Strona 411 z 543
Pokaż wyniki od 4,101 do 4,110 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Na razie mamy jedno w Ikea, więc pewnie na nim się zakończy. A to jest fajne, tylko że ma za cienkie szczebelki.cos kupimy na pewno. Czekam już 11dni na aktywację karty że smyka, bo mamy tam rabat do wykorzystania i to nas trochę blokuje. W regulaminie mamy czekać 14 dni, więc troszkę to wstrzymuje zakupy. A Szkoda bo promo jest teraz sporo.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mam do Was dziewczyny pytanie z całkiem innej "działki" Wczoraj zamówiłam na allegro kilka drobiazgów do wyprawki i nie tylko. Jako przesyłkę wybrałam paczkę w RUCHu. Na maila od sprzedawcy dostałam powiadomienie, że towar już wysłany. Dostanę jakiegoś sms z RUCHu, że rzeczywiście już paczka jest w drodze czy dopiero, że paczka już oczekuje u mnie w wyznaczonym kiosku? Czy jak to z tym jest?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Meganto mysle, ze dostaniesz maila i SMS, albo jedno z dwóch, ze czeka na Ciebie w punkcie, chociaż nigdy nie odbierałam tam

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    ja nigdy nie korzystałam z paczki w RUCHu, jakoś wolę paczkomaty

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hejka laski

Ja osobiście nie słyszałam o tym aspiratorze Haxe, ale znalazłam, poczytałam i mam go już zapisanego na kiedyś do kupienia
    Z Kacprem uzywałam Katarku, tego do odkurzacza i naprawdę rewelacja ale na wyjazdy faktycznie przyda się taki właśnie elektryczny.

Gosienak nie tylko Ty masz problem z tą budką. Moja siostra i koleżanka też mają Adamexa i obydwie mają dokładnie ten sam problem, więc spacerówka faktycznie musi być słaba skoro jesteś już kolejną osobą która narzeka na jej opadanie.

Ja dzisiaj byłam u diabetologa, skonsultować wyniki glukozy. Wszystko jest ok, więc pochłonęłam dziś gofra i pierogi ruskie mmmm przez ostatnie dwa tygodnie bałam się cokolwiek jeść, więc miła odmiana.

Jutro mam usg, jestem bardzo ciekawa jak tam mój mały się rozwija i ile waży

Właśnie zamówiłam łóżeczko dostawkę i materac i jaram się jak głupia hehe. Poza tym w zasadzie wszystko mam, więc siedzę i wymyślam co by tu jeszcze zakupić, bo korcą mnie rzeczy dla malucha strasznie.

U mnie dziś piękna pogoda, więc wybrałam się z Kapim i mamą na Starówkę, potem na obiad, na spacer do parku, łącznie 6h chodzenia. Ale bardzo dobrze się czuję, więc korzystam póki mogę.

Miłego popołudnia dziewczyny

O mnie
    Dostaniesz SMS że paczka w ruchu jest do odbioru oraz email dodatkowo. Polecam paczkę w ruchu oraz i post paczkomat.nie martw się najpóźniej po jutrze paczka powinna być u ciebie.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Mróweczko daj znać jak po wizycie
    oj takiego gofra to bym zjadła, najlepiej z owocami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja na razie jestem wstrzymana z zamawianiem i troszkę mnie czas oczekiwania w tym smyku na wprowadzenie do bazy irytuje. Podobno 2 tyg to na wpisanie do bazy się czeka, a kolejny miesiąc na przełożenie zgromadzonych punktów na bony. Straszliwie długo to trwa.

No i chyba będę zamawiać przez allegro - kurierem - tylko się zastanawiam czy zdąże przed świętami czy lepiej po świętach zrobić zamówienie.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Famirabelka
    Co jeszcze chcesz zamówić?
    Powinni się wyrobić, zależy od siedziby danego kuriera.

O mnie
    1. pieluchy tetrowe 10 sztuk
    2. pieluszka bambusowa
    3. termometr do mierzenia temp. ciała
    4. termometr do mierzenia temperatury wody
    5. adapter do maxi-cosi
    6. podkłady pod prześcieradło poporodowe
    7. podkłady poporodowe
    8. majtki poporodowe
    9. otulacz po kąpieli dla maluszka
    10. kocyk dla maluszka
    11. stanik do karmienia
    12. fartuch na poród - bo nie wiem czy dają w szpitalu
    13. pokrowiec na przewijak
    14. pieluchy dla maluszka
    15. prześcieradło do łóżeka +pościel
    16. Łóżeczko
    generalnie z wyprawki nie mam nic - ten smyk mnie wstrzymuje i to troszkę meczące jest. A że kupiliśmy tam wózek więc mamy do wykorzystania 200 zł prawie a to jest sporo.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 04-04-17 o 19:39
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów