Strona 438 z 543
Pokaż wyniki od 4,371 do 4,380 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Marchew na pewno wszystko będzie dobrze. Nie martw się. Poza tym serdeczne gratulacje. A Arek to bardzo. ładne imię Trzymajcie się ciepło. I mocno.
    WOGOLE WSZYSTKIM. ŻYCZĘ WESOŁYCH. ŚWIAT SPĘDZONYCH W GRONIE. RODZINNYM

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Marchewko trzymaj się tam. Ważne, że macie fachową opiekę. Na pewno będzie wszystko dobrze

Dziewczyny moje ja jakoś ostatnio msm bóle kregoslupa, w nocy mało śpie bo nie moge znalesc sobie wygodnej pozycji juz nawet rogal nie pomaga. No cóż trzeba się wziasc w garsc juz blizej niz dalej. Jutro planuje jeszcze zamowić kosmetyki dla malucha, nianie I aspirator, już mało czasy zostało a przy tej mojej peknietej szyjce wszystko może potoczyc sie szybciej chce byc gotowa. Pozatym jak pogoda jutro dopisze wybiore sie do lidla maja byc fajne rzeczy dla bobasu, ale tez staniki do karmienia.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Gabi
    Ja też nastawiłam się na te same zakupy co ty, ale u nas to nie wiem czy coś jeszcze dostanę koło 9 :P

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Marchew strasznie Ci współczuję przeżyć... gratuluję synka i trzymam kciuki, żeby z każdym dniem było coraz więcej powodów do radości i żebyście szybko znaleźli się u siebie w domu.
    Jak tam po świętach dziewczyny? jedzenie i leżenie jest takie męczące, że jakby święta trwały tydzień, to bym chyba nie przeżyła.
    już odliczam godziny do czwartkowej wizyty, mam mieć wszystkie pomiary zrobione więc wreszcie się czegoś więcej dowiem
    [/url]

Senior Member
    megianto

O mnie
    Ani się nie obejrzysz a już czwartek będzie i wyjdziesz zadowolona po wizycie. Oczywiście obowiązkowo daj znać jak było
    Święta zawsze męczą. Bynajmniej mnie Wczoraj udało mi się wyjść trochę na spacer. Od gości wróciłam taka padnięta, że myślałam, iż uda mi się przespać całą nocję, a tu od 5 Janek tak harcował, że na chwilę obecną czuję się jak połamana. No i dwa dni temu coś sobie naciągnęłam pod brzuchem Zapomniałam się i zamiast powoli wstać zerwałam się z pozycji na wznak. Teraz odczuwam tego efekty szczególnie jak mały kopie.
    Poza tym dziś zaczęliśmy 30 tydzień i skurcze zelżały, więc mimo wszystko zadowoleni

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Marchew jak na Borowskiej Twoja Dzidzia leży to jest w bardzo dobrych rękach i ma super sprzęt także bądź dobrej myśli ani się obejrzysz zdrowego Dzieciaczka zabierzesz do domu! Jak dasz rade w miare możliwości daj znać co u Was, jak sytuacja.

Ja dziś miałam mieć wizyte i oczywiście mi odwołali czego się mogłam domyślić w końcu po świetach...i to jak zwykle jakieś 50 min,. przed wizytą. jutro mi się kończy 33 tc mam nadzieje że jeszcze raz uda mi się do lekarza pójść bo nie mam nawet wszystkich badań.
    U mnie skurczy sporo no i tych bóli jak na okres też dużo...już się przyzwyczaiłam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny

Marchew jak tam u Was sytuacja? Jak malutki się rozwija? Dawaj znać co tam

Kurcze ja też tych bóli na okres mam już od cholery dużo, a dzisiaj jeszcze do tego doszło takie ogólnie tooootalne osłabienie, że ledwo się na nogach trzymam. Włączyłam nawet Kacprowi bajkę i się godzinę przespałam, bo nie miałam zupełnie siły :/

Dziewczyny, wrzucę tabelkę. W miarę możliwości dawajcie mi info w pustych miejscach u Was, co powinno być wpisane bo mamy sporo "pustostanów"

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18.04.2017.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	20.7 KB
ID:	100696

Faktycznie ja ostatnio też taka jestem marna, że najchetniej zaszyła bym się pod kołdrą na dłużej. Mam nadzieje, że jak pogoda się wkońcu zrobi to I do nas życie wróci bo chyba dziewczyny najtrudniejszy okres przed nami.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów