Strona 412 z 543
Pokaż wyniki od 4,111 do 4,120 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Adaptery polecam spojrzeć na olx, bo są w fajnych cenach albo allegro.
    U mnie prześcieradło, pościel, kocyki opłacało się bardziej na allegro kupić niż w sklepie, bo przebitka to minimum 5-10 zł na sztuce.
    Natomiast pieluszki bambusowe są w podobnych cenach co w Smyku i to bym w sklepie stacjonarnym kupowała
    Jeszcze trochę masz do kupienia. Mi już została końcówka i jeśli chodzi o allegro to jeśli się da kupuję u jednego sprzedawcy wtedy z wysyłką wychodzi taniej. Teraz przewijak i rożek bawełniany plus przesyłka wyszły mnie coś koło 50 zł W sklepie bym musiała 70 zł liczyć jak patrzyłam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Dziewczyny ze się tak tylko spytam, po co Wam termometr do wody? Uwierzcie ze to totalnie zbędna rzecz wystarczy wode sprawdzać łokciem czy jest ciepla. Takie moje zdanie ale wiadomo ze każdy zrobi jak uważa.

Monika dam znać jak po wizycie

Co do zakupów to Smyk jak dla mnie jest strasznie drogi. Wolę allegro gdzie mam większy wybór i atrakcyjniejsze ceny

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Znów nie mogę spać. Termometr do wody-moim zdaniem to przydatne, nie ufam temperaturze swojego łokcia. Zwłaszcza ze mogę być za bardzo rozgrzana i wtedy pomiar wody będzie inny.

O mnie
    Poza tym będę miała mnóstwo stresu, bo wszystko nowe, więc przynajmniej odpadnie ten z poparzeniem lub wyziebieniem maluszka

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    mnie zostało do kupienia jeszcze krem z filtrem, wanienka, prześcieradło do łóżeczka, ręcznik, pojemniki na przewijak, nożyczki, aspirator do nosa, termometr, szczotkę do włosów, krem do pupy (czy on w ogóle jest potrzebny?? typu bepanthen czy jakiś alantan), krem na odparzenia (na wszelki wypadek) i już sama nie wiem czy wszystko
    jeszcze dla siebie do szpitala nic nie mam.

Ja część rzeczy kupowałam w smyku online (duże promocje) a cześć na allegro a resztę dostaliśmy.

Monikaim jak urodziłam to odrazu w szpitalu polozne kazaly mi przy przewijaniu smarowac malej pupe alantanem, nawet daly mi cala nowa tupke. Ja rowniez nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez termometru do wody, tym bardziej ze to malutki wydatek.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Famirabelka :
    termometr do wody lepiej mieć. Mi np. bardzo się przydał bo mi jest wiecznie zimno i taką lodowatą ręką jakbym miała sprawdzać wode to by był nie miarodajny wynik ;D fartuch do porodu- ja bym nie kupowała...jak nie będzie w szpiatlu to rodzisz w jakiejś starej koszuli nocnej czy starej koszuli nawet męża byle czym to i tak będzie całe później we krwi wodach płodowych itp i do wyrzucenia idzie. Mi akurat dali fartuch no i jak urodziłam co chwile zmieniali ten podkład na prześcieradle nawet jak czysty był. Full wypas , czyściusieńko miałam, zresztą jak to w szpitalu dbają o czystość

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    ale bym wszamała takiego gofra... Dlatego sobie gofrownicy nigdy nie kupie bo bym jadła gofry kilogramami na śniadanie obiad i kolacje

O mnie
    Hej. Ja jednak z mężem postanowiłam, że nie będę czekać na smyka (realizacja tych punktów) ponieważ się nie doczekamy. A jeszcze zdążymy wydać te bonusowe punkty w tym sklepie.

Dziś zamówiłam kilka rzeczy z allegro. Wzięłam też podkłady na łóżko poporodowe - poza tym jak nie wykorzystam to i tak się nie zmarnują a wołałbym w razie co mieć 10 sztuk swoich. Najwyżej wykorzystam kiedyś podczas okresu.

Wziełam dziś: podkłady 60x90 poporodowe, płyn do prania Dzidziuś biel, płyn do prania dzidziuś kolor, majtki poporodowe, pieluchę bambusową 90x90 otulacz, aspirator do noska, wkłady do aspiratora do noska, termometr do wody, pokrowiec na przewijak 50x70.

Kocyk do wózka, łóżeczko, pościel, otulacz kąpielowy(zastanawiam się cały czas czy warto) - chyba kupimy w IKEA - bo z tego co widzę to wychodzi tam najtaniej. No chyba że smyk się obudzi do tego czasu.

Ja mam gofrownicę i powiem szczerze że też myślałam że będę gofry kilogramami jadła - ale jakoś nie chcę się jej wyciągać i robić. Co do zakupu pieluch to kupimy jak będziemy znać wagę maluszka po usg. Bo może być tak że te pieluszki 0+ wogóle się nie przydadzą.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    My termometr do wody uzylismy tylko kilka razy, ale warto miec przy pierwszym dziecku, zeby chociaz sie przekonac, ze rzeczywiscie jest to zbedna rzecz
    Co do smarowania pupy to my od poczatku uzywalismy bepanthen. Glownie tez dlatego, ze mozna nim smarowac podraznione brodawki, doczasu az sie nie zahartują no i wygoda bo nie ma potrzeby zmywania go przed karmieniem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów