, ale widzę że nie czai totalnie. Odpisała mi, że ona wie że jestem zmęczona... Ehh, musiałam Wam się wyżalić bo na serio mam dość totalnie tego weekendu, jeszcze dzisiaj teściowie przyjeżdzają i szwagier więc kolejny dzień "męczarni".

Miłego dnia dziewczyny

Mrówko nie łam się ja pomimo,że siedze sama to też czuje się jakoś tak nijak. Pogoda fatalna i nic się nie chce. Trzymaj się jakoś I nie daj się wykończyć gościom to ty jesteś teraz najważniejsza I twoje samopoczucie.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mróweczko zachowanie tej twojej koleżanki jak wiadomo nie na miejscu, ale jakby było dla mnie za długo to po prostu bym wyprosiła mówiąc "Wybacz, ale jestem bardzo zmęczona i idę się już położyć..." lub coś w tym rodzaju. Co do kiepskiego samopoczucia to chyba ta pogoda tak działa. Ja od rana walczę z bólem głowy i nic nie pomaga, ale sądzę, że to przez wiatr i wczorajszy spacer.

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!

u mnie 33 tydzien....i cos czuje że malutka jest coraz wieksza-) bo coraz trudniej jej sie obracac, mnie natomiast strasznie męcz a skurcze, szczególnie w nocy, to jest jakas masakra, troszke sie tym martwie, wizyta dopiero za tydzień, wiec może jakos doczekam...

nie wiem kto szukał info o GBS -inna nazwa to screptococus, przepraszam ale pisze na szybko i jesli jest bład w pisowni....juz od 30 zł mozna zrobic-)przynajmniej w KRK

chciałam Was zapytac jeszcze o jedna rzecz, u mnie ostatnio bardzo duzo sie dzieje, niekoniecznie dobrze, troszke zmartwien itp, i kuzynka z która nie widziałm sie od 2 tygodni powiedziała mi że bardzo obnizył mi sie brzuch....ja tego nie widze, mój mąz równiez, ale czy ktos tez tak ma, mam sie martwic? to żle? może jednak pójde na wizyte wczesniej?

pozdrawiam Was wszystkie dzielne mamuśki

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Witajcie Kobietki
    Jakoś nie miałam kiedy ostatnio pisać, zresztą ja i tak sporadycznie piszę. W zeszły wtorek byliśmy na kolejnym usg, bez zmian, dzidzia rośnie równomiernie, wodonercze też . W 32 tyg waga 2200 gr więc jest oki.
    Miła12 co do obniżenia brzucha moja teściowa ciągle twierdzi że mi się obniżył i tak za każdym razem już od jakiegoś czasu, jak tez tego u siebie nie widzę ani nie czuje, tak samo mój mąż. Szczerze mówiąc wątpię abyś miała powód do niepokoju. Skonsultować się zawsze z lekarzem można, ale myślę że jest w porządku.
    Muszę się za sadzenie w końcu zabrać. Same drobne rzeczy a po 15 ogórki i pomidory.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Witam was w weekend majowy! Już maj, coraz bliżej do naszych rozpakowywanek
    Wlasnie wypiłam pokrzywe... Tez mdli Was tak po soku z pokrzywy? Porażka nie miałam tak jak piłam kiedyś, ale spadła mi hemoglobinę i się zmobilizowalam, zeby te 10 dni pić i zrobię powtórne badanie, nie wiem czy tak szybko coś da, ale spróbuje.
    Spuchły mi kostki w stopach. Nienawidzę tego uczucia... Idę robić śniadanie sobie i synusiowi i pewnie położę się chwilkę...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Eris jakie wymiary ma u Was wodonercze teraz? U Nas też urosło, chociaż wiem u Mas duzo mniejsze niż u Was...

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    megianto to jest taki typ ze nie rozumie nawet wprost, albo inaczej mowi ze rozumie a i tak siedzi twardo dalej co mnie jeszcze bardziej rozjusza. Przez ten trzydniowy maraton dostałam wczoraj krwawienia, wiec siedzę zestresowana bo jeszcze papier różowy niestety do tego doszedł bol brzucha i kręgosłupa, poczekam jak nie minie to jadę do szpitala :/

Eris trzymajcie się i dawaj znać co u Was.

Miłego dnia laski

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    mrówka17 wiem, że łatwo mówić, ale "było minęło" ... przyjechała, pojechała... teraz najważniejszy jest spokój dla Ciebie i dziecka. Nie myśl już o tej koleżance... też kiedyś może będzie w ciąży i też ją ktoś odwiedzi....

Kozaczek dużo Ci spadła hemoglobina? Ja walczę z anemią praktycznie całą ciążę... niestety jeszcze nic mi znacząco nie poprawiło wyników.

Czy też macie takie problemy ze spaniem? Konkretnie nie mogę sobie znaleźć pozycji... Leżąc na boku boli biodro, leżąc na plecach boli w krzyżu, a na "półsiedząco" gniecie w żebrach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów