Strona 432 z 543
Pokaż wyniki od 4,311 do 4,320 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku mam pytanie odnośnie Kinderkrafta. Czy Ty wiesz na czym leży dziecko w pozycji na pleckach? W sensie w funkcji kołyski? Bo boję się, że to będzie zwykła dykta i materiał nie utrzyma wagi dziecka :/ masz może jakieś sprawdzone opinie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Monika jestem z Ciebie baaardzo dumna. Ja właśnie zaraz zbieram się, i jadę żeby zarejestrować się do tego nieszczęsnego diabetologa. No własnie, nie chwaliłam Wam się, ze szczęście się do mnie uśmiechnęło w tym temacie. W przychodni gdzie mnie skierowano powiedzieli mi ze termin na maj. Ginekolog moj dopisał mi na skierowaniu 'pilne' więc mialam w planach jechac z tym skierowaniem. Przeszukując diabetologów dopatrzyłam się ze moja endo tez jest diabetologiem. No i jak poszłam do niej na kontrol endo to spytała mnie jak tam moj cukier, Wiec mowie ze mam za duzy i ze termin na maj na Kopernika ale ze widzialam ze ona tez jest diabetologiem. No wiec ona mowi do mnie tak, ze ona sie zawsze cukru czepia u swoich pacjentek. Wypisala mi recepte na paski do glukometru, wyslala do pielegniarki po glukometr, wyjasnila jak mierzyc i kiedy mierzyc no i mniej wiecej jak jesc i dala adres strony internetowej gdzie mog e sie wiecej na temat diety dowiedziec. Powiedziala zebym zapisala sie tam na Kopernika, bo to i tak do niej mnie zapiszą i jak przyjdę nawet w tym maju to juz bedziemy o tyle do przodu, ze bede miala mierzony cukier przez ten czas no i juz teraz bede wiedziala mniej wiecej co zmienic w odzywianiu. Podziekowalam jej ze mi bardzo ulatwila sprawe a ona mowi ze ulatwila sobie sprawe, bo co ona by ze mna zrobila jak bym przyszla miesiac przed porodem z cukrzyca Tak czy siak się cieszę. Teraz pędze sie zapisac tam do niej i tez im machnę ustawą przed nosem Cukier zaczelam mierzyc dopiero ostatnio bo w tej chorobie to jadlam byleby cos jesc i wcale sie nie zastanawialam jak to sie ma do zalecen bo ledwie żyłam. Ale poki co ten moj cukier wcale nie wyglada zle wiec jakos specjalnie nie panikuje.

Ewelinko, Ty juz masz jeden poród za sobą. Teraz będzie łatwiej.
    Ja mam jutro wizytę u mojego nowego gina. Mam nadzieję, że zrobi mi od razu USG. Ja nie mam pojęcia jak moja Księżniczka leży bo ona ciągle gdzieś coś wypina ale moja wyobraźnia chyba za nią nie nadąża Staram się być dobrej myśli, bo jakkolwiek teraz nasze Maleństwa nie są ułożone, to jeszcze mają czas, zeby fiknąc. Nie bójcie się dziewczyny. Co ma być to będzie....No dobra, sama też się boję ale wolę sobie wybijać to z głowy

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    No i pochwalę Wam się, przyszła mi wczoraj dostawka - kołyska więc z Kacprem złożyliśmy już i czeka
    No i dotarły bluzki które zamawiałam, bardzo w porządku są a były naprawdę nie drogie bo 39zł za jedną płaciłam.
    Te bluzeczki z allegro co pokazywalas?

O mnie
    17-06-2017
    Reni tak te z allegro powodzenia u lekarza i daj znać później co tam

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mrówka
    Pokaz kołyskę na grupie
    Co do kinderkrafta nie mam bladego pojecia. Nie mam informacji z pierwszej ręki co i jak. Ciekawe, ale mysle, ze jakiś badziew to nie będzie, najwyżej sie odeśle, jak złożymy i okaże się bublem chociaż kinderkraft ma fajne rzeczy...

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Mrówka, wiesz że dzieci małe widzą ponoć duchy a dorośli nie ?:P tak słyszałam;D a tak na poważnie to mój starszak jest mniej bojaźliwy niż ja...łapie pająki nie boi się ciemności i burzy a u mnie z tymi rzeczami kiepsko.
    Fajnie rodzić w takim szpitalu co wszystko zapewniają bo nie musisz się martwić że coś zapomniałaś wziąć. Zwłaszcza jak torba nie spakowana jeszcze a my rodzimy miesiąc przed
    Fajnie Wam że tak kupujecie sobie ja to mam tyle rzeczy po wcześniejszej ciąży i po siostrach że nie bardzo mam co kupić a szkoda bo to tyle frajdy sprawia

O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku wrzuciłam kołyskę na grupę.

Ewelina Ty mnie nawet nie strasz bo ja jestem boidupa a tak poważnie to kurka pierwszy raz taką akcję mieliśmy. Fakt faktem nad ranem i rano skarżył się na brzuch i ledwo do kibelka doleciał ale potem już było ok.

Nooo serio dla mnie to było mega, bo ja się nastawiłam i nakupowałam wiele rzeczy a przez ten czas co tam leżałam przez 4 tygodnie to na serio nic dla siebie nie musiałam mieć w zasadzie prócz wiadomo ręcznika, kosmetyków czy ciuchów. Teraz już gorzej, bo wkładam do tej torby wkładam i nie wiem czy to wszystko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina ja mam bardzo dużo po Kacprze i Franku mojej siostry, ale kilka rzeczy sprzedałam i teraz kupowałam na świeżo. Ale nie powiem, cieszę się że mam bo jednak jest to spory wydatek, chociaż to się tak fajnie kupuje teraz jaram się nawet zwykłym prasowaniem tych ciuszków

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Mrowka, zmienilam troche ustawienia na fb, moze sie uda w koncu. Czekam

Ja wierze ze dzieci widza wiecej. Jak Franus byl malutki to podczas karmienia piersia, w jednej chwili puscil piers, spojrzal na sufit, usmiechnal sie szeroko i jakby nigdy nic wrocil do cycania....niektorzy powiedza ze przypadek, jednak dla mnie tak to nie wygladalo
    Ja tez mam wiekszasc rzeczy po Franku, wiec tylko jakies drobiazgi musimy kupic i tez troche zaluje, ze nie jestem w szale zakupow dla Malucha...ale co prawda, to prawda , sporo kasy zostaje w kieszeni

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Reni daj znać jak po wizycie? byłaś w szpitalu "na zwiedzaniu" ?
    Dziewczyny jak przyjdzie Wam ten kinderkraft dajcie znać czy warto. Teraz na pewno nie kupię, zobaczymy czy tak naprawdę będzie potrzebny, ale w razie czego opinie z pierwszej ręki zawsze są cenne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów