Strona 423 z 543
Pokaż wyniki od 4,221 do 4,230 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku ja taki zestaw śniadaniowy też często sobie serwuje ogólnie uwielbiam te wszystkie wiosenne warzywka mmm
    A ubranka wrzuciłam na 40st. Jedynie te co mam po Kacprze i siostry Franku a mają plamy to namaczam w odplamiaczu przez 4-5h, piorę w zwykłym proszku na 60st i jeszcze raz w tym dziecięcym na 40st.

Ja zaczęłam czuć tą cudowną przypadłość, którą miałam z Kacprem - zgagę :/ nic nie pomaga a męczy chwilami nieziemsko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    mamuska_moniuszka
    Też twardnieje i przez to jutro już wizyta, bo ostatnio jeden dzień twardniał co chwilę i strachu mi to napędziło.

Widziałyście gazetkę Lidla?
    Zastanawiam się nad zakupem rampersów, body i może spodenek
    Jak tam wypada rozmiarówka?

Co do rotawirusów ja zaszczepiłam i nie żałuję wręcz przeciwnie bardzo się to przydało w jednym roku właśnie w Święta Wielkanocne mała zaczęła wymiotować niestety fakt odwodniło się ale podali kroplówkę w szpitalu i wszystko wróciło do normy. Zostawili nas jeszcze na kilka dni na obserwacji i na sali były z nami dzieciaki też chore na rotawirusa nieszczepione, leżały szpitalu już drugi tydzień wymiotowały miały biegunkę i po 40 stopni gorączki to był jakiś koszmar. Nawet jeżeli szczepienie nie chroni w 100% to zdecydowanieuważam że warto zaszczepić, choć by po to by przejść łatwiej tą chorobe.

O mnie
    17-06-2017
    Megianto w Lidlu jest rozmiarówka zaniżona a zatem: jak chcesz kupić coś w rozmiarze 56 to w rzeczywistości będzie to 62, 62 to z kolei jak 68 etc. Ja czasem jak kupowałam te ciuszki były tak ogromne, że Kacper zakładał je dłuuugo później, a brałam aktualne rozmiary. Porównałam właśnie bo od siostry mam rozmiar 50 z Lidla i jest nawet lekko większy niż niektóre moje 56

O mnie
    17-06-2017
    Gabi ja teraz też zaszczepię małego i na pneumo, tak jak Kacpra i dodatkowo na rota bo jednak sądzę że będzie jakieś cholerstwo z przedszkola przynosił i jeszcze chce na meningo zaczepić, bo z Kacprem tego nie zrobiłam i żałowałam.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    My też na rotawirusy bedziemy szczepić
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    megianto

O mnie
    Kozaczku
    A no żaby :P Soki w grę u mnie nie wchodzą więc bazuję na wodzie, mleku i herbacie.

Mrówka
    Gdzie ty mieścisz tyle wody? Ja z 1,5 l mam problem by wypić no chyba, że organizm się domaga.
    Dzięki za informację. Ciekawe czy załapię się jeszcze na jakieś mniejsze rozmiary. Pojechałabym na otwarcie, ale boję się szalejącego tłumu, który niestety ma u nas często miejsce.

Co do ruchów dziecka to maleństwo szaleje nieźle.
    Wy już się za pranie bierzecie a ja jeszcze nie mam co, bo pokoje daleko w polu z remontem, nie wspominając o zakupie mebli itd.

Ja coś czuję, że rozpakuję się dopiero w lipcu i będę na samym końcu :P No i wg moich obliczeń po uwzględnieniu długości cyklu powinien wyjść mi termin właśnie na początek lipca a nie koniec czerwca, aczkolwiek nigdy niewiadomo jak to będzie
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 10-04-17 o 14:41

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Właśnie prawie się ogarnełam. Właśnie wrzuciłam pierwszy sort ubranek do pralki na cykl baby (pranie w 60 stopniach). Dziś przyszła mi przesyłka z allegro rzeczy dla mamy i dzidziusia. Bardzo fajne i takie solidne nawet te rzeczy. Zastanawiam się tylko czy wszystkie podkłady pod łóżko poporodowe są takie ciennkie? Te które widziałam w sklepie Auchan - również w tej samej cenie co allegro i też taka sama cienizna. Czekam teraz na adapter do mojego wózka bym mogła przypiąc maxi cosi do Adamexa. Zamówiłam jednak przez allegro bo w smyku nie ma nadal tych adapterów a ja czekać aż sprowadzą nie będę.

Poszukuję cieplejszego kocyka dla małej - macie może jakieś sprawdzone fimry lub allegro?

A wzięłam się za pranie, ponieważ tygodnie szybko uciekają. W ten weekend świeta u rodziców - więc odpada weekend - to tak jakbyśmy go nie mieli, potem kolejny przyjeżdżają teściowie i już jest maj. Więc przy teściach raczej nie będę suszyć tego wszsytkiego, nie? A w maju to już górki.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Famirabelka
    Z cieplejszych kupuje minky i będę patrzyła na cenę i opinie sprzedawcy albo też fajne grubsze za 20 zł są w PEPCO. Ostatnio kupowałam dla znajomych, bo synek im się urodził i są cieplutkie, mięciutkie, niedrogie i przede wszystkim dobrze wykonane.

O mnie
    A nie przeszkadza wam że te kocyki sa wykonane z poliestru - czyli pod takim czymś dziecko się będzie pocić?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów