Strona 459 z 543
Pokaż wyniki od 4,581 do 4,590 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni powalają mnie te niuanse językowe ja zdecydowanie od dziecka chodzę na pole ale po domu śmigam w kapciach pantofle to w ogole jakieś szalone słowo dla mnie

Mroweczko ja Ci zazdroszcze jak nie wiem, ze będziesz dokładnie wiedziała kiedy Fifiego przytulisz i faktycznie nie skojarzyłam ze to dzien ojca jak pisałaś! Ale fajnie!ja to Piotrusia namawiam zeby na dzien matki wyskakiwał

Martusia, Reni poważnie ten GBS aż 50zl kosztuje? Totalny ignorant ze mnie....wiedziałam ze bede musiała za to zapłacić bo i tak prywatnie chodzę ale myślałam ze z 10-20zl. A moja cudowna pani gin oczywiście nie wspomniała żebym sie przygotowała finansowo na następna wizytę.

Tutaj jeszcze nie pisałam...my z Piotrusiem tez juz po wizycie moj kochany wielkolud ma juz 3kg wiec lekko spanikowałam, ale juz oswoiłam z ta myślą poza tym zdrowy i ułożony glowkowo. Zeby pocieszyć te które chodzę i narzekają na NFZ to pocieszę Was, ze moja gin w czwartek jak zobaczyła ze synek taki spory mówi ze spokojnie za 3tyg moge rodzic i mam myć podłogi itp bo raczej nie donoszę. Pytam jakie badania musze mieć u nas w szpitalu a ona ze grupę krwi, morfologię i ten GBS... No to mowię ze tego GBS nie mam, a ona ze zrobimy na następnej wizycie która wyznacza na za 4tyg...pomijam ze powinnam mieć ponoć co 2 tyg wizytę...ale każe mi przyspieszać porod za 3 a wizytę daje za 4. Pytam a co jeśli urodzę do tego czasu a ona "to pani urodzi" No to ja ze nie bede mieć tego badania a ona "to trudno" ręce opadają. Wiec nie tylko na NFZ taka totalna olewka...ja mam taka i jeszcze płace za nia

2. dzieckozakupy.pl
    Minion może popytaj I gdzies indziej zrób ten gbs, ja w pierwszej ciąży robilam platny u innego lekarza niz chodzilam, znalazlam u internecie poszlam pani pobrala I potem odebralam zalakowany w kopercie wynik na ktory tez czekalam nie pamietam ile ale tydzien napewno wiec bidulko rzeczywiscie szalona ta twoja lekarka. Placilam 30 zl ale to 5 lat temu bylo. Podobno jak nie ma sie tego badania to daja antybiotyk zapobiegawczo.

Trochę się niepokoje no chyba mi wczoraj wypadł czop.

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gabi1811 Zobacz posta
    Trochę się niepokoje no chyba mi wczoraj wypadł czop.
    Gabi a czop jest zabarwiony krwią? Albo masz inne objawy?
    Z tego co kojarzę to jeśli czop odpadnie przed 36 tygodniem i jest zabarwiony krwią to trzeba to skonsultować z lekarzem.... ale nie ma też co panikować bo czop może odpaść na kilka tygodni przed porodem, nie musi oznaczać że poród nastąpi za "godzinę"

Byl jasny bez zadnej krwi I zmienionej barwy do tego czuje sie dobrze zadnych boli brzuchow nic, ruchy malego czuje takze tez wydaje mi sie ze nie ma potrzeby nic z tym robic.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Reni ja wychodzę na dwór w polu ziemniaki kopię a po domu chodzę w kapciach więc spokojnie możemy się umawiać na dworze i się znajdziemy
    Ja GBS miałam na początku robiony a teraz na razie powiedziała, że na następną wizytę nie mam żadnych badań.

Gabi a na kiedy masz planowy termin?

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Minion sporego tego Piotrusia macie my wczoraj mieliśmy usg, nasza córcia ma niecałe 1,7kg (jesteśmy w 32 tygodniu) Lekarka powiedziała że do porodu powinna osiągnąć około 3-3,5kg

Jeśli chodzi o wyniki, które trzeba mieć ze sobą to u nas (zgodnie z tym co mówiły panie ze szkoły rodzenia w szpitalu) wymagają:
    - karta ciąży
    - grupa krwi
    - HIV ( z 3 trymestru)
    - VDRL
    - HCV
    - HBS
    - GBS (po 34 tygodniu ciąży)
    - cytologia
    - biocenoza

z tym GBS może tak być, że jak nie zdążysz zrobić to zapobiegawczo podadzą antybiotyk.
    Ostatnio edytowane przez monikapp ; 29-04-17 o 16:17

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Monikapp termin z usg mam na 10.06 a z okresu na 17.06

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Reni jak masz siłę to walcz mi szkoda nerwów, w mojej przychodni wszystkie od tego lekarza miały zrobione płatnie i niezrobiony hiv Z kilkoma paniami na poczekalni rozmawiałam. U mnie to badanie kosztowało tylko 30 zł raczej nie zbiednieje, ale nigdy więcej do tego lekarza po porodzie nie pójdę wolę iść prywatnie Ogólnie raczej zmienię przychodnię, bo reszta lekarzy też nadaje się na smar do taczki Dziś jakoś mocno napina mi się brzuch już od godziny kilka skurczy... wzięłam magnez dodatkowo. Nie mam niestety nospy, jak nie przejdzie pojadę do apteki...
    Gabi nie rozsypuj się jeszcze troszkę

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Gabi myśle, że moja lekarka ma po prostu totalną zlewke na mnie:/...ale pocieszyłaś mnie tym, że jak coś to mi antybiotyk zapobiegawczo podadzą i tyle...Już się zapisałam na 10.05 gdzie indziej jak coś i poproszę żeby mi zrobili no i chciałabym też żeby inny gin go zmierzył

Monikapp no spory, spory....tata duży to synek rośnie...problem w tym, że ja jestem połową ze swojego męża i mam nadzieję, że żaden lekarz sadysta nie każe mi rodzic sn jeśli nie będę w stanie

Gabi dobrze Ci dziewczyny piszą...nie czas jeszcze u Ciebie na rozsypke

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów