Strona 421 z 543
Pokaż wyniki od 4,201 do 4,210 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    https://fancyshoes.pl/espadryle-siatka-czarne

https://fancyshoes.pl/pl/p/-Meliski-GINGER-Bezowe/338

A torebkę tą na pewno będzie dla mnie, bo 2 się zamawiało, a za jedna sie płaci
    A zamówiłam tez siostrom, mamie juz na dzien matko zrzutę zrobiny, bo narzekała, ze chciałaby, ale nie ma kasy w tym miesiącu- brat i siostra lada moment wprowadzają sie do domów i kupuje im pościel itd. Swoją droga dzisiaj byliśmy na obiedzie rodzinnym, wiec dostanie torebkę do kościoła
    A to moja piękna;
    https://www.emonnari.pl/torebki_i_po...eszenia_1.html
    [/url

[/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mroweczko... ja i szaleństwo! Chyba jedzeniowe hehe
    Sapie dysze chodzę jak pingwin hahaha
    Sukienki jak cos upoluje to pochwale sie
    Dzisiaj koszule wielka rozniar 44 pożyczyłam od mamy w kratę- jest idealna! A co najlepsze mam 2 pary spodni ciążowych i są do bani juz mnie wkurzają, ze Jan siedzę sie wbijają w udka itd hehe
    Legginsy jeszcze znośnie! Ale mistrzostwo to takie z lidla bezszwowe czy cos za 20zl! Są mega wygodne i ciagle w nich chodzę nie będę kupować za wiele, bo pózniej na karmienie wlasnie wiecej trzeba zeby cyca wywalić. Do dzisiaj zastanawiam sie jak z mojego ślubnego cos jak gorsetu wyciągałam cyca co chwile, bo młody Cycoholik, a miał 10 miesięcy i ciagle cyca latałam dawać hahaha

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Przeskakuje temat i tutaj pojawił się szczepień? My szzepulismy 6w1 a Blazej był osłabiony i ogólne średnio. Ale teraz tez będziemy wykupować szczepionkę. Moj maz powiedział, ze wolałby nic nie jesc tydzien niż 4 razy kłuć, bo przecież 3 x i pneumokoki...

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Mroweczko, No ja narazie mam rozkminke ze szczepionkami. Jeszcze bede czytać, pytać. Narazie jeszcze nie zdecydowaliśmy czym będziemy szczepić Zosienke.
    Dzieki za linki. Wlasnie wylookalam ze od tego samego sprzedawcy zamówiłam ostatnio sukienkę. ale kupowałam w sklepie internetowym, nie na Allegro. Jutro powinna byc tak sadze. Na Allegro tez ją mają

http://allegro.pl/my-tummy-sukienka-...9.html#thumb/3

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni jak Ci przyjdzie to daj znać czy jest ok to też sobie zamówię bo wygląda super, zakochałam się

Kozaczku o tu masz racje! Ta ilość wkłuć mnie też przerażała.

Kurde leze od dwóch godzin i albo siku albo jeść... Ide teraz zjem a co, prawie 5 to potraktuje to jako śniadanie

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ale mnie natchnęłyście, to może i ja sobie jakąś ładną sukienkę zamówię, co prawda do świąt już chyba nie dojdzie, ale w maju mamy mieć chrzciny i później może na nasze się przyda
    Ze szczepionkami też mam rozkminę co wybrać. Ale na razie muszę ogarnąć swoją torbę szpitalną i będę się zastanawiać nad tym
    miłego dnia

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mrówka co Ty robisz przed 5?! Oszalałaś? ;D Kacperek?
    Czy bezsenność ciążowa?
    Ja spałam do 2 do 8, ale wyspalam się nieco. Tak w sam raz, bo mój książę wstał i też bym już coś zjadła... Wstaje chyba jak już mówimy o jedzeniu hehe

Co do szczepień jeszcze dodam, że No fakt to co w 3 ukłuciach, jest w jednym to duża dawka w jednej, ale wszedzie w Europie nie ma czegoś takiego jak 3 ukłucia. Refundowane jest jedno... Jak robiłam synowi, lekarka mowila, Zd nawet to jedno mniej boli, bo chyba krztusiec jest oczyszczony, dzieki czemu nie piecze tak jednak jak rozlewa się szczepionka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Monika ja jako prawdziwy miłośnik sukienek powiadam Ci nic tak nie poprawi Ci humoru, jak ładna sukienka

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Reni
    Świetna sukienka.

Mróweczko
    Widzę, że nie tylko ja tak nocami kursuję to wc to jedzenie :P Chociaż zamiast jeść po nocy staram się wodą zapijać, aczkolwiek od tej wody to chyba żaby w żołądku mi się zalęgną

Ja się jeszcze nie zastanawiałam nad szczepionkami i teraz niezłą rozkminę mam po tym co piszecie. Zastrzelcie mnie za pytanie, ale naprawdę nie wiem. Ile kosztuje taka szczepionka ileś w jednym?

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Megianto u mnie szczepionka 5w1 kosztuje 140 zl. Ja też tymi szczepilam i ok było...

Kozaczku u mnie znowu na odwrot- syn kopał bardzo mało. Ciągle czekałam na to co mówią kobiety ze dzidziuś szaleje a mój w brzuchu spokojny był a teraz wulkan energii. A córka teraz dużo bardziej i dużo bolesniej kopię...

Ja też chodzę do lekarza na NFZ i miałam tylko 3 usg i dopiero teraz w sumie mam plec potwierdzona itp. Choc licze ze lekarz mi zrobi jeszcze jakieś bo nadal nie jest ulozona glowkowo do porodu...

Wam też twardnieje brzuch?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów