Strona 436 z 543
Pokaż wyniki od 4,351 do 4,360 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Śliczny ten szlafrok Mróweczko.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Megianto ja dla małego mam kilka bluz, sweterek chyba jeden ale taki baardzo slodki i jakiś czas temu nawet kupiłam bezrekawnik na 56 uważam ze lepiej cos cieplejszego miec niż nie mieć, tym bardziej ze przyda się na chłodniejsze dni na spacer.

No i moge juz napisać oficjalnie, bo przetrawiłam zmianę z Gabrysia zrobił się u nas Filip dwa dni sie oswajałam ale udało się Kacpra też przekonałam wiec jest dobrze

Kozaczku link wrzucę z kompa jak wstane
    Mróweczko, me serce krwawi

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    To ja poprosze przepis na 3bita skoro tyle o nim piszecie :-P

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    https://www.przyslijprzepis.pl/przep...-bez-pieczenia
    a ja dziś zrobiłam ciasto snikers...nieciekawie wygląda ale może smakuje lepiej ;D

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ewelina u mnie też często 3bit ale ja go uwielbiam i domownicy też blacha znika w oczach
    No i dziś po wizycie wszystko zamknięte szyjka w porządku, tętno maluszka 133 moje ciśnienie książkowe 120/80. Zalecone mam badania morfologia mocz oraz HBS. Następna wizyta 28 kwietnia za 2 tygodnie.
    Dziś strasznie mi się brzuch napiął, aż zabolało ogólnie jakoś boli mnie brzuch na dole jak chodzę Wzięłam magnez i chyba troszkę pomogło
    Jeśli chodzi o sweterki/ bluzki na chłodne dni to ja mam chyba ze 3 takie rozpinane. Lato latem, ale zapewne będą chłodniejsze dni jak piszecie

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Tak czytam przepis i ja inaczej warstwy układam i nie z samych herbatników. W moim przepisie jest jedna warstwa krakersów słonych No i masę budyniową robię z mąki krupczatki i żółtek bez budyniu. Ale oba przepisy pewnie tak samo smakują
    Ps. Moniuszka smacznego

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja się właśnie zbieram do wyjazdu na święta także Wszystkiego najlepszego dziewczyny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, piszę do Was po przerwie. Nie wszystko nadrobię w czytaniu co u Was bo mam do dyspozycji telefon i mało czasu. Jestem już po porodzie- cesarka pod narkoza. Niestety ciśnienie dało się we znaki i 10.04. Przyszedł na świat nasz synuś Arek. To był 32tc. Ważył tylko 1630 g i 45 cm. Minelo już kilka dni więc jakoś się pozbieralam, choć mam chwile czarnej rozpaczy. Obiektywnie wszystko dobrze rokuje, malutki ma świetna opiekę na specjalistycznym oddziale. Przebywa w inkubatorze, ale już dużo oddycha samodzielnie, bez rurek. Ja niestety jestem na innym piętrze i latam do niego co 3 h z mlekiem. Na razie mleka jest za mało na jego potrzeby ale intensywnie pracuje nad tym aby jak najszybciej wystarczało. Na szczęście dostaje resztę z banku mleka. Mam nadzieję że będzie szybko przybieral na wadze. Nie wiem czy dobrze myślę ale może za 4 tyg będziemy mogli wracać do domu. Ciągle myślę o tej chwili gdy mąż nas zabierze i będziemy wspólnie w trójkę w domu. Dodaje mi to sił żeby przetrwać te szpitalne warunki.
    Dziewczyny dajcie o siebie, oszczędzanie się i rozpieszczajacie i cieszcie ostatnimi miesiącami maksymalnie. Życzę Wam radosnych rodzinnych świąt.

Marchew jestem w szoku kilka razy czytałam twój post zanim dotarło do mnie co piszesz. Trzymaj się a raczej trzymajcie się zdrowo, dużo zdrowia, siły I spokoju napewno mleczko ci ładnie będzie się pojawiało w wiekszych ilosciach tylko mosisz byc dzielna. Jeszcze raz wszystkiegi dobrego I gratuluje synka.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Marchew ja tez musiałam przeczytać dwa razy zanim uwierzyłam. Najważniejsze ze synek sobie radzi coraz lepiej. Wielkie gratulacje dla Was i jestem pewna ze niedługo wszyscy bedziecie w domku razem. Trzymajcie sie ciepło i dawaj znac jak u Was jak tylko będziesz mogła.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów