Strona 40 z 543
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ja też od początku ciąży jestem na l4 niestety nie da się pracować w hałasie i zapyleniu ;( Czasami nie wiem co ze sobą zrobić Też myślałam o pływaniu tym bardziej, iż uwielbiam pływać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Ja licze ze do konca tego roku nic nie przytyje narazie mam -1kg . Ale wiadomo dzidzia najwazniejsza bylebyby zdrowa byla. Ja chodze na nfz do super lekarza za kazdym razem usg i wszystkie badania za darmo nawet pytac o nie nie musze ani prosic. Jest bardzo mily profesjonalny i delikatny. Takiego i jeszcze na nfz ze swieca szukac :-)
    Ewelinko a w jakim mieście ten lekarz?

Junior Member
    Magdalena 1986

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-28 zobacz kalendarz
    czesc dziewczyny ,dołaczam do Was , to będzie mój 7 tydzień ,termin porodu na 28.06.2016 ale z moich obliczeń wynika na lipca. Starania na dzidziusia od stycznia 2016r., a kiedy juz odpuściliśmy całkowicie- wreszcie się udało OGROMNE ZASKOCZENIE I NIESAMOWITA RADOŚĆ .objawy : myślałam ze mnie dopadła grypa (okropnie sie czułam, zimno, dreszcze , spałam pod 3 kołdrami ,ochota wyłącznie na wode z kwaszonych ogórków i kwaszonej kapusty, brak ochoty na kawe(a wczesniej piłam 2 razy dziennie), i hormony oooo wszystkich rozstawiałam po kątach, no i piersi 2 rozmiary w góre mimo że i tak sa juz pokaźne(ciągły ich ból)

Junior Member
    Magdalena 1986

O mnie
    dziewczyny mam pytanie do WAS odnośnie witamin w pierwszym trymestrze ciąży,jak zalecił wasz ginekolog BRAC CZY NIE ? sporo czytam i powiem wam ze opinie bardzo podzielone

Junior Member
    Magdalena 1986

O mnie
    według mnie to trzeba uważać z żelami , nawet różne substancje z kosmetyków mogą przenikać do płodu

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Mi lekarz kazał brać witaminy

Junior Member
    aliciak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-26 zobacz kalendarz
    Jestem po pierwszej wizycie Serduszko puka w rytmie czacza Jestem zdziwiona, bo uważam, że mam dobrą Panią Doktor (poprowadziła 2 ciąże bratowej i ogólnie dobra opinia o niej chodzi), a ona nie zleciła mi żadnych badań ani nie powiedziała czy witaminy brać. Tylko zrobiła usg i powiedziała, że z oznaczeniem terminu porodu to muszę poczekać, bo coś jej się nie zgadza (wydłużył mi się cyklu po odstawieniu antykoncepcji) i umówiła na kolejną wizytę za 2 tygodnie.
    Natomiast koleżanki mówiły żebym łykała witaminy, więc łykam femibion natal 1, ale jak opakowanie skończę to zmienię na vitaminer, ponoć podobny skład, a w cenie atrakcyjniejsze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    No ja lykam vitaminer i mi poleciła farmaceutka że dobry przyswajalny skład.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Lekarz jest z Wroclawia tak jak i ja zreszta.:-) Przyjmuje codziennie w tygodniu a mimo to trzeba czekac prawie miesiac na wizyte...jesli chodzi o witaminy to on zreszta tak jak ja nie jest zwolennikiem lykania suplementow i faszerowania sie tabletkami. Narazie tylko kwas foliowy do konca 3 mies. Zrobie badania (teraz dostalam skierowanie na mocz krew glukoze i cos tam jeszcze) i sie okaze czy cos potrzebuje brac ;-) u mnie juz 10 tydzien idzie :-)

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mój też taki raczej rozchwytywany, ale zwolennikiem witamin nie jest, będę brala w drugim trymestrze co parę dni wit i kwaSY dha
    Ale mi grozi makrosomia płodu, moja siostra urpdziła 4680g syna, brała witaminy, nie wiem czy to miało związek, ale ja po 1 porodzie wolę dmuchać na zimne
    Ja mam usg dopiero za niecałe 3 tyg nie mogę się już doczekać
    [/url

[/url]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów