Strona 408 z 543
Pokaż wyniki od 4,071 do 4,080 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dzięki Reni za linka.

Przeglądam właśnie olx ale są same szerokie spodnie w mojej okolicy, fakt ceny ekstra, ale ja muszę mieć rurki, bo w szerokich i do tego ciemnych nie wyglądam fajnie. Ale może ktoś dorzuci coś jutro czy pojutrze.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Famirabelka, pieluchy zerowki to raczej sie kupuje przy wczesniakach. Donoszone dzieci raczej przekraczaja wage 2,5 kg takze spokojnie jedynki mozna kupic.
    Nie bede Ci pisac co z ciuchami, bo ja tez ciazowe to z lumpka kupilam albo od siostry pozyczylam (bo jest troche wieksza ode mnie ). Zreszta dziewczyny juz napisaly chyba wszystkie opcje. Ooo...mozesz jeszcze poszukac jakiejs "mamuskowej" grupy sprzedazowej z twojego miasta albo okolicy i tam poszukac ogloszen albo zapytac czy ktoras mialaby na sprzedaz jakies fajne ciuszki dla ciezarnej. Z doswiadczenia wiem, ze naprawde ceny na takich grupach sa niskie bo kobietki poprostu chca sie tych rzeczy pozbyc
    A na koniec zycze wiecej pozytywnego myslenia - nie ma sytuacji bez wyjscia

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Famirabelka ja swoje ubrania ciążowe kupowałam na allegro na licytacjach, jedne kupiłam za 2,5. Fakt, zdarzyło mi się odsyłać to co kupiłam bo nie trafiłam z rozmiarem. Ale i tak się to bardziej opłaca niż kupowanie w sklepach.
    Co do pieluch to położna nam mówiła, żeby tych "0" raczej nie kupować bo to dla wcześniaków w dużej mierze. A jak będzie dziecko takie malutkie to zawsze wtedy możesz kupić. Nam polecała zacząć od "1". Ja planuję kupić 2 opakowania po 22 szt. a dwójek mam 2 opakowania po 80 szt. Jak zostaną to albo sprzedam, ale może jakieś dziecko się pojawi w rodzinie to będzie komu dać. Szkoda nie skorzystać z promocji. Zaoszczędzone pieniądze możesz np przeznaczyć na coś ładnego dla siebie

Właśnie mi przypomniałyście, że miałam krem z filtrem kupić i zapomniałam :/

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina co zrobisz taki typ. Trudno moja mama ma synka ulubionego Hehehe

Co do ciuchów ja ciążowych mało nosze... dostałam 2 pary spodni, ale nie zakładam ich juz. Wygodniej mi w legginsach. Koleżanka ciążowe leggi na Allegro kupiła za 20 zł i mowi, ze są super!!!
    Poza tym mam same takie zwykle wieksze koszulki, przepraszam kupiłam 2 nowe kiecki ale to takie dopasowane dresowe, w moim rozmiarze, gdzie kazdy brzuch sie mieści, bo takie elastyczne. Szukam wlasnie aukcji na Allegro i kupie ze 2 maxi na ciąże jeszcze i trampki, bo wcale nie mam letnich burow :/ i na tym koniec. Chciałabym miec cos ładnego, bo nie bardoz mam co założyć, ale szkoda mi kasy, wole przeznaczyć na cos dla Maluszka
    Nie ma co dramatyzować. Warto kupic jakas sukienkę zamiast spodni Famirabelka, przydadzą Ci sie w maju i czerwcu jeansy? ja tam na koniec sie zacierałam az Haha także nie wyobrażam sobie jeansów

Co do pampersow to luzik- 1 są najbezpieczniejsze, jedna paczka chociaż do szpitala tych małych poręczna- jak złoto do torby, a dwójki zeby sie malutka urodziła to i tak przecież dorośnie do nich. Owszem promocje są, ale ja nauczona doświadczeniem z mężem kupujemy tam gdzie promocja pampersy i lepiej tak, bo czasami sie kończyły i sie szukało dobrej ceny a tu dupa
    Ale wiadomo zrobisz jak zechcesz. Co do kasy powiem ci tak nie dołuj sie, nie masz swojej kasy, ale masz męża. To wasz wspólny budżet- chyba, ze macie rozdzielność majątkowa? ;p
    Ja mam z mężem osobne konta, ale ostatnio od wrednej koleżanki usłyszałam teorie o kimś, ze go stać, bo ma bogatego męża... Hmmm... jak sie ma męża to albo oboje mamy cos, albo wcale nie przejmuj sie tym na ostatniej prostej odkujesz się- becikowe i 500 będziesz miała i kosiniakowe także spokojnie

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Wlasnie zastanawiam się nad kremem z filtrem. Bierzecie 50?
    Kurde chce z Momme tani nie jest, ale wegański, super skład! Hmmm...
    Moze dokupie najwyżej wodę miceralna z Tolpy- świetna jest do przemywania buzi, trądzik niemowlęcy itd, ale to nie jakiś musi have, tylko promo, wiec skorzystam aaaa tak nie wiem co jeszcze... Muszę sie osobiście wybrać i tyle...

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja w sumie jeszcze o kremie z filtrem nie myślałam. Jakiej firmy wybieracie?

Powiem wam, że ja zakupy zaczynam od 2 pampers tych 3-6 kg. Bo moja Zuzia miala 4 kg jak się urodziła wiec byly akurat. Nahwyżej jak będzie maluszek to maz kupi te małe, jutro mam usg to zobaczymy ile waży. Zamierzam zabrac ze soba corke, zeby wkoncu zobaczyła braciszka, mam nadzieje, ze nie bedzie ti lekarzowi przeszkadzac, ze przyszlam z nią. Co do ciuchow ceny w sklepach sa chore, dlatego kupilam kilka podkoszulkow rozm l w pepco po 9.90, do tego getry tez tam za 14,90 I po domu, na spacer jestem ubrana. Pozatym mam rajstopy ciazowe I dwie sukienki dresowe na wieksze wyjscia. Miłej niedzieli ja dziś zdecydowanie na obiad odoalam grill I moze jak mnie sila wezmie upieke do tego chlebek rwany z maslem czosnkowym mniam. Przedemna ciezki tydzien wizyta na usg dziecka, wizyta na usg piersi, diabetolog, glukoza, endokrynolog, ale dam rade. Remont idzie nam do przpdu jutro facet zaczyna układac plytki w lazience.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Famirabelka obudź tego swojego męża i kupcie te pieluchy w rossmanie póki jest promocja bo takiej promocji napewno długo nie będzie. Ja przy pierwszym dziecku jak ubierałam pampersy 1 to niby dobre tylko on chudy był i zapięcia się na siebie nakładały a ważył 3 kg. ale potem szybko wskoczył w 2 i w 3

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    No wlasnie mi maz 1 wybija z głowy, ale jedna mała paczuszkę do szpitala mam, reszta 2. Dokupie jeszcze nawet tych 2 chociaż z jebne, bo moj syn tez jak sie urodził ważył 4150, wiec na wypisie po tygodniu ważył 4400 chyba, dwójki na lajcie były na grubasa mojego dobre. Teraz Niunia tez ma być duża, ale jakby nie było, mniejsza niż 3kg nie bedzie. Łatwiej dokupić mniejsze, niż zeby leżały za małe. Można kogoś obdarować, ale pampersy te najmniejsze najtańsze. Im wieksze za to drożej za szt wychodzi

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dziś mam już troszkę lepsze samopoczucie. Pewnie przez piękne słońce nareszcie dotarło i do nas. Cudowna pogoda na dworze.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów