Strona 447 z 543
Pokaż wyniki od 4,461 do 4,470 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny 3majcie się zdrowo i dobrym nastroju. Oby jeszcze pogoda się poprawiła i w końcu przyszedł piękny zielony maj..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Marchew tak długo się nie odzywałaś już się martwiłam że coś nie tak, i aż ciepło się na sercu robi jak czytam że u Arusia coraz lepiej i że jesteś taką dzielną matką, nie poddajesz się ściagasz pokarm i naprawde jesteś silna babka !! Niejedna by się poddała. Dziękujemy za porady i czekamy na wieści że już wracacie do domku . Naprawdee bardzo Cię podziwiam !

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    hej,jestem w 30,5tc wczoraj bylam na usg i lekarz stwierdził ze maly jest nisko,głowka na wys spojenia lonowego ,termin mialam miec na 26 06 ale wczoraj na karcie wpisal mi ze jesli do 12 czerwca nie urodze to mam się do niego zglosic na kolejne usg ,z obawy przed tym czy dam radę urodzić sn,czy któraś z was tak miala?mam się bać?przygotowywać na porod przed terminem?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Martyna
    Witamy nową mamusie Na każdą ewentualność musimy być gotowe. Ja teoretycznie z usg mam termin na lipiec, ale wiadomo, że może się wcześniej trafić.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    ufff nadrobiłam zaległości w czytaniu
    Dziewczyny a czym się różni tak płatna/ kupiona szczepionka od tej na NFZ?
    Marchew bądź dzielna, najważniejsze, że Aruś rośnie i jest silnym chłopcem ani się obejrzysz a już będziecie w domu.
    Mnie się udało zapisać na maj na szkołę do Żeromskiego bo raczej tam chce rodzić, też mi dr Sylwia poleciła ten szpital albo Siemieradzkiego. No chyba, że będę musiała mieć cc to wtedy siemieradzkiego chyba. 8 maja mam pierwsze zajęcia w szkole i myślałam, żeby pojechać wcześniej zobaczyć szpital, może któraś z Was chce się wybrać też na zwiedzanie?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Marchew rownież bardzo cieszę sie na wiadomości od Was pisz koniecznie jak tylko przyjdzie Ci ochota i czas pozwoli! Super, ze sie nie poddajesz! Masz wspaniałego i silnego synka i on na pewno daje Ci duzo siły! Nie wyobrażam sobie ile wycierpiałas i miałaś w głowie mysli przez to wszystko... Ale naprawdę super, ze jest coraz lepiej Trzymamy kciuki! :* co do majtek, super, Zd napisałaś firmę, mi siostra przywiozła 2 paczki z nuk chyba dzisiaj zajrzałam na szczescie a to fizelinowe dziadostwo i muszę siateczkowe dokupić
    Maltan mam i używałam. Bardzo pomocny przy poranionych brodawkach, fakt ma gluzkoze, ale znikome ilości, chodzi o podawanie przez "stare" położne jak w temacie mm, bo dziecko płacze itd a wtedy to sama glukoza az gęsto... Nawet koleżanka szczepiła teraz córkę i położna wypaliła, ze jak płacze niech jej zrobi wodę z cukrem uspokoi sie :/

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja szczepilam 6w1, ale nie słyszałam o szczepionce płatnej do szpitala. Napiszcie cos wiecej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ponoć ta kupiona na żółtaczkę jest lepsza jakościowo od tej NFZ, kosztuje cos około 60zl, tylko trzeba mieć na nia receptę i kupic zaraz przed szczepieniem. U mnie w szpitalu podaje sie dwie szczepionki po porodzie - na żółtaczkę (albo NFZ albo ta kupna jeśli sie ja ma ze soba) i na gruźlicę (to zależy od wyniku na GBS u mnie) - podaje sie je oczywiście wtedy kiedy rodzice w ogole wyraża zgodę na szczepienia.

Jeśli sie kupi ta na żółtaczkę to po wyjściu można juz w przychodni szczepić ta 6w1 i w niej jest juz druga dawka na żółtaczkę, jeśli sie brało żółtaczkę NFZ to wtedy trzeba kontynuować ta na NFZ, wiec w przychodni jedno dodatkowe kłócie. Dodatkowo osobno pneumokoki w przychodni - i tez można kupic swoje lub brać te na NFZ. No i można jeszcze dokupić na rotawirusy, ale ona chyba jest tylko kupna ewentualnie, bo jej NFZ nie refunduje...

Tak to u mnie wyglada w teorii i tak mi położna mówiła, ale piszcie jak to u Was jest bo ja póki co zbieram opinie i moge jeszcze podreczyc kogoś jeśli któraś inf jest nie do końca prawdziwa i piszcie jakieś doświadczenia z tymi kupnymi i NFZ szczepionkami.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku dobrze ze piszesz o tej glukozie bo ja w życiu bym nie pomyślała ze w ogole ktoś moze tak zrobic a teraz bede wyczulona na to... i pytanie mam: jak to jest...po porodzie (po dwóch godzinach) mam mieć pierwsza próbę karmienia i przystawienia małego a potem? Tzn jak często mam go przystawiać zeby było Ok dla niego i zeby rozkręcić laktację? U mnie w szpitalu pomoc jest słaba opieka nad matka po porodzie i bede musiała sobie radzić sama ... wiec Sory za głupie pytania

Marchew podobnie jak inne dziewczyny strasznie sie ciesze jak czytam, ze u Was lepiej. Silna mama to i silny synuś. Nie umiem sobie wyobrazic nawet jak cieżko Ci musiało i musi byc ale wszystko idzie ku dobremu i temu ze coraz bliżej jest moment ze bedziecie w domu razem. Trzymam kciuki za Was i pisz Nam oczywiście jak sytuacja :*

W szpitalu małą szczepili tymi zwykłymi na nfz, a potem w przychodni już tymi 6w1, nikt mi nic nie mówił, że tak nie można. Teraz to już sama nie wiem chyba wybiore się do naszej pediatry I z nia może coś ustale.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów