Strona 419 z 543
Pokaż wyniki od 4,181 do 4,190 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Czy wasze maluszki tak intensywnie się ruszają? Czy to normalne?

2. dzieckozakupy.pl
    Famirabelka mój maly szaleje w najlepsze, cala noc potragi fikać, lubie to, ale czasem te fikolki az bola. Ale to nic wole szalenstwo niz spokoj przynajmniej wiem ze jest ok.

O mnie
    Moja szaleje i w dzień i w nocy. Nie wiem kiedy śpi. Może szuka sobie pozycji? Nie wiem.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Moja Malutka mało ruchliwa. Ostatni czas czasami cześciej daje o sobie znać, ale wczesniej po pare h spała :/ chcoiaz teraz nawet leżę i już usnęła... To mnie z kolei bardziej martwi, bo syn był w drugą stronę. Kopał całe dnie, aż momentami miałam dosyć. Zostało mu tak do dnia dzisiejszego. Usiąść i zjeść w miejscu to wyczyn! :/

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Famirabelka tak czytam te Twoje przygody z lekarzami i zastanawiam się w jakim ciemnogrodzie Ty mieszkasz? Z jakiego miasta jesteś że aż tak tragicznie to wszystko wygląda?

Kozaczku widzę, że dokładnie takie same zakupy zrobiłyśmy ja teraz nastawiam się, żeby w przyszłym miesiącu kupić Kinderkrafta i w zasadzie będę miała już wszystko.
    Właśnie siedzę i zamawiam sobie bluzki ciążowe, bo ciepło się robi a mam tylko 4 z krótkim rękawem, z czego dwie wyjściowe.

Co do Bobotika, ja go używałam i jakoś specjalnie poprawy nie widziałam. Kacper co prawda nie miał kolek, ale na początku jak jelitka się rozwijały i mały miał problem z kupką i jęczał to mu podawałam. Ale tak jak mówię, ja za bardzo nie widziałam różnicy. Podobno najlepsze są niemieckie kropelki Sab Simplex. Teraz je kupię, bo bardzo dużo dziewczyn sobie je zachwalało.

Mój K w końcu wrócił, więc w końcu jesteśmy razem a ja mogę odsapnąć, bo Kacper świata poza tatą nie widzi.

Miłego dnia dziewczyny

O mnie
    17-06-2017
    A co do ruchów, to u mnie póki mały był ułożony główkowo to walił po żebrach ile wlazło, teraz też ciągle się wierci, ale rączkami aż tak nie boli
    Ostatnio edytowane przez mrówka17 ; 09-04-17 o 09:47

O mnie
    WItajcie

Kozaczek też się zastanawiam czasami nad tym ciemnogrodem. Zresztą nie tylko ja. Szkoda gadać, a czasem to jestem na to miasto tak bardzo wściekła - choć bardziej na ludzi którzy są bardzo negatywni tutaj i naprawdę czasem utrudniają wiele rzeczy, choć nie powinni. A do lekarzy nigdy szczęścia nie miałam.

Właśnie zrobiłam ciasto drożdżowe w zasadzie już nie ma pół blachy... bo takie dobre wyszło. Pierwszy raz robiłam. Chodziło za mną tydzień już. Zamówiłam dziś adapter do Maxi Cosi do mojego wózka - na allegro taniej więc powinien dojść przed świętami. No i dziś się mega zdziwiłam bo mam zwrot podatku już, nie dużo, ale zawsze to kilka zł do przodu.

Do wózka do chyba będę miała tylko kocyk i na spód pieluchę flanelową... no i kocyk do łóżeczka - na razie nie kupuję pościeli jako takiej. Ani poduszek dla maluszka. Z pieluchami się wstrzymamy - bo nie wiem jak wagowo kupić. Na razie mała ma 1527g, więc naprawdę nie wiem jaki rozmiar... ale zobaczymy jak przybiera jak 25.04 pójdę na usg, na które dostałam skierowanie.

Na razie nie szalejemy tak z wydatkami, bo jeszcze w kwietniu czeka nas ubezpieczenie OC i przegląd samochodu a tu poleci dużo więcej kasy niż rok temu... OC poszło do góry ponad dwukrotnie niż w roku ubiegłym.

Dziewczyny... czytam sobie o szczepionkach. Czy dziecko bardzo się męczy przy szczepieniach bezpłatnych?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja osobiście nie mam doświadczenia co do bezpłatnych szczepień. Ale moi sasiedzi bardzo pluli sobie w twarz ze nie wzieli platnych, dziecko strasznie plakalo I mowili ze potem jeszcze kilka dni bylo płaczace, I takie nie swoje.

O mnie
    17-06-2017
    Famirabelka uwierz, że jak mała teraz waży 1500g ponad to napewno nie będzie ważyła mniej niż 2500 mój Kacper ważył w 28tc 1100g a urodził się z wagą 2950 w 37tc więc 1 będą Ci spokojnie pasowały. Ale kupisz kiedy będziesz miała ochotę.

Co do szczepionek. Ja Kacpra szczepiłam jeden jedyny raz tymi z NFZ i nigdy więcej. Po przejściach z tym "cudem" przeszłam na 5w1. Po tej z NFZ najpierw miał 3 dni gorączkę powyżej 39st a potem kolejne dwa dni przelewał się przez ręce z temp 35st. Więc ja byłam przerażona. Teraz napewno będę szczepić 5w1. Ale nie każde dziecko tak reaguje na nfz'owskie szczepionki. Ja zasięgnęłam porady dwóch świetnych pediatrów i każdy mi odradzał szczepionki bezpłatne jako że pełne są rtęci i ogólnie jest w nich mega dużo syfu. Sama się przekonałam i nigdy więcej.

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Hej
    Co do szczepień bezpłatnych to raczej prócz większej ilości kłuć różnicy co do samopoczucia dziecka raczej nie ma, wiadomo nie każde dziecko reaguje tak samo, ale po każdej może źle się czuć. Moi synkowie raczej tego samego dnia byli po szczepieniu marudni, ale na 2 dzień tryskali już energią Ja raczej będę szczepić bezpłatnymi szczepionkami stare i sprawdzone
    U mnie dziś karpatka taka ot zachcianka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów