Strona 404 z 543
Pokaż wyniki od 4,031 do 4,040 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja używałam chusteczek z pampersa z synem, bo drogie pewnie dobre a dziadostwo skład taki teraz kupie babydream, najlepszy skład. Nie zmarnują sie jak cos, bo ja tez je lubię używać do wytarcia rak, czy w aucie, taka nerwica natręctw czasami
    Mam ambitniejszy plan używać wiecej tych Tami suchych bawełnianych, albo wacikow i moczyć w wodzie i dupke przemywać, a chusteczki do kupek tylko. Aaaa wiecie co?! Podkłady do przewijania babydream, woreczki na kupę polecam tez

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Marchew kurka trzymaj się. Z ciśnieniem nie ma żartów. Trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok. Staraj się nie denerwować chociaż wiem jak beznadziejnie to brzmi... Lepiej iść do szpitala niż później miec zal do siebie ze się tego nie zrobili.

O taak, podklady polecam również. Bardzo sie przydają. A ja tez Kozaczku planuje przemywac dupcie platkami kosmetycznymi tylko tymi dużymi dla dzieci. A poza domem chusteczki.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek, rozumiem że narzekasz na mame swoją ? Bo zazwyczaj się narzeka na teściową ;D dlatego tak wole dopytać moja teściowa mieszka jakieś 100m ode mnie a do Filipa ( już nawet nie wspominając o mnie) nie zajrzy wogóle..dlatego nie mam co na nią liczyć jeśli chodzi o pomoc przy starszaku na czas porodu .

Ja też uważam że woda ciepła najlepiej przegotowana jest najlepsza ..jak Mój syn miał odparzenia to wszystkie chusteczki nawilżające poszły w odstawkę tylko właśnie woda + mąka ziemniaczana i wietrzenie tyłka za przeproszeniem

No ja też jestem za karmieniem piersią tylko tak na chłopski rozum: Siedzi sobie taka babka karmi dziecko piersią ogląda reklame że mleko początkowe jest w promocji i co ? nagle poleci po nie i postanowi odstawić malucha od piersi bo mleko jest 3 zł tańsze niż było wcześniej ? Chociaż na każdego reklama działa inaczej więc może różnie bywać chyba wolą chuchać na zimne

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!

Czytam i czytam i podobnie jak Kozaczek jak się zabieram za pisanie to juz nie pamietam co i komu miałam napisać

Ale tak: my po badaniu wczoraj. Piotruś zdrowy, ruchliwy i ułożony główkowo Waga 1600g U mnie niestety infekcja i anemia, więc kolejne leki do zestawu mam. Całe szczęście z szyjką już ok.

Rzeczywiście z paroma dziewczynami idziemy łeb w łeb w wizytami. U mnie ten plus ze USG mam na każdej wizycie, bo moja gin ma go w gabinecie. Ale i tak jestem z niej srednio zadowolona - jak za taką kase i takie możliwości sprzętowe oczekiwałabym troche lepszej "obsługi", ale ponoć nie można mieć wszystkiego. U mnie też się nie spodziewam częstszych wizyt na końcówce....kolejną teraz mam 27.04 i nie wspominała o tym, że będą co 2 tyg...

Laski ja nie nadązam z notowaniem co polecacie a czego nie moja lista zamiast się skracać tylko się wydłuza...np o Kinderkraft (Kozaczku:*). Co do karmienia piersią to moje doświadczenie zerowe, ale jestem cała nastawiona na tak i, że na pewno się uda i będzie wszystko ok

Ode mnie z okolic też niekogo nie ma - chyba Reni najbliżej jest w Krk.

Marchew trzymam kciuki żeby wszystko się unormowało i ominęła Cię przyjemność ze szpitalem, ale jak piszą inne dziewczyny jak nie minie to trzeba będzie przeboleć

Miłego dnia Mamusie!

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Marchew trzymam kciuki, żeby się unormowało wszystko z ciśnieniem po tych lekach i nie dostarczało Ci więcej stresów.
    Fajnie macie dziewczyny, że znacie wagę maluszków. W poprzedniej ciąży co chwilę chodziłam na prywatne usg i miałam fajny wykres jak rośnie dziecko, a teraz mam tylko dwa pomiary zrobione przez 29 tygodni...
    Super sprawa z tą promo Rossmanna, tym bardziej, że obejmuje też drogerię internetową. Zamierzam się obkupić szczególnie chusteczkami, które idą jak woda, no i kilka paczek pampersów też wezmę. Co do artykułów pielęgnacyjnych typu żele, mydełka i kremy mam większą zagwozdkę, bo tu ryzyk fizyk, co będzie dziecku pasować. Miłego dnia!
    [/url]

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    hej. Właśnie wróciłam z labo. Zrobiłam badania oraz dodatkowe na TSH (pełny komplet). Wydałam 116 zł masakra. Czekam teraz na wizytę u gina 6.04. No i szukam sobie endokrynologa w razie gdyby było fatalnie z tymi wynikami.

Z opcją pilne na NFZ czeka się 8 tyg w MEDYCEUSZ. Prywatnie to koszt ok 60-80 zł i czeka się 2 tyg.

Z opcją pilne SALVE czeka się 2,5 ROKU. Prywatnie to koszt 120 zł i jest z dnia na dzień.

Czyli do czasu wizyty u endo zdążę urodzić dziecko.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Famirabelka zgodnie z ustawą przysługuje Ci pierwszeństwo do lekarzy, do których chcesz się dostać. Dowiedz się na miejscu.

Laski zrobiłam zakupy na stronie Rossmanna, spoko opcja. Rabat aż 70zł więc mega się opłaca. Kupiłam pieluchy, chusteczki i produkty do pielęgnacji, U mnie nie ma tragedii jakby małemu nie pasowały żele i kremy bo wykorzystam na starszaku

Miłego dnia dziewczyny - ja chyba dzisiaj wyskoczę na jakąś kaffkę na starówkę, bo taka piękna pogoda, że szkoda w domu siedzieć.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    w sumie racja z tym wykorzystaniem na starszaku, w ogóle mi to do głowy nie przyszło a jak zamawiałaś przez neta to z opcją dostawy do domu, czy do wybranej drogerii? Bo ja godzinę rano siedziałam nad zamówieniem i okazało się, że w tych drogeriach które wybierałam, nie było możliwości zakupu takich artykułów w takich ilościach, taki komunikat mi się wyświetlał. Po czym pojechałam do najbliższego Rossmanna i mieli na stanie to co chciałam więc dziwnie.
    [/url]

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    No wiadomo ja staram sie jak najnaturalniejsza produkty natomiast wlasnie starszego najwyżej będę kapać w tych produktach, ewentualnie sama odkąd dostałam mocnej alergii i egzemy stosowałam Atoperal, na bazie oleju lnianego tez super naturalne i fajne, kupiwalam tez krochmal w puszce...Można samemu zrobic, ale jestem chodzącym leniem ja męża wysyłam po pracy

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Aspis pewnie świruje im drogeria internetowa, bo widziałam ludzie czatowali do 24 zeby zapasy zrobic hehehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów