Strona 406 z 543
Pokaż wyniki od 4,051 do 4,060 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Mrówka17 - mówiłam i o ustawie i o udogodnieniach - ale jak widać nic sobie z tego nie robią. Po prostu teoria teorią a praktyka ma się nijak do tego.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Kurcze zalogowałam się na stronie rossmann, weszłam w zakładkę rossman -
    rosnę - ale ja mam tylko 3% na papmpersy i nie widzę 30%. Poza tym w zakładce rosnę mam tylko 3 produkty - jak wy wyszukujecie te promocje przez stronę?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Famirabelka na stronie jaja sie dzieją, stany sie na bieżąco nie aktualizują i ciezko zrobic zakupy. Przejdź sie z mężem po południu i na spokojnie zrób zakupy stacjonarnie. Tu masz nr karty rossne na 10%
    2620032814826

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Famirabelka Kozaczek dobrze Ci radzi. Lepiej się przejść i samej z półek pozbierać towar, który Cie interesuje. Gdy czegoś nie ma na półce, to pracownik po prośbie sprawdzi na zapleczu czy jest jeszcze. Czasem w takie promocje dziewczyny nie nadążają towarować, bo np. duża paka chusteczek pampers to ledwie 2 sztuki na półce się mieści. U mnie jak są one w promocji to wiecznie ganiamy po prośbie. Na zmianie jest jedna osoba, która cały czas w ciągu dnia dokłada te dziury, ale wiesz jak jest promocja, duży ruch i dochodzą inne obowiązki to ciężko to sprawnie ogarnąć.
    A opłaca się iść, ja zrobiłam w sumie małe zakupy i też miałam kartę z 10% (wystarczy kasjerce podać numer karty) rabatem i zamiast 94 zapłaciłam tylko 56 zł. Jeszcze jutro po nocnej dostawie muszę dokupić chusteczki nawilżane, bo o 14-stej u mnie już wymiotło ten rodzaj.
    Ale fama w miasto poszła, że promocja, albo to zasługa pięknej pogody ale pod Rossem widziałam w jednym czasie aż 7 babek z wózkami Ogólnie mam wrażenie, że gdzie się nie obejrzę tam wózek albo ciężarna. To jakiś efekt 500+? Tez macie takie obserwacje?

O mnie
    Maż ma dziś wyjście z kolegami - więc raczej będę musiała iść sama. Dziś już nałaziłam się do apteki 40 min pieszo w jedną stronę i 40 min w drugą, nie ukrywam że mnie to bardziej zmęczyło niż wchodzenie po schodach na piąte piętro. No i do tego byłam w przychodni w labolatrorium, więc średnio mi się chce znów iść. A niestety nie mam tam czym podjechać i wszędzie muszę pieta palce. Jutro pójdę z mężem - naprawdę nie chce mi się tego dźwigać samej.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 31-03-17 o 16:37

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek to masz troche nie ciekawie z mamą. U mnie jest to samo ale z teściową;/ Mogłaby Cie troche wyręczyć...czy Ona się w ogóle orientuje że musisz więcej leżeć bo nie masz do końca zdrowej ciąży w której możesz biegać i nie stresować się że coś złego się może dziać? mni

a u mnie w Rossmanie cisza...tylko ja z siostrą latałyśmy jak durne przy tym regale z dziećmi a tak to żadnej babki nie było a półki pełne.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina ona wie... Co najlepsze do ludzi opowiada, ze ja nic nie muszę robic, ona mnie odciąża. Serio! Jedynie co pranie zrobi i jak maz np teraz drzewo robił na podwórku, jakies takie przydomowe rzeczy to tez obiad, ale to takie szybkie proste, bo nie lubi gotować. Ale dobra, poradzimy sobie, niech spada ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Wiadomo poradzisz sobie bez dwóch zdań tylko mnie to troche dziwi bo mamy dla córek w każdym wieku są takie troskliwe że czasem to denerwuje dorosłe już córki bo im mamy wchodzą na głowe za bardzo się wtrącają itp i nigdy się nie spotkałam z sytuacją jak u Ciebie.

a mnie już trochę denewruje jak ludzie się na mnie gapią jakby nie wiem może była jakąś atrakcją i myślą o toczy się baba w ciąży. ?;D Wolałabym pod tym względem mieszkać gdzieś gdzie mało ludzi na wsi czy coś bo to miasto mnie irytuje. a Mam z wózkami owszem widzę mnóstwo możę i to zasługa 500+

Dziewczynki proszę rozszyfrujcie mi tą promocje w rosmanie bo ja nic nie kumam. Chodzi mi o promocje 2+2 czy coś takiego chce kupić chusteczki nawilżane ti ile mam kupić żeby załapać sié na promocje planuje kupić nivea pakowane po 4 paczki.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Gabi promocja jest prosta kupujesz 4 produkty do pięlegnacji dla dziecka czyli chodzi o coś do ciała do kapieli itp itd albo chusteczki, przy kasie podajesz karte rossne i 2 produkty Ci się odejmują, te dwa najtańsze. Jak chcesz chusteczki to bierz 4 i zapłacisz jak za dwa opakowania

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów