Strona 439 z 543
Pokaż wyniki od 4,381 do 4,390 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina a to ciule. Chyba nie pierwszy raz Ci odwolali? Dobrze kojarzę?

Ja jestem jak lokomotywa, ciężka ogromna i wiecie co spływa ;p Haha
    Po prostu od tego leżenia tragedia co wstanę to pochodzę chwile i jak emerytka sapie, dysze, az wstyd normalnie ;p
    Święta wlasnie większość przeleżane były także bez fajerwerków

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Co do spania, ja wczoraj i dzisiaj od rana 2 drzemki i pózniej zasnac nie mogę! Porażka. Uciekło mi kawałek. Ogolnie pachwina mnie jedna ostatnio mocno bolała i Młoda tak rozpychala sie w dole, jakby skrobala mnie po kanale rodnym pazurkami ! Miałam to samo uczucie w pierwszej ciąży, ale mam wrażenie, ze dosyć pózniej, stad panika i lezing. W poniedziałek na szczescie wizyta!

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek, tak to już 4 raz jak mi odwołali i zazwyczaj to robią jak już w aucie jestem ...także można się przyzwyczaić.

No to ja się łącze w bólu bo jak zawsze taka skoczna jestem to dziś masakra...cały czas bóle okresowe i napięty brzuch ale widzę że to normalne jak tak Was czytam. Pogoda by się przydała lepsza bo ja dziś musiałam odkopać kozaki i kurtke zimową jak zobaczyłam 3 st. na term. i w dodatku cały dzień leje i lejee. Dziewczyny które nie mają dzieci- nie żałujcie sobie spania odpoczywania i niczego nie robienia! Korzystajcie póki możecie a te co mają dzieci no to trzeba sobie radzić jakoś- tak jak Mrówka bajka i chwila odpoczynku

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczyny!

Marchew-gratulacje, uwierzyć nie mogę....trzymam kciuki jestem pewna że wszystko bedzie dobrze

Dobrze że swieta sie juz skończyły bo siedzenie za stołem to juz nie dla mnie ja podobnie jak wszyscy tutaj staram si e byc aktywna, w sumie bardzo duzo spaceruje, ale mecze sie jeszcze szybciej, jak wychodze z domu to musze miec plan, gdzie zrobic przystanek, al;bo wdepnac na herbatke...co by odpoczać

u chcirurga byłam w zeszłym tygodniu troszke sie bałam bo juz kilka lat temu usuwałam znamiona, ale medycyna poszła do przodu i laserem wszystkie bez znieczulenia dałam rade

jutro okulista, pojutrze dentysta-....i tyle chyba załatwiłam juz wszystko

jeszcze musze spakowac torbe do szpitala żeby juz była w razie w-wtedy bede sie czuła bezpiecznie- ale nie wiem jak wy, ale ja zaczynam sie troszke stresowac....na końcówce tak, jak mysle o tym porodzie i mojej małej, dopadaja mnie mysli czy ja dam radę....

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miła12 Zobacz posta
    cześć Dziewczyny!

Marchew-gratulacje, uwierzyć nie mogę....trzymam kciuki jestem pewna że wszystko bedzie dobrze

Dobrze że swieta sie juz skończyły bo siedzenie za stołem to juz nie dla mnie ja podobnie jak wszyscy tutaj staram si e byc aktywna, w sumie bardzo duzo spaceruje, ale mecze sie jeszcze szybciej, jak wychodze z domu to musze miec plan, gdzie zrobic przystanek, al;bo wdepnac na herbatke...co by odpoczać

u chcirurga byłam w zeszłym tygodniu troszke sie bałam bo juz kilka lat temu usuwałam znamiona, ale medycyna poszła do przodu i laserem wszystkie bez znieczulenia dałam rade

jutro okulista, pojutrze dentysta-....i tyle chyba załatwiłam juz wszystko

jeszcze musze spakowac torbe do szpitala żeby juz była w razie w-wtedy bede sie czuła bezpiecznie- ale nie wiem jak wy, ale ja zaczynam sie troszke stresowac....na końcówce tak, jak mysle o tym porodzie i mojej małej, dopadaja mnie mysli czy ja dam radę....
    Cześć Miła. A przepraszam ale albo nie pisałaś, albo mi uciekło. Zdecydowałaś się juz na ktorys szpital?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ewelina. Ale buraki. Pogryzlabym!!! Ogolnie takie bóle ja wiem czy normalne? Mnie jak takie mocniejsze dopadły w 35 tyg to rozwarcie na 1 palec mi sie zrobiło. Ale chodziłam tak jeszvze 5tyg mam nadzieje, ze teraz będzie bez atrakcji, ale bardzo wsłuchuję się w ciało. Lepiej nie przesadzać na końcówce

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina co za totalny brak profesjonalizmu :/ i znów biedna musisz czekać. Na kiedy Ci przenieśli wizytę?

Dziewczyny Ewelina ma rację, święte słowa - jak tylko macie ochotę to leżcie, odpoczywajcie i nawet palcem nie kiwnijcie. Mój Kacper jest naprawdę grzecznym chłopcem i dużo czasu sam się bawi, ale wiadomo że cały dzień tak nie będzie. Z resztą szkoda mi go jak tak sam się bawi i prosi żebym chociaż przy Nim posiedziała. Ale są takie dni jak dziś, że totalnie nie mam siły, wszystko mnie boli i nie dość, że samopoczucie marne to jeszcze dochodzą wyrzuty sumienia że się dzieckiem nie zajmuje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni nie pamietam czy pisałam....jestem z Wieliczki więc Zeromski jest najbliżej, to po pierwsze po drugie moja gin poleciła że jak mam rodzic SN to własnie tam, że jest naprawdę ok....mam nadzieje że tak bedzie, poza tym nie ukrywam że u mojego męża kiepsko z czasem i nie bardzo mamy jak zrobic szkołe rodzenia a chyba ccemy rodzic razem w Żeromskim nie wymagaja ukończenia szkoły rodzenia. Dzowniłam do ni9c i chciałabym jakos obejrzec oddział, zapytac dokładnie co mam zabrac itp i zeby wiedziec gdzie isc jak juz bedzie czas żeby nie błakac sie po szpitalu

nawiasem rzezc ujmując 2 lata temu wyladowałam tam na patologi ciazy z CP i zajeli sie mna bardzo, własciwie mnie uratowali, warunki sanitarne straszne-nie zartuje, nie mam wymagań, ale pod prysznicem leżały palety....ale o tym nie pamietam , opieka była pierwsza klasa, nie moge powiedziec złego słowa,

A TY? juz wybrałas szpital, byłas na zwiedzaniu? pozdrawiam

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    No właśnie pamiętałam tylko, że jesteś z Wieliczki. Ja też nastawiona jestem na Żeromskiego. Monika również. Ani ja ani ona nie byłyśmy jeszcze tym szpitalu ale też wybieramy się na oględziny. Tylko póki co troszkę czasowo jesteśmy ograniczone ale myślę, że niedługo chciałabym już się wybrać, żeby tak jak mówisz potem w panice nie błądzić. Chyba jednak dopiero po majowym weekendzie.
    Co do szkoły rodzenia, ja chodzę z Akosem do Ecopartus na Radzikowskiego, choć też Akos co środa kombinuje żeby z pracy się wyrwać. Jeszcze 4 spotkania nam zostały. Powiem Ci, że fajnie pójść razem. Akos jest bardzo zadowolony i w święta byłam świadkiem jak zaczął rodzinie opowiadać o tym jaki wpływ ma podanie siary od matki po porodzie Ale czasem nie da się z tymi zajęciami zgrać obojgu to powiem Ci, że może warto rozważyć żebyś poszła sama do takiej szkoły, oczywiście jeśli Ty czujesz taką potrzebę. Ja właśnie w święta zdzwoniłam się z koleżanką która rodziła 2 lata temu i wtedy jak rozmawiałyśmy to mówiła, że idzie na żywioł i co ma być to będzie ale szkoła jej niepotrzebna. A teraz wspominała czas bardziej ten po samym porodzie i jednak żałowała, że nie wiedziała czego się spodziewać, bo nawet takie rzeczy jak obkurczanie się macicy po porodzie objawiające się bólem w brzuszku sprawiały, że panikowała, że coś jest nie tak. No i różne takie inne. Nie twierdzę, że jest to rzecz niezbędna ale mnie osobiście trochę uspokaja. No ale to bardzo indywidualna kwestia A do szkoły rodzenia w Żeromskim nie udało mi sie zapisać, bo jak zadzwoniłam to terminy były już na wrzesień:/

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja już nawet nie gryze ani się nie wkurzam...;D przyszłam do przychodni i powiedziałam ze stoickim spokojem ''czemu mnie to nie dziwi że po świetach lekarz odwołuje wizyty ??'' a Babka nic na to. Wie dobrze że jakieś teksty typu :lekarz jest chory '' nikt już nie łyka. Bo to nie jest normalne...Po prostu chciał sobie wydłużyć wolne kosztem pacjentek ale cóż zrobić jeszcze te kilka tygodni wytrzymam z nim. Wizyte nie wiem kiedy mam...może dziś łaskawie do mnie zadzwonią i bez kolejki pójde, o ile lekarz będzie chciał łaskawie przyjść do pracy ;D
    A miaŁyście już badanie GBS robione ? Nie wiem czy dobrze napisałam. Bo ja mam mieć teraz robione . Wogóle mam mało badań. Oprócz TSH na poczatku ( mimo że mam niedoczynność tarczycy ) i co miesiac mocz i krew to tylko VDRL jakieś HBS i tyle.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów