Strona 405 z 543
Pokaż wyniki od 4,041 do 4,050 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    ja właśnie wróciłam z Rossmana z zakupów nawet woda morska do nosa dla dzieci jest w tej promocji ja myśle że lepiej do Rossmana pójść bo chyba te zakupy internetowe i tak trzeba odebrać i tachać ze sklepu . Jeszcze złapałam pampersy zamiast 1 to 2 no ale trudno też się przydadzą. Wykombinowałam jeszcze tak że wziełam na 2 rachunki żeby mi się te najdroższe rzeczy też odjeły a nie tylko najtańsze więc nakupowałam jak głupia i 70 zł zapłaciłam

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, dziękuję za każde miłe słowo i wsparcie. Napisałam o ciśnieniu publicznie, bo sama mam mętlik w głowie, nie chciałam siać paniki ani wzbudzać litości. To forum to dla mnie odreagowanie, bo jednak trzeba czasem z siebie wyrzucić zgryzoty, a ileż mogę zawracać głowę przez tel mamie/siostrze. No nic, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
    Widzę, że każda ma jakieś swoje mniejsze problemy a to szyjka, a to stan zapalny lub kolejka do specjalisty. Nie ma lekko, ale nie mamy wyjścia i trzeba wszystko przejść. Dobrze, że tu można przynajmniej się poskarżyć i otrzymać zrozumienie i ciepłe słowo otuchy.
    Gorący temat promocja w Ross mam listę zakupów wystarczy się tylko ogarnąć i wyjść po nie poczytałam blog "Sroka o" i mam nadzieję, że dobrze wybiorę.
    Miłego dnia laseczki

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina na mamę... niestety teściowa jak jest w Polsce zostanie z młodym, normalnie karmi jak kaczkę co 2h, ogolnie tez wie nie garnie, ale naprawdę jak zostanie super. Moja mama natomiast No ma 62 lata, ale z 12 lat na emeryturze, bo nauczycielka, normalnie jak ona sie oplacze! Szok...Ja mam teraz leżeć, a mieszkamy z nią i ona nie ma ciagle czasu nic mi pomoc. Bo sprzątanie wiosenne, bo cos w ogrodzie itd, a same wiemy, ze taki 4 latek duzo zajmie sie sobą. Główne posiłki trzeba podać itd, ale wczoraj bratowa nawet 5 latke, która jest mega rozpieszczona i nawet nocnik przyniesie sobie na gore i wszystko trzeba tez trzeba dać pod nos zostawili mi bez pytania i moja mama pojechała do fryzjera... Moj maz wściekł sie i chyba pójdzie na opiekę, bo jakos sie nie przemeczam, ale No teraz siedzimy w ogrodzie to muszę siedzieć patrzeć na młodego. W lecie będzie pewnie duzo sam hasał, ale mimo wszystko lepiej zerkać.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Wiem kochana, tylko uwaga: JAK POWOŁUJĘ SIĘ NA USTAWĘ TO NIKT O CZYMŚ TAKIM NIE SŁYSZAŁ!!!!!!!!!!!!

I odpowiedź brzmi - nie ma takiej możliwości.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Marchew masz racje
    Daj znać po zakupach co upolowalas

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Fajnie się macie jeśli w pobliżu Was są większe Rossmanny. U nas mały, więc wielu produktów nie ma, a szkoda, bo z Hipp bym nakupiła kosmetyków.
    Przez to właśnie mój rachunek zakończył się rabatem 10 zł i zakupami za 26 zł 2 paczki pampersów w sumie kupiłam, ale i tak się opłaciło

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kozaczku nie masz łatwo Moja była szefowa podobną sytuację ma i jak przyszło co do czego to babcia ciągle w biegu i brak czasu na wnuka, a jeśli już to jakby ją to dziecko parzyło.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja się zastanawiam nad zakupem pampersów - ale kurcze są tak ciężkie, że biorąc 4 paczki musiałabym z mężem iść.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Aspis ja zamawiałam internetowo z odbiorem w sklepie bo u mnie Rossmann na parterze także zdążyłam zamówić, umalować sie i juz miałam smsa ze paczka do odbioru. Plus jest taki ze nie trzeba stać w kolejce. Podeszłam do pani, powiedziałam po co przyszłam i w zasadzie chwile później wyszłam.

Ale dzis piękna pogoda.

Famirabelka to ich tam gon ze są niepoważni. Postrasz NFZem.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Famirabelka z karta rossne masz na pampersy -30%, pielęgnacja reszta np chusteczki 2 rzeczy płacisz 2 gratis. Męża wysłałam wlasnie kupił, ja resztę jak będę u lekarza dokupie z płynów i koniec zakupów

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów