Strona 442 z 543
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,420 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    megianto z tymi czapeczkami to różnie bywa bo rozmiar rozmiarowi nie równy. Mysle ze dwie zupełnie Ci wystarcza, Maks 3. Ja mam czapeczek chyba z 10 ale są w różnych rozmiarach bo wiadomo, każde dziecko ma inny wymiar główki. Mój Kacper, jako ze byl ulozony miednicowo urodził się z taką śmiesznie wyciągniętą do tyłu główką jak ufoludek bardzo szybko mu się ładnie uformowała ale te najmniejsze czapeczki byly za male. Pamiętam jak wychodziliśmy ze szpitala przy temp -21st a on mial zimowa czapę założoną tak ze cale czolko bylo na wierzchu hehe.
    Dziewczyny jutro wrzucę info z poradnika bo dziś nie miałam kiedy a teraz juz nie chce mi się wstawać.

Minionku ja kupie tabszczepionke chyba

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Martusia ja tak mam z tą torba. Codziennie do niej zaglądam i ciagle cos przekładam

Ja mam w torbie:
    2 ręczniki (jeden ciemny), sztućce, talerzyk, kubek, 2 wody małe z dziubkiem 0,7, ręcznik Tami bawełniany, skarpetki bezszwowe 2 pary, majtki bezszwowe jedne, stanik do karmienia i 2 sportowe, majtki siateczkowe po porodowe, 3 koszule do karmienia, podkłady po porodowe Bella i Molimed, Octanisept, maltan, zel do intymnej mały, pasta, szczoteczka, szampon, krem do buzi, pomadka ochronna, szczotka i jakies kosmetyki muszę dorzucić, a i mała mam wodę termalna. Poza tym klapki pod prysznic i klapki do chodzenia po szpitalu.

W osobnej torbie dla dziecka (małej) mam mała paczkę pampersow, chusteczki i linomag. Resztę maz na bieżąco dowiezie jak coś

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Co do czapeczek ja nie pomogę za wiele, bo ja antyczapkowa. Kupiłam 2 czapeczki w Tesco takie malutkie, ale obawiam się, ze jak mała będzie miała głowę jak syn, a tak wychodzi na usg to będzie jak u Mrówki ciut za małe ;p Haha mysle, ze jedna, dwie to Max, późniejsze rozniary prędzej, bo sierpień, wrzesień itd bardzoej sie przydadzą. Ogólnie ja po kąpaniu czy cos nie ubierałam. W lipcu w dzien wyjścia ze szpitala siedziałam z dzidckiem w ogrodzie w rampersie bez skarpetek i bez czapki i i Młody lezal mi na piersiach, a moi rodzice uprawiali lincz nade mna, ze jestem wyrodna matką i dziecko na bank zawieje przez moją głupotę- nie zawiało, bo z 30 stopni na bank ;p
    [/url

[/url]

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Miła nawet ne myśl o takich głupotach każda będzie wspaniała mamą! Najlepsza

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku skąd ja znam te mongolskie teorie o czapce załóż bo dziecko będą uszy bolały :P kij ze gorąco i człowiek sam paruje ale dziecko ma mieć czapkę moja mama też zawsze przeżywała że ja to czapek nie zakładam i na pewno Kacpra zawieje. Ja mam tyle czapeczek bo siostra duuuzo kupowała ale myślę że w szpitalu się przydadzą tym bardziej ze w wykazie co zabrac mam dwie czapeczki.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    o jejku wy już macie torbe spakowaną ??!! a ja jestem w czarnej d..ie tak szczerze mówiąc to myślałam żeby spakować gdzieś w połowie maja skoro mam termin na 7.06 . nie za późno >?

Co do czapeczek to jak 30 st. to nie ma potrzeby zakładać, ja jestem mądrą matkę po szkodzie...jak swojemu założyłam raz czapke taką z dziurami ale myślałam że to tak trzeba, nieważne że na dworze upał jak nie wiem i potem ściagam a biedaczek spocone włoski . Pukam się teraz w głowe za swoją głupote...nie wiem co ja w głowie miałam ale teraz jak już będzie nawet tak jak w domu to nie założe chyba że wietrznie.
    Dzieci się rodzą właśnie zazwyczaj z takimi główkami śmiesznymi raczej duże one są w stosunku do reszty ciała wiec często te malusie czapki są za małe. SN to muszą przejść przez kanał rodny i wiadomo ta główka się może troche wydłużyć chyba że ktoś wypluje dziecko szybko jak pestke

Kozaczek w Twoim szpitalu dają ubranka że ubranek nie masz w torbie ? U mnie to od razu kazali przygotować ubranie i małego po 2h ubrali. Śmiesznie to troche wyglądało bo ledwo co się urodził a już wystrojony i myśle że wystarczyłby pameprs i zawinąć w rożek i kocyk.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    a propo upałów to to ja juz sie napaliłam na pieluszke bambusową Czytałam o niej że faktycznie dziecko się nie poci . Ja miałam taki problem z Filipem non stop biedny cały mokry był i te potówki mu wyskakiwały...nie wiedziałam wtedy o tej pieluszce a tak to bym mu zwiększyła komfort w lecie o 100%. Jechaliśmy kawałeczek nawet autem a ten biedaczek już mokry bo przyklejony do fotelika. Teraz kupuje i będe podkładać do fotelika w razie co a tak to mogę go owijać do spania tą pieluchą lub na dwór brać. Moja siostra ją ma tak miła w dotyku jest że człowiek sam by się tym owinął

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Do porodu mam do wyboru dwa szpitale, nadal nie wiem w ktorym rodzić, ale w obydwóch dają rzeczy dla malucha także tylko na wyjście potrzebujemy ciuchów. Co do torby prawie spakowana oprócz rzeczy wymienionych przez was mam jeszcze wkładki laktacyjne spakowane.

Dziewczyny może to trochę być głupie co napisze, ale ja tym razem zabieram też do szpitala czopki na zaparcia. Zazwyczaj po porodzie sn jest problem z toaletą oczywiście położne bez problemu dały mi zwykłe czopki glicerynowe, ale nie dość ze dla mnie sa nie skuteczne to proszenie sie o nie bylo krepujace. Sa na rynku super czopki dla ciezarnych I karmiacych bezpieczne I skuteczne takze napewno spakuje je do torby. Mam nadzieje ze nie zniesmaczylam was, moja wypowiedzia.

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Gabi a jak nazywają się te czopki? Bo mi glicerynowe też w ogóle nie pomagały a po porodzie było ciężko i zaparcia zatruwały mi życie przez 2-3 tygodnie. Myślę, że duża część depresyjnego nastroju się z tym właśnie wiązała. I myślę, że warto o tym pisać, bo ja w ogóle nie byłam przygotowana na takie atrakcje. Wszyscy mówili i w gazetkach ciążowych pisali o obkurczaniu macicy, problemach z laktacją itp, a o tym jak bardzo zaparcia stwarzają problemy ani słowa. Dlatego zastanawiam się, czy nie wpisać w planie porodu, że nie chcę lewatywy, bo częściowo ją obwiniam za problemy. No bo tak: całkowicie puste jelita, raczej leżący tryb życia w parę dni po porodzie i szpitalna dieta chlebowo-ziemniaczana, to czego się spodziewać. Plus psychiczna blokada przed jakimkolwiek parciem, bo (w moim przypadku) rana po pęknięciu pochwy i nacięciu krocza. Tragedia była, eh
    Ostatnio edytowane przez aspis23 ; 20-04-17 o 10:26
    [/url]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów