Strona 43 z 543
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nie przytylam a to tylko dlatego ze mialam przed ciaza dosc umiesnione cialo a teraz miesnie zlecialy a pojawil sie tluszcz a jak wiadomo tluszcz lzejszy...co do pytan Weroniki to tak : ja swojego synka karmilam piersia 11 miesiecy i potrafil co godzine sie budzic i najlepiej spac przy cycu zeb mial blisko. Odstawilam i dawalam raz w nocy mieszanke tez sie budzil ale o wiele rzadziej i w koncu nauczylam go ze w nocy sie nie je czyli tylko butle na wieczor i nic na noc , dopiero zaczal jak przesypiac cala noc ale to po roku. Lekko nie bylo...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nic nie przytylam ale to tylkona wadze tak pokazuje bomiesnie przeszly w tluszcz :-/ ci do pytan Weroniki to ja karmilam11 mcy czyli 11 mcy nocy nie przesoanych cyca domagal sie bardzo czesto. Odstawilam i dalsm raz w nocy mieszanke bylo lepiej ale tez sie budzil ale potem stwierdzilam koniec jedzenia w nocy jakos sie przyzwyczail i zaczal noce przesypiac :-) czyli po roku.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Trochę za często ci się budzi może jakiś skok rozwojowy ma? A dwa nic się nie stanie jak dasz mieszankę ja karmilam systemem mieszanym.

Hey ...jestem Ewelina i obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży ...termin pod koniec czerwca ... jestem już mama 9 latka ..i miło mi będzie Was poznać ...pozdrawiam

Senior Member Awatar Monita
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-30 zobacz kalendarz
    Data
    30.04.2011
    Witam wszystkie mamusie Dołączam i ja Jestem mama pięcioletniej Nikoli i teraz mam termin na poczatek czerwca! Prawdopodobnie bedą blizniaki Jezeli nic sie nie zmieniło... dowiem sie 18 listopada bo w tedy mam dopiero wizyte ustalona.
    Pozdrawiam

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny a widać już u was coś brzuszka? ja zauważyłam ostatnio ciemniejsze włoski na brzuchu... Dzisiaj mam kolejną wizytę u lekarza. to już środek 11 tygodnia. nie mogę się już doczekać, a wizytę mam dopiero po południu.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Weronika. Karmiłam 1,5 roku i dlatego zrezygnowałam z KP, bo młody wstawał jak do smoka, nawet co godzina i spróbowałabym nie dać...
    Zaczęłam tłumaczyć, że mnie bolą i mimo, że do tedy nie dotknął smoka, ani butelki, przemógł się
    Ma ponad 3 lata i do tej pory na noc pije z kaszką MM, natomiast wtedy chwila moment zaczął przesypiać całe noce, strasznie mnie to ucieszyło, bo chodziłam jak zombie, miałam swój sklep wtedy i drugą firmę, myślałam, że umrę, ciągle przerywany sen, nie mogłam się na niczym dokładnie na niczym skupić, maż etatowy, więc oczywiscie jak cycem karmiłam po co będzie wstawał

WITAMY NOWE MAMUSIE
    Nono blizniaki
    Zawsze zastanawiałam się jak taka ciąża wygląda tak, bardziej szczegółowo, z chęcią poczytam
    Są u Ciebie w rodzinie blizniaki? Czy może terapia hormonalna?
    [/url

[/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    28 będę wiedzieć płeć jejciu jejciu nie mogę się doczekać

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Hej hej dawno mnie tu nie było...miałam w czwartek pierwsza wizytę. Widziałam moją kropeczke tak jak myślałam to 7 tydzień..cieszę się ze mam fajnego lekarza który będzie się u mnie trzymał terminu z usg.

Co do karmienia piersią ja nadal karmię i moje dziecko tez czasem potrafi się co chwilę budzić...ponoć jak się rozwija to potrzebuje. Czasem mi trudno bardziej ze strasznie mnie piersi bolą A on ssa i ssa. Nie wiem jak miałabym 13 mies dziecku to wytłumaczyć...A wiele dzieci wiem ze długo się jeszcze budzi w nocy zanim zacznie przesypiac ja cała...

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    mamuska_moniuszka no to może uda Ci się karmić w tandemie
    powiem Ci, ye ja nie widziałam opcji odstawienia, na szczescie wlasnie tlumaczylam i o dziwo załapał
    [/url

[/url]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów