Strona 451 z 543
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,510 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Gabi jak będziesz coś wiedziała to pisz bo aż jestem ciekawa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mrówka ja pisałam o smoczku chyba, nie o laktatorze ;p bo z laktatorem nie mam doświadczenia kompletnie, znaczy miałam, ale taki prosty jakiś maz kupił, jak chciałam sprawdzić czy mam pokarm hehe oczywiscie wtedy nic nie leciało u była rozpacz, a po kilku miesiącach jak młody rozchulał cyce to cała butle ściągałam moment, ale to było blisko roku małego.
    Teraz chciałam kupic moze z Lovi, bo mam z tego małe butelki w razie nawału, ale wstrzymam się, nawyzej maz po porodzie kupi...

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    miła12 ja chyba coś pomieszałam i jakoś w głowie miałam, że chcesz z mężem. Nie wnikam

Junior Member Awatar Malwa1986
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Kobietki, pytanie z innej intymnej beczki. Jak u Was wygląda z depilacją? Ja bez lusterka nie dam rady, nic nie widzę :-( :-P

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    a propo depilacji to ja wczoraj wyginałam śmiało ciało i spociłam się okropnie lusterko oczywiście być musi też. bo wszystko na oślep . W pierwszej ciąży nie miałam takiego problemu brzuch był wysoko a ja widziałam wszystko a teraz to masakra.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    U mnie mimo, że brzuszek nisko to jeszcze wszystko ogarniam wzrokiem przy dobrej gimnastyce Chociaż powoli mam z tym coraz większy problem :P

Junior Member Awatar Malwa1986
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Ufff nie jestem sama z tą depilacyjną gimnastyką :-P a jak to jest u Was z siarą? Wycieka Wam coś? Bo u mnie nic a nic. Mam nadzieję że to nie ma wpływu na laktację :-(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja dzisiaj leciałam na ślepo. Sprawdzałam pod włos hahaha
    Ale dałam radę tyle, ze ja mam cienkie i jasne owłosienie, wiec mam lepiej hehe

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Malwa karmiłam 1,5 roku, w ciąży nic a nic nie wypływało, siary są znikome ilości, a od 16 tyg rusza laktacja, także spoko, tam juz wszystko ruszyło dawno przykładem świetnym jest Marchew uszy do góry

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Hej dziewczyny, 31 tc wczoraj słabo się czułam ,pojechalam na izbę przyjęć, 3 godz siedziałam w kolejce, zrobili mi ktg, położne stwierdzili ze dadzą leki rozkurczowej i mogę wracać przyszedł lekarz,stwierdził że zamiast do domu jadę na porodowke, tak w 31 tc,gdzie inne dziewczyny którym odeszły wody wysłał na patologie i to z wielką łaską, na sali porodowej leżałam dwie godz, podali mi wszystkie leki, sprawdzili szyjkę macicy -zamknięta i przenieśli na patologie, szpital ogólnie spoko, bo odział nowy ,dwa msce temu oddany do użytku, patologia i porodowke super babeczki, jednak lekarz z izby podniósł mi tylko ciśnienie, jak narazie mam leżeć chyba tu do końca tyg, podają mi sterydy żeby płuca małego się szybciej rozwijały, ma szybki przyrost wagi ale tym trzeba się cieszyć, czy u was też zdarzają się tacy lekarze czy to tylko bialystok?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów