Strona 44 z 543
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    A w ktorym bedziesz tygodniu ze juz plec bedziesz mogla poznac ? :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    ja byłam wczoraj u lekarza moje maleństwo ma już 42,5mm! i uwaga- termin porodu na 24 maj. Ale gin powiedziała, że termin może się jeszcze zmienić i najpewniejszy będzie po 12 tygodniu ciąży.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    To już będzie 20 tc

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Może się uda karmić tandemu. Chociaż z drugiej strony Bartek będzie miał 2 lata to czy jeszcze musi pić? Jedno jest pewne ze jeśli nie skończy pic w trakcie ciąży to jak sie urodzi dzidziuś to na pewno nie zrezygnuje.

Płeć można poznac ok.20 tyg ciazy o ile dzidziuś ułoży się do usg i będzie dobrze widać. Bo dziewczynki czasem ciężej rozpoznać

Cześć czerwcowe Mamy Mam 29 lat i to moja pierwsza ciąża ) Niestety od początku małe problemy, najpierw podejrzewano ciążę pozamaciczną, na szczęście 5 tyg ujawnił się pęcherzyk ) Po równo dwóch tygodniach byłam na kolejnym usg, jednak lekarz nie widział zarodka:// Zadzwoniłam szybko do swojego lekarza prowadzącego, który kazał mi przyjechać na oddział i powtórzył usg, na którym co prawda niezawiele, ale 'coś' było widać (więc niestety też kwestia sprzętu). Dziś wieczorem mamy kolejne usg, które powinno dać ostateczny obraz i porównamy z usg z piątku. Miałyście podobną sytuację?? W którym tyg u Was widoczny był zarodek?

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Violaaa Zobacz posta
    Cześć czerwcowe Mamy Mam 29 lat i to moja pierwsza ciąża ) Niestety od początku małe problemy, najpierw podejrzewano ciążę pozamaciczną, na szczęście 5 tyg ujawnił się pęcherzyk ) Po równo dwóch tygodniach byłam na kolejnym usg, jednak lekarz nie widział zarodka:// Zadzwoniłam szybko do swojego lekarza prowadzącego, który kazał mi przyjechać na oddział i powtórzył usg, na którym co prawda niezawiele, ale 'coś' było widać (więc niestety też kwestia sprzętu). Dziś wieczorem mamy kolejne usg, które powinno dać ostateczny obraz i porównamy z usg z piątku. Miałyście podobną sytuację?? W którym tyg u Was widoczny był zarodek?
    Ja bylam na 1 USG w 5 tyg i 4 dniu i był tylko pęcherzyk. Potem byłam w 6 tygodniu i 5 dniu i był już zarodek i serduszko. Podobno to różnie jest i też zależy od tego jakie miałaś cykle. Niektóre kobiety mają dłuższe cykle i wtedy ciąża może być troszkę młodsza. Nie martw się. Oddychaj i leć wieczorkiem na USG i daj znać co i jak

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez EVIMIKKO Zobacz posta
    Hey ...jestem Ewelina i obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży ...termin pod koniec czerwca ... jestem już mama 9 latka ..i miło mi będzie Was poznać ...pozdrawiam
    Czesc Ewelinko WItamy Cię w grupie. Ja też jestem w 7 tygodniu ale to moja pierwsza ciąża. Skąd jesteś?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Monita Zobacz posta
    Witam wszystkie mamusie Dołączam i ja Jestem mama pięcioletniej Nikoli i teraz mam termin na poczatek czerwca! Prawdopodobnie bedą blizniaki Jezeli nic sie nie zmieniło... dowiem sie 18 listopada bo w tedy mam dopiero wizyte ustalona.
    Pozdrawiam
    Wow gratulacje Nam się marzyły bliźniaki Tak, wiem, to mega wyzwanie.... Mój Mąż miał takiego fisia, że chciałby bliźniaki i zaraził i mnie.
    Witamy w grupie

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja chyba poczekam na plec do porodu to dopiero bedzie niespodzianka :-) ale nie wiem czy moja ciekawosc nie bedzie silniejsza ale mezowi bede mowic ze dzidzia sie zle uklada i nie pokazuje niczego :-) jeszcze 2 tyg. I koniec 1 trymestru i mam nadzieje koniec mdlosci..

Senior Member Awatar Monita
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-30 zobacz kalendarz
    Data
    30.04.2011
    hej. nie było u mnie w rodzinie bliźniaków u męża w bliźszej też nie w dalszej owszem,ale żadne z jego rodzenestwa niema bliźniąt. I żadnej terapii hormonalnej nie było. W marcu poroniłam w 8 tyg. A o drugie dziecko stararliśmy sie ponad 2,5 roku..... Zobaczymy co mi tu w Niemczech dr powie na wizycie mam ja dopiero 18,11. juz nie moge sie doczekac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów