Strona 427 z 543
Pokaż wyniki od 4,261 do 4,270 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    A ja i szukałam i dzwoniłam i nie tylko w jedno czy dwa miejsca. Tak, cena samej wizyty to najczęściej koszt 120-150 zł a gdzie reszta, np badanie? - zazwyczaj ta cena rośnie.

Widocznie mam pecha, ale mam te miejsca i ceny zapisane w kalendarzu. Nawet nie chce mi się już go otwierać. Po prostu nie musicie mi wierzyć.
    Tak jak napisałam powyżej. Ja nie mówię, że znalazłam gdzieś w Łodzi taniej połowkowe niż 450zł. Ja mówię, że dzwoniłam DZIŚ w dwa miejsca których podałaś konkretne ceny i obydwie okazaly się nieprawdą. Nie wyssałam sobie tego z palca.
    Zlituj się i lepiej powiedz, dlaczego to robisz.
    Ja podobnie jak Mrówka nie moglam uwierzyc ze usg polowkowe w Warszawie czy Krakowie jest tansze niz w Łodzi. Ja w porządnej prywatnej klinice robiłam polowkowe za 250zł. Dlatego tez zadzwonilamd o tych dwoich i okazalo sie ze kosztuje nawet nie połowę tego co piszesz.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    no i wybacz, ale Ci nie wierzymy.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Famirabelka a jaki dodatkowy koszt masz na mysli? tzn jakie badania? wszystkie jestesmy w ciazy i kazda wie jak takie wizyty wygladaja....

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Żeby była jasność, ja nie jestem ani z Krakowa, ani z Warszaw. Z pewnoscią mieszkam w biedniejszym mieście niż dziewczyny i co...u mnie też połówkowe 250zł...

Member
    miła12

O mnie
    Monikaim i Reni ja bardzo Was przepraszam ale-nie odczytałam wiadomosci na czas, bo u mnie sie zaczeło dziac, troszke....i sie zkreciłam- we srode ide do chirurga usuwać znamiona - popiepszone to wszystko.....

Reni zgodze sie z Toba w 100% to forum dla mnie tez ma zupełnie inne przeznaczenie- Famirabelka po co takie głopoty wypisywac?????

Momentami az mam wrażenie ze nie przyjemnie sie czyta to co piszesz..... powaznie, dla chcacego nic trudnego, gdybys rzeczywsicie nie miała pieniedzy(przeciez nie Ty jedna masz trudna sytuacje) to nauczyłabys sie obsługiwac w publiczej słuzbie zdrowia, da sie naprawde-trzeba sie nachodzic i naprosic ale sie da-)

Jestem niezalezna finansowo, i stac mnie na wsszystko co ewentualnie przyjdzie mi do głowy dla mnie i dla dziecka-ale wiesz co ciezko pracuje na te pieniadze, i dwa razy sie zastanowie czy rzecywiscie musze za to zapłacic, czy nie da sie skorzystac "państwowo" w taki sposób wykonywałam wszystkie badania -te najwazniejsze, tak jak Reni pisała w KRK połóowkowe w doberj klinice to koszt max 250z ł terminów od groma-mozna tez wykonac na NFZ ale załatwienie skierowania zajęło mi 5 tygodni ....

Endokrynolog w jednej z najlepszych klinik prywatnych ginekologicznyc w krk to koszt 130 zł razem z USG tarczycy-wizyta-recepta diagnoza-zalecenia itp.

wybacz nie kiałam zamiaru tego pisac ale tak mnie zirytowałas że nie wytrzymałam.

Dobrej Nocy

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mróweczko picie takiej ilości wody jak mówisz to nic w porównaniu do tego co przeszłaś. Wręcz samą przyjemnością powinno być takie picie i mniej problemów Ważne, że pomagasz i sobie i dziecku

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Famirabelka, Dziewczyny chyba napisały wszystko co powinnaś widzieć, więc ogarnij się ...bo już nie wiadomo czy robisz sobie z nas jaja .czy naprawdę ciężko Ci się odnaleźć w rzeczywistości i wszystko widzisz w czarnych kolorach ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Famirabelka
    Z tego co czytam to moja sytuacja jest podobna do twojej jeśli chodzi o pracę, ale na lekarza nie szczędzimy za to wózek został kupiony używany jak i nosidełko za wiele mniej pieniędzy, a to co wydalibyśmy na nowy można zainwestować w prywatne wizyty np. gin czy endo. Tak samo idzie zaoszczędzić na kosmetykach jak dziewczyny pisały i pampersach po promocji w Rossmannie. No i ja dużo kupuję na allegro, bo wiadomo taniej dużo jest niż w sklepach.
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 10-04-17 o 21:04

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Famirabelka zgadzam się z dziewczynami. Nie wierzę, że każdy lekarz tyle bierze za wizytę i badanie. Może i jest jakiś co ma taki cennik, ale jak mi ceny nie odpowiadają to szukam do skutku. Łódź jest duża i na pewno są tańsi specjaliście. Ja wolałabym nawet na drugi koniec miasta jechać a mieć tańszą wizytę niż blisko siebie a płacić takie pieniądze.
    Jak chodzę na prywatne wizyty, może i mój lekarz nie jest najtańszy w mieście, ale nie użalam się nad sobą z tego powodu, bo to moja i męża decyzja że chcemy płacić 200 zł za wizytę. I nie robię z siebie z tego powodu męczennicy i nie skarżę się, że w Krakowie taki drogi gin. Gdyby mi na tym zależało to pewnie i za 100 zł bym znalazła przy takich możliwościach miasta. Trzeba korzystać z tych możliwości.
    tak samo jeśli chodzi o zakupy dla dziecka i siebie. Jak była promocja w Rossmanie to mąż się śmiał, że chusteczek do pupy to mamy zapas na rok. Nie wiem, ile tego schodzi, to szkoda było nie wykorzystać promocji. Dzięki temu zaoszczędziłam sporą kwotę, jak jeszcze doliczyć rabat do pampersów to już się robi całkiem fajna kwota. My nie chcemy źle, zawsze staramy się sobie wzajemnie doradzać i coś podpowiadać, tylko trzeba chcieć z tych porad skorzystać. Ja sama dużego doświadczenia nie mam, ale czytam co dziewczyny piszą i radzą, bo mają większe doświadczenie.

miła12 my też się nie odzywałyśmy bo Reni była chora i nie widziałyśmy się. W sumie mogłyśmy napisać sms, ale ja jakoś zupełnie nie pomyślała. Ale wszystko przed nami Daj znać kiedy Ci pasuje się spotkać.
    Powodzenia na zabiegu :*

Truskawki?? ojej jadłabym kilogramami!! a dobre już są w smaku, tzn czy smakują truskawką czy tylko wyglądają? Bo czasami się trafi na takie ładne i kuszące a w smaku to smakuje nijak i sama chemia.
    Kozaczku na kwi to ja mam fazę od zimy, średnio 3-4 razy w tygodniu jem. Tak samo jak pomarańcze. Jednak klientka to się śmieje, że co nie przyjdzie to u nas pomarańcze pachą
    dobrej nocy

Senior Member
    megianto

O mnie
    monikaim
    Nie wiem jak u dziewczyn, ale ja niby już z targu krajowe jadłam i jakoś nie do końca smak miały truskawki. Za to zapach nieziemski. U mnie ostatnio wzięcie ma winogrono, jabłka i suszona żurawinka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów