Strona 444 z 543
Pokaż wyniki od 4,431 do 4,440 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Gabi ale nas zniesmaczyłaś nie ma co ;D O wiele gorsze tematy się tu poruszało więc załatwienie się porządnie w kibelku to nic Ja nie byłam nacinana to pewnie mi było łatwiej ale też tak sobie myśle że z nacięciem później siedz na kiblu to może być ciężko i boleśnie więc dzieki za info a propo tych czopków.

U mnie w szpitalu to wogóle nie widziałam butelek tych małych z mm albo mi się w oczy nie rzuciły. Napewno mają tylko chyba nie dawały od razu a to akurat dobrze o nich świadczy. Mój Filip płakał często i ja nie umiałam go dobrze przystawić a ani razu nie zapytały czy dać mm.

ALE MNIE JUŻ STRES OGARNIA z tym porodem...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    W Poznaniu z kolei było tak, że z automatu położne przyjmowały, że kobieta nie wyraża zgody na dokarmianie i w sumie mega spoko opcja. Chociaż powiem Wam, że jak Kacper drugiego dnia biedny płakał jak szalony a ja myślałam, że to z braku pokarmu bo wtedy jeszcze nic a nic mi nie leciało to poszłam żeby mu dały i musiałam podpisać dokumenty, że wyrażam zgodę na dokarmienie małego i biorę na siebie za to odpowiedzialność. Z perspektywy czasu jestem pewna, że płakał po szczepieniu a nie z głodu.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    No wlasnie przy pierwszym dziecku człowiek daje sobie wkręcać takie pierdoly jak: płacze- głodne, co jak mowie mało realne skoro potrzebuje pare ml, a laktacja każdej kobiety rusza od 16tc j nie musi cieknąć po koszuli, ja tak nigdy nie miałam, a fakt mogłam w pewnym momencie mała wioskę dzidci wykarmić
    Poza tym dziecko pózniej w domu jak płacze to tez kazdy " on taki duzy, gdzie Ty go wykarmisz!!! Daj mu butelkę" wiecie... Gdyby on mi smoka łapał jestem pewna, ze dałabym butle, bo przecież ile można słuchać jak płacze
    Teraz wiem, ze dzieci po prostu takie są! To, ze płaczą i wiszą na cycku czasami całe dnie nie świadczy o braku pokarmu
    Mam nadzieje, ze teraz będzie juz lepiej

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Nie mówcie mi nic o porodzie jakas abstrakcja dla mnie

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Aspis23 - dzięki za wyjaśnienie
    Gabi - dzięki za namiar na te czopki
    Dziewczyny to ja muszę chyba poszukać na necie i pomyśleć o tym planie porodu. W sumie nie mam kogo się podpytać jakie zwyczaje panują w szpitalu co chce rodzić, ale chodzę do lekarza co tam pracuje i muszę go w końcu się co nieco podpytać.
    Nieźle ile to jest spraw do ogarnięcia a to albo są takie dni że coś zrobię albo takie że leże plackiem i nic nie jestem w stanie zrobić, eh...
    Na przyszłość to już bym wiedziała że z moim samopoczuciem to do 30 tygodnia dobrze byłoby być spakowaną do szpitala a ja w proszku...

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Gabi dobry pomysł również dziękuje
    A ja dziś byłam z M. w szpitalu i postanowiłam odwiedzić porodówkę. Położne bardzo mi pomogły, opisały co będzie potrzebne na oddział oraz dostałam kartkę z planem porodu, ogólna taką, ale wg. mnie najważniejsze jest Ogólnie były zadowolone, że przyszłam i dopytałam, a i ja czuję się spokojniejsza. Powoli zaczyna do mnie docierać, iż tak niewiele zostało do tego wielkiego wydarzenia.
    Boję się jutrzejszego dnia dziewczyny idę usunąć ósemkę boję się chyba bardziej niż porodu. Myślałam, że dam radę po porodzie dopiero ją usunąć, ale daje mi za mocno w kość od 2 dni i miarka się przebrała

Dziś kurier dostarczył mi ostatnie rzeczy dla maluszka w tym aspirator do noska I nianie. Aspirator bardzo fajny, natomiast niani jeszcze nie ogarnełam, ale mój mąż stwierdził, że świetna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Gabi a jaki aspirator kupilas? Nianią też się pochwal

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Martusia wspolczuje wyrywania ósemki i to jeszcze teraz w ciąży... Ale może jakos beda sie z Toba delikatniej obchodzic...Powodzenia. Dasz radę

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku wiesz mi nikt nie wmawiał że Kacper jest głodny. I doskonale wiedziałam że dzieci przez 3 dni nie muszą wcale jeść bo w brzuszku mają wody płodowe. Ale on tak biedny płakał ze wymiękłam. Ale mój Kacper to jest as. Mleko z butli doił, cycka na luzie ssał, obym teraz miała tak samo dobrze z tym wszystkim jak z nim miałam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów