Strona 449 z 543
Pokaż wyniki od 4,481 do 4,490 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member Awatar Malwa1986
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Dużo opinii czytałam, że jeżeli dziecko po urodzeniu nie ma problemów ze skórą czyli np. AZS to nie ma sensu stosować kosmetyków typu emolient. Dlatego ciągle mam dylemat co do wyboru :-(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Witaj Malwa.
    Ja tak też podchodzę do emolientów. Do kąpieli kupiłam żel Hipp. Podobno ma dobry skład i wiele osób poleca. Emolientów na razie nie kupuję, dopiero jeśli będzie problem ze skórą.

O mnie
    Dzięki Reni popatrzę sobie :-) słyszałam że kosmetyki Dada mają fajny skład :-)

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cześć Malwa1986
    Ja też kupiłam kosmetyki z HIPP ale na wszelki wpadek chyba kupię też Ollian. Jedna położna mówi, żeby nie stosować, druga mówi, żeby na początku stosować i bądź tu mądry
    jak się przyda to najwyżej komuś sprezentuje albo odsprzedam

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kolejna nowa mamusia Malwa ja mam mimo wszystko emolient Olliatum Baby kupiony, a kremiki Hipp lub Babydream.

O mnie
    Hej hej mamuśki :-) kurde już nie wiem :-P jeszcze przemyślę sprawę :-) na razie czekam na czwartkową wizytę. Zobaczymy jak tam synuś rośnie. Dotychczas był o tydzień do przodu wagowo :-D

Senior Member
    megianto

O mnie
    Macie już imię wybrane? Opowiedz coś więcej o sobie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mamy mamy :-) bardzo chcieliśmy córeczkę, która miałaby na imię Marcelinka. Ale na usg ewidentnie synuś świecił klejnotami wobec tego będzie Marcelek :-D Jeśli chodzi o mnie to w tym roku mam 31 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Od początku znoszę ją bardzo dobrze. Nie miałam nudności, zgagi. Teraz tylko często w nocy wstaję siusiu no i ciężej mi się skulać z wyrka :-P

Member
    monikapp

O mnie
    Cześć,
    również czytam Was od jakiegoś czasu, a teraz dopiero się witam. Wiem, że kilka z Was jest z Krakowa/okolic i stawiacie, podobnie jak my, na Żeromski. My już jesteśmy po szkole rodzenia (udało nam się ją zrobić w marcu, właśnie w Żeromskim - warto było, sporo fajnych informacji, szczególnie pod kątem porodu u nich w szpitalu). Panie położne zaprosiły nas też na oglądanie porodówki, pokazały jedną z sal porodowych, wyjaśniły gdzie się zgłaszać jak zacznie się akcja

Co do kosmetyków, mówiły że dziecko nie potrzebuje za wiele na początek. Do kąpieli mydło dostosowane dla dzieci od 1 dnia życia i woda Emolienty odradzały - chyba że dziecko będzie miało problemy skórne i zostaną zalecone.

Wszystkim już teraz życzę szczęśliwego rozwiązania, a Tobie Marchew gratuluję synka! Dzielny chłopak, z każdym dniem będzie dawał coraz więcej radości.

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monikaim Zobacz posta
    Rani w poniedziałek 8 maja zaczynają się zajęcia ze szkoły rodzenia i chciałam się wybrać przed zajęciami. Na pewno będę sama, bo Marcin dojedzie dopiero na szkołę po pracy. Albo w jakiś inny dzień co mamy zajęcia, tylko dopiero na tych pierwszych się dowiem w jaki drugi dzień w tygodniu są zajęcia.

Edit: jak po 16 dopiero to po zajęciach Niby planujemy chodzić oboje z Marcinem, ale z jego pracą różnie bywa. Możemy się też umówić we 3 na inny dzień tygodnia co by był babski wypad
    Miła tego co pisze na stronie to albo doula albo mąż, ale może coś się zmieniło - trzeba dopytać. Takk z ciekawości ile taka doula kosztuje?
    http://www.gdzierodzic.info/placowka/813
    Monika, tak można tylko z jedna osobą- nie bedę sie rozwodzic nad tym, no ale tak zadecydowalismy że bedzie lepiej dla mnie jak jakas doswaidzcona babeczka ze mna bedzie....znalazłam jedno ogłoszenie opinie sa oki, koszt 500 zł, młoda dziewczyna chciałam sie z ia spotkac w tym tygodniu i nie bede wybrzydzac, no chciałabym żeby ktos ze mna był, ....
    Moja mam mi sie oferowała ale mimo iz pracowąła 25 lat w szpitalu i widziała nie jedno-nie widze tego, naprawde, mysle że podeszła by zbyt emocjonalnie, a ja jestem zadaniowy człowiek, więc grzecznie powiedziałm żeby wybiła to sobie z głowy....wiec tak

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów