Strona 455 z 543
Pokaż wyniki od 4,541 do 4,550 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    U nas teoretycznie też można skorzystać ze szpitalnych, ale z tego co położne mówiły to często rozmiar i stan tych ubranek pozostawia wiele do życzenia tak więc polecały raczej mieć swoje.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ja bym chciała korzystać z chusty, ale doświadczenia ani umiejętności na razie nie mam. Muszę sobie dopiero poczytać i poszukać jakiś warsztatów. Czy Ty za swoje płaciłaś?

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    monikain - płaciliśmy 130 zł za 2,5 godziny nauki - byliśmy u dziewczyny która mieszka na śląsku i która też rodzi w czerwcu, dlatego spotkaliśmy się z nią przed Świętami

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    kwiatek2982 dzięki

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Dziewczyny co do chusty to mam w tym małe doświadczenie więc mogę doradzić. jeśli chcecie kupić chustę to ważne jest to, zeby to byla chusta 100% bawełna bez domieszek jedwabiu czy lnu, bo to powoduje ze chusta jest śliska lub mało plastyczna. Druga mega ważną rzecz to splot. Koniecznie musi to być splot skosno-krzyzowy, lub ewentualnie diamentowy, bo wtedy chusta świetnie współpracuje. Kolejna rzecz, kupujcie jedynie chusty tkane, nie elastyczne. Te ostatnie totalnie się nie sprawdzają. No i ostatnia rzecz to grubość. Chusta nie może być ani za gruba ani za cienka, najlepiej o gramaturze 200-250 g/m2. Aaa jeszcze jej dlugosc bo to też istotne. Jesli chcecie malucha nosić w tzw. kiszonce to optymalna długość to 4.6-5.2m a jeśli myślicie o kangurze to taka do 4.2m spokojnie wystarczy Fajne chusty ma Didymos, Natibaby i Little Frog.

Co do ubranek ja do szpitala biorę pajacyki, body i polspiochy. Takie zestawy będą najwygodniejsze

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Chusty są fajne ponoć napewno lepsze od nosidełek ale to najlepiej od początku nosić bo później dziecko nie tak chętnie wchodzi do chusty. Ja mam zamiar mieć w razie jak gdzieś będe chciała skoczyć do sklepu szybko czy po dziecko do przedszkola to żeby nie chodzić z wózkiem bo wiadomo nie wszędzie się z wózkiem wejdzie a ja mam akurat wszytsko blisko to chyba mi kręgosłup nie siądzie jak trochę będe w chuście nosić. Tylko trzeba uważać bo ponoć te tanie to beznadziejne są...ale nie wiem ile w tym prawdy

Member
    monikapp

O mnie
    Nosidła z tego co słyszałam dopiero jak dziecko siedzi....? Dlatego też poważnie myślimy o chuście. Zastanawiam się czy warto inwestować coś nowego czy lepsza będzie używana, "złamana", co się lepiej będzie dociągać.
    Na szybkie i krótkie wyjścia podobno sprawdzają się też chusty kółkowe...?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Ostatnio gdzieś natknęłam się na temat lewatywy. Co o niej myślicie? Zgodzicie się na nią przed porodem? Jak to jest z jej wykonywaniem w szpitalach, w których zamierzacie rodzić - jest odgórnie narzucana czy macie prawo wyboru?

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Miałam lewatywę przy pierwszym porodzie i nawet nie pamiętam czy był wybór. Być może w dokumentach które wypełniałam, zaznaczało się czy się na nią godzę czy nie - szczerze nie pamiętam. Ale - że tak dosadnie napiszę (sorki) - swoje zrobiłam i potem miałam spokojną głowę, że podczas samego porodu nie będzie "niemiłej" niespodzianki. Potem też żadnych problemów z wypróżnieniem nie miałam, więc nie widzę w tym nic złego. I tyle w temacie

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja mam chuste kolkową bo bałam się że małej się nie spodoba a cena niemała często za długie. Dziś wyprubowalam i bez problemu się udało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów