Strona 417 z 543
Pokaż wyniki od 4,161 do 4,170 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Aha, jeśli ktoś się jeszcze nie obkupił pieluchami w Rossmannie a zamierza, a ma blisko siebie Kaufland, to niech kuknie najpierw tam, bo od dzisiaj tam są tańsze o parę groszy na sztuce od tych z Ross. Dla mnie już za późno ale może komuś się przyda
    [/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    W smyku są też dużo tańsze niż w rossku... ale wyłącznie przez stronę. Ja jeszcze pieluch nie kupowałam ale zamierzam i się rozglądam.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

O mnie
    aspis23 przypomniało mi się właśnie że kiedyś (chyba z 2 lata temu) kupiłam jakiś bawełniany szlafrok w lumpku na pocięcie i wrzuciłam go do kosza z moimi tkaninami. Właśnie go wyciągnełam, przymierzyłam i jest jak ułał. Czysta bawełna, cienki, tylko brakuje mu paska - ale to nie problem - mogę wziąść od innego szlafroka. No i jest za moje kolana i jest pistacjowy w niebieskie różyczki. Jak dobrze że go nie pociełam na szmatki Zawsze to kilka złotych do przodu

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina tak mi mów ;D Hahaha
    Tak az serio jest tak, ze ja mam wieksze uda, niż dupke i ogolnie nie mam bioder... Ponadto mam szerokie bary i brak wcięcia w talii, taka atletyczna budowa, ale mam takie zbite ciało i "grubą" kość w sensie nadgarstki czy kostki to nie takie chucherka, nawet jak ważyłam duzo mniej, ale nie mam kompelksow dzieki temu, ze kiedys ważyłam przy tym wzroście 50kg, były to czasy gimnazjum i bardzo mi dokuczali, ze kościotrup itd! Także teraz wolę pare kg wiecej i plus jest taki, że chwile poćwiczę i naprawdę są efekty!
    Ostatnio edytowane przez Kozaczek ; 06-04-17 o 18:24

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Gabi to kup sobie ten Magne b6, moze będzie lepiej, bo maja taka jakby lekką powłoczką, a te Asmag są takie pudrowe moze przez to??

Ja wlasnie siadam do zamówienia na Gemini, mam ogromną listę, do tego jeszcze Rossmann w sobotę dokupie coś i w sumie muszę pare rzeczy kupic, zeby spokojnie czekać na Malutką a w maju zamówię kołyskę z Kinderfrakta 5w1.
    Zawsze to będę spokojniejsza

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Kozaczku co zamawiasz dla siebie? bo ja jeszcze tego do końca nie ogarnęłam :/

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Monika ja zamawiam na aptece gemini zerknij sobie: molimed podpaski, ale to są takie mega duże po porodzie, bella mam tez,
    Maltan mały i czystą lanoline mam z Ziaji, bo używam do ust też,
    Octanisept i dla dzidzi waciki takie zwykle nasączone spirytusem. Tanie, a w razie w wole miec, bo do pępka sam Octanisept nie dawał rady, woda termalna mała do szpitala- na upały zbawienie, ogolnie przy wysiłku , majtki siateczkowe- te fizelinowe są do bani, a te można nawet przeprać, koszule juz mam i szlafrok, klapki tez, skarpetki, jakies takie pierdoly, poza tym wzięłam dla Małej linomag i bepanthen, sól fizjologiczna, szczotka do włosów u nożyczki do pazurków, nie pamietam co jeszcze aaa smoczka jednego jakby zechciała, ale w tajemnicy powiem Wam, butelki ani jednej
    Dla siebie polecam na laktację słód jęczmienny zamówić, taniej wyjdzie niż te herbatki, a w nim tkwi sekret, ponoc mega smaczny do herbatki czy cos
    Tantum rosa niektórzy kupują, ja zostanę przy swoim płynie z rossmanna i chusteczki wilgotne do intymnej, a do osuszania krocza ręcznik bawełniany Tami.

Zamówiłam też jakies pierdoly na Allegro typu prześcieradło, pieluchy tetrowe, muslinowe, bambus małe takie, a nazbierało się zaś 150 zł. Po prostu jakby się chciało kupic wszystko co tylko zapragniemy to majątek ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Kozaczku ja to Cię ozłocę za te rady :* Dzięki
    a ten słód jęczmienny to tak do herbaty wsypuję i tyle? czy np z samą wodą też mogę go pić <matołek ze mnie >
    ja smoczek jakiś i mini butelkę dostałam w tym niebieskim pudełku i na razie też nic więcej z tego nie kupię, mam nadzieję, że ani jedno ani drugie się nie przyda. ten ręcznik z Tami to taki zwykły jednorazowy?
    a coś z leków dla małej powinnam kupić żeby nie panikować? Tego nam akurat nie powiedzieli na szkole a dopiero teraz o tym pomyślałam :/

O mnie
    A ja nadal czekam na informacje od Szkoły rodzenia kiedy się zacznie. Strasznie to denerwujące. Zajęcia wpierw miały być w marcu, potem w kwietniu i nadal cisza. Chyba jednak mnie ominą. Bo nie wyobrażam sobie chodzić na nie w 8 czy 9 miesiącu ciąży.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Monika tak normalnie ponoc cos jak cukier, karmel, ponoc pycha, moze tez kupie Haha
    Paracetamol wystarczy Ci w czopkach i termometr i to u noworodka, oczywiste, ze skonsultujesz. Witamina D, Alek najlpeij czysta taka na receptę, Devikap, a nie takie w ampułkach, bo lubi powodować bóle brzuszka. Ewentualnie polecam w razie kolki mieć Bobotik chyba to się nazywa. Też jak coś kupimy
    Tak resztę to jakas sól fizjologiczna, woda morska, bo póki nie ma kataru można samemu czyścić nosek, bez ingerencji aspiratora. Także poradzimy sobie spokojnie i na luzie trzeba podejść

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów