Strona 431 z 543
Pokaż wyniki od 4,301 do 4,310 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mi też przydałyby się nowe okulary, ale chyba pójdę prywatnie, bo mam babkę co za 40zl zrobi badanie i nie muszę się umawiać. Mam już tyle wizyt z Młodym zaplanowane, że gdyby nie mąż to nie wiem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    ja mam wrażenie, że to z wygody nie wiedzą o takiej ustawie.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Oczywiście że dla własnej wygody nie chcą znać tej nowej ustawy, ale faktycznie co wspominam jakiemuś lekarzowi o tym czy w recepcji to każdy rozkłada ręce i zdziwiony co to za ustawa... Mam ochote każdego porządnie strzelić w łeb tak mnie to wk.. ia

Megianto myśle że przejdzie tylko musisz być nieugięta jak Monika , inaczej się tego nie załatwi na pewno nie prośbą.

Ja wczoraj byłam u chirurga naczyniowego na NFZ przyjeli mnie w ten sam dzień ! Mimo że kolejki są do niego mega długie....Babka napisała na skierowaniu że PILNE . Do okulisty nie trzeba skierowania ? Bo nie bardzo się znam, ale jak dostajecie skierowanie to warto powiedzieć lekarzowi żeby wpisał PILNE i to jest szansa że Was lekarz ten specjalista przyjmie bez kolejki , tak było u mnie Przy okazji było to w szpitalu w którym będe rodzić...ale mnie ciary przeszły jak tam wchodziłam i mijałam izbę przyjęć ginek.-położniczą....boję się, chyba przydałby mi się psycholog

Ja po wizycie u ginekologa okazało się że kompletnie nie waże tyle ile wczoraj pokazała waga u diabetologa przytyłam standardowo 1 kg na dwa tygodnie. Ginekolog odkrył dzisiaj w trakcie badania palpacyjnego że mam pękniętą szyjka troszkę, ale pomimo tego pęknięcia wszystko ładnie się trzyma pęknięcie to prawdopodobnie jest jeszcze pamiątką po pierwszym porodzie, do tego mały jest odwrócony poprzecznie także koszmar. No ale dajmy mu jeszcze trochę czasu poza tym mam mało witaminy B12 więc mam iść do lekarza rodzinnego żeby zdecydował czy zastrzyki czy leki ale zdecydowanie pójdę do apteki i na razie kupię zwykłe tabletki. Zobaczę może to wystarczy może nie trzeba będzie się pchać w zastrzyki. Dodatkowo mowił że bedziemy obserwować moje żylaki żeby podjąć decyzje o rodzaju porodu.

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Gabi, a jakie masz te żylaki, że mogą wpłynąć na decyzję o porodzie naturalnym? Chodzi o żylaki w okolicach pochwy? I który masz tydzień teraz? Moja Mała wciąż miednicowo, bo kopie po pęcherzu ale póki co zachowuję spokój, bo poprzednio dopiero po 34 tygodniu syn fiknął głową w dół. No to ładny rozrzut z tą wagą.

megianto ochraniacz zamawiałam taki http://allegro.pl/ochraniacz-180x30-...893135049.html model białe sówki ale niestety jeszcze nie przyszedł więc nie wiem jaki będzie jakościowo. Jak go dostanę to wrzucę real photo. Póki co przyszły mi koszule nocne do karmienia, szlafrok do szpitala i dwie pary półśpiochów, Moment, kiedy w sypialni nie ma suszącego się prania to już święto ale chyba czas się przyzwyczaić
    [/url]

Apis mam żylaki w okolicach krocza takie dość duże, na nogach też, ale one są mniej ważne. Ja mam teraz 31 tydzień, mały już od dawna ma to ułożenie poprzeczne no zobaczymy czy się ruszy czy już tak zostanie.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    aspis
    Patrzyłam akurat na tę aukcję wczoraj, więc tak jak napisałaś jak dojdzie to wrzuć zdjęcie

Jak na NFZ się chce iść to niby już trzeba mieć skierowanie od rodzinnego. Czy ja już coś mylę?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Megianto - tak do okulisty na nfz trzeba mieć skierowanie od rodzinnego.
    Wiecie co dziewczyny to chyba tak jest że jak jest coś państwowego to nie trzeba znać przepisów (nie mówię że zawsze) i lepiej Paniom w rejestracji jest nie znać bo po co. A jak jest interes prywatny to się trzeba starać. Myślę że to wszystko na głowie stoi.
    Ile to ja się nawkurzałam już chodząc do lekarzy na nfz to moje. Wszyscy robią nam łaskę za nasze własne pieniądze. Nie mówiąc że jak coś się naprawdę dzieje i jeśli człowiek może sobie pozwolić to idzie prywatnie. Temat przerobiłam dogłębnie bo leczyłam się przez 2 lata na jedno choróbsko a tego leczenia nie refundował mi wcale nfz.
    Ile ja się wtedy nadenerwowałam na "system" itd to moje. Najważniejsze są teraz nasze kruszynki a świata i tak nie zmienimy - możemy sobie tylko pomagać jak się czegoś gdzieś dowiemy, co nam się należy bo z informacją też jest ciężko.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny

Ale miałam tragiczną noc... Wyrzuciłam męża do kanapę do salonu żeby się wyspać i z naszej dwójki tylko on zadowolony z efektu Spał ze mną Kacper i biedny o 2 obudził się z takim rykiem że do 6 nie mogłam nie ogarnąć bo co jakiś czas popłakiwał. Coś mu się śniło i twierdził, że w pokoju chodzi potwór i jakiś pan. W pewnym momencie to sama zaczęłam mieć stracha haha.

Co do podkładów tych dużych. Ja nie mam w rozpisce szpitala żeby je kupić, ale wezmę na wszelki wypadek. Jak rodziłam w Poznaniu to prócz ciuchów dla siebie nie musiałam zupełnie nic mieć. Podpaski, podkłady, chusteczki gwarantował szpital. To samo z ciuszkami dla małego. Ja musiałam mieć tylko rzeczy na wyjście ze szpitala. A teraz jednak muszę mieć swoje ciuszki i zachodze w głowę co i ile tego zabrać, chociaż jest rozpiska na stronie szpitala. A z podkładami jak nie wykorzystam w szpitalu, to zrobię tak jak z tymi które kupiłam przy Kacprze. Wykorzystam w domu, wtedy podkładałam sobie na noc, tak w razie w.
    Jest taka pogoda, że darowałam sobie dzisiaj zakupy na rynku pod blokiem i zamówiłam przez neta. A teraz licze na to, że przyjadą pierwszym rzutem o 15 bo zaczynam się głodna robić a w domu pustki :/

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    No i pochwalę Wam się, przyszła mi wczoraj dostawka - kołyska więc z Kacprem złożyliśmy już i czeka
    No i dotarły bluzki które zamawiałam, bardzo w porządku są a były naprawdę nie drogie bo 39zł za jedną płaciłam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów