Strona 424 z 543
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,240 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja mam kilka kocyków plus pieluszki. Te grubsze wiadomo, że będą na chłodniejsze dni więc się nie upoci. Poza tym kwestia odpowiedniego ubrania dziecka.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Właśnie kompletuje zamowienie z apteki, pamietałam, ze któraś z Was dokladnie opisywała co jest potrzebne. Trafiłam przypadkiem na Twój starszy post Famirabelka, powiem Ci szczerze, ze też moge powiedzieć, ze jestem z Łodzi, bynajmniej tu mam lekarza i powiem Ci szczerze, ze nie spotkałam sie z takimi cenami jakie Ty opisujesz.. 150 zł za wstęp plus jeszcze dodatkowa kasa za usg. Ja od poczatku chodze prywatnie i płace 150 zł za cała wizyte, usg, zwolnienie, badanie szyjki itp. Jedynie badanie genetyczne i pozniej polowkowe bylo drozsze bo placilam po 250 zl. Ale nie 300 zł za każda wizyte.. Wizyty umawiam sobie przez internet i w zasadzie w zaleznościod tego jak pracuje lekarz, ale jakbym chciala to nawet z dnia na dzien mozna wizyte wyznaczyć. jakbyś chciala to moge Ci podeslac kontakt. lekarz jest konkretny, rzeczowy i jak dla mnie super. W jakim szpitalu chcesz rodzić ?

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    ewak to gdzie ty znalazłaś tak taniego lekarza? Dałabyś mi kontakt o ile to możliwe. Ja ginekologa mam na NFZ i jestem bardzo zadowolona z niego. Chodzę do MEDORA na Ciesielskiej 8 i tam zamierzam rodzić, bo to szpital. Ale dzwoniąc i szukając prywatnie endokrynologa nie znalazłam taniej niż 120 zł wizyta + usg drugie tyle. No chyba że czekasz 4 miesiące na wizytę prywatną np. na bazarowej, to wtedy masz za 100 zł. Ale ja nie mogę czekać tyle, bo zdążę urodzić. Z dnia na dzień niestety wizyty prywatne są mega drogie.

Wiesz, nie wiem jak to jest... moja siostra chodziła do niby taniej pani dr ginekolog, co wszystko robiła jej w ramach 100 zł. Jak się dowiedziałam to bierze 150 zł za wizytę a nie 100 ze wszystkim.

To i tak mało wołali za połówkowe - bo u mnie nie dość że należało mi się za free no bo wiek to wołali ode mnie 450 zł na Zielonej oraz 410 na dąbrowie, w końcu udało mi się znaleźć miejsce za free - ku mojej wielkiej radości. I tam też się dowiedziałam że powinnam mieć nawet prywatnie zrobione to za free. Nieźle, nie.

Rozważam jeszcze Salve na szparagowej. Też na NFZ - nie możemy sobie pozwolić na prywatny poród.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 10-04-17 o 16:20
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Famirabelka jednak to 150zł a nie 300 warto szukać żeby znaleźć w odpowiedniej dla nas cenie. Dla chcącego nic trudnego

Megianto uwierz, że są dni kiedy nie mogę w siebie nawet 1,5l wmusić, taki dzień mam dzisiaj ale czasem jak zacznę "tankować" to wychodzi spokojnie ponad 3l a nawet 3,5. Ja mam jednak duużą traumę po Kacpra małowodziu i nie chcę tego powtarzać. Pominę fakt leżenia w szpitalu od 33tc i w ostateczności cesarkę w 36tc, ale sam fakt co się działo w szpitalu przez te 4 tygodnie i to jak blisko tragedii było, motywuje mnie skutecznie do picia tej cholernej wody

O mnie
    Tylko dlaczego większość lekarzy ma tak prywatnie odległe terminy - na koniec czerwca i lipca? Przecież ja mam termin na 20.06? No i wtedy jest taniej 150 zł czy 100 za samą wizytę.

Trudno. Jutro idę wieczorkiem do tego endo. Rano przejdę się do przychodni i zapiszę się do ogólnego i może uda mi się uzyskać skierowanie do endokrynologa na NFZ i się umówię gdzieś, a że na NFZ są mega długie terminy to akurat będzie po porodzie.

Member
    ewak

O mnie
    Famirabelka, ja też wybrałam MEDEOR, ma bardzo dobre opinie, dodatkowo lekarz ktory prowadzi moja ciąże też tam pracuje.Mnie na prywatny porod tez nie stać o Salve tez słyszałam, ze polecaja, ale nikt mi znany tam nie rodził, wiec cieżko mi ocenić. Ogolnie duzo osob ode mnie ze wsi wlasnie rodzilo w Medeorze i byly zadowolone Ostatnio kolezanka rodzila w madurowiczu i też była bardzo zadowolona! A namiar do lekarza to - https://www.znanylekarz.pl/michal-pi...isk-mazowiecki nie wiem, czemu na koncu napisane jest grodzisk mazowiecki, ale przyjmuje on na 3 maja (odchodzi od Pabianickiej). Co do endo to Ci nic nie poradze, bo wyniki mam w normie wiec nie mialam stycznosc z zadnym. Teraz też mam te ostatnie badania 3 trymestru, tez powiedzial, ze mam naszykowac 250 ale, to juz przed ostatnia wizyta. Pozniej juz mam sie zglosic od 36 tyg do medeora i tam beda dalej prowadzic ciaze.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Famirabelka a kogo stać na prywatny poród? Mnie na prywatne wizyty tak, ale nie mam nawet za zadupiu takich luksusów ;p Poza tym poród to jest naprawdę pestka, fakt ja miałam tragedie ze szpitalem, ale jeżeli nie ma jakiejś patologii to wszędzie pracują wykwalifikowani ludzie po studiach medycznych i spokojnie poród to nic strasznego. Doba męczarni i pózniej jeśli wszystko jest ok to wychodzi za 2-3 dni. Także nie ma co panikować.

Co do kocykow na Allegro warto zerknąć na te szyte z minky. Widziałam z babyono też, z czego są nie mam pojęcia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja z MEDEORA jestem bardzo zadowolona szczególnie z lekarzy. Może spotkamy się na porodówce.

Member
    ewak

O mnie
    Co do kocyków to mam 3, jeden z pepco taki cieniutki na lato, drugi kupilam na allegro http://allegro.pl/womar-zdrowy-kocyk...687037376.html, wydaje sie bardzo fajny, mięciutki zobaczymy jak bedzie sie zachowywal przy uzytkowaniu. A 3 mam taki komplet z minky, jako becik, ale po rozlozeniu moze byc kocykiekiem.

O mnie
    Ale minky to też poliester. Czy pod tym minky dziecko wam się nie poci zbytnio? Jak w praktyce?
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 10-04-17 o 17:00

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów