Strona 397 z 543
Pokaż wyniki od 3,961 do 3,970 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    ewelina110389 , ja mam nadzieję, że wszystko potoczy się powoli jak przy pierwszy porodzie. Ok 2 w nocy zaczął mi odchodzić czop, po czym zaczęły się niewinne skurcze. Obudziłam męża,spokojnie poszłam się wykąpać i czekaliśmy aż skurcze zaczną się nasilać i występować częściej. Jak były co 8 minut - czyli ok g. 6 rano - pojechaliśmy do szpitala. Jakby podobnie było i tym razem to dzwonimy do mojej mamy, siostry lub teściowej (ona nie pracuje, więc zawsze jest dostępna - tylko że strasznie wszytko przeżywa i chyba wolałabym, żeby ktoś inny przyjechał). W takiej wymarzonej sytuacji miałyby czas na przyjazd. A jeśli wszystko potoczy się błyskawicznie, to może uda się podrzucić Małego sąsiadce (która jest na macierzyńskim). Jak akurat będzie w domu to zajmie się Frankiem do momentu jak ktoś z rodziny przyjedzie do Młodego.

No ale jak będzie trudno przewidzieć...oby wszystko potoczyło się po naszej myśli, bo dodatkowy stres to ostatnia rzecz, która jest nam potrzebna w tym momencie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nie wyświetlają się mi moje odpowiedzi jak pisze z komórki.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Famirabelka ja pisze z komórki i jest ok, tylko profilaktycznie zaznaczam tekst i kopiuje przed dodaniem. Dopiero daje zamieść szybką odpowiedz

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja wlasnie strasznie stresuje się jak Blazej zareaguje na brak mamy przez minimum 2 dni, on jest straszny cycek? Mimo, że ma te 4 lata w lipcu, albo to ja jestem taka przewrażliwiona na jego punkcie

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    No wlasnie Miła a może sie na warsztaty zapisałaś albo chcesz zapisać? W środę od 16:45 albo 17, nie pamietam na gęsiej w hotelu galaxy warsztaty mamo to ja
    Reni jutro me dam rady-widzałam że te warsztaty są ale tak jak pisałam jestem na zwolnieniu, do pracy prawie nie chodze, wiem jak to brzmi ale opowiem Wam jak sie spotkamy....) czekam na info w sparwie przyszłego tygodnia.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Miałam mieć jutro wizytę u gin a dziś dzwonią że przesuwają o tydzień na 5.04 czyli dwa dni przed terminem . Poprostu extra... Co do porodu standardowo mąż mnie zawiezie zostaje na kilka godzin i zależności jak się rozwinie podejmiemy decyzję

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Człowiek się nastawia, że zobaczy maleństwo a tu takie coś. Pod tym względem cieszę się, że chodzę prywatnie i nie ma takich numerów.

Ja od dziś przerzuciłam się z Pregny, która non stop mi się odbijała bez względu na to jaką ilością wody popijałam na inne tabletki. Mam nadzieję, że te będą lepsze.
    No i kupiliśmy nosidełko. Praktycznie mało co używane. Jak je zobaczyłam to wyglądało jak nówka. Ma może z 2-3 delikatne, małe ryski i to wszystko. Cena wg mnie niziutka w porównaniu z innymi, więc zadowolona.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja też się boje jak mój 3 letni Filip będzie przeżywał rozstanie z mamą kilkudniowe...chociaż musze przyznać żA był mamisynek aż do momentu kiedy nie zaczął chodzić do przedszkola czyli od dwóch miesięcy ma mnie już w nosie troche a tak przy okazji 2 miesiące chodzi i ani dnia nie opuścił, więc odpukać ale narazie nie choruje.

Kasiuszka26, Właśnie miałam przywoływać Ciebie .. tak cicho siedziałaś myślałam że już na porodówce jesteś kurde jak oni mogą Ci w ostatnich chwilach ciąży odwoływać wizyte. W takiej sytuacji powinni innego lekarza zaproponować. do 5.04 możesz już nie zdążyć na wizyte

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Monika i Miła jakby coś to póki co wtorek mi pasuje. Ale umowmy się ze to tak na 90% jesli o mnie chodzi bo ostatnio sporo się dzieje. Poki co nie widze przeciwwskazan co do wtorku
    W okolice galerii kazimierz dam radę dojechać. Będę miała tramwajową wycieczkę tak jak dziś Yayy))
    Gosienak, mi turysci zupelnie nie przeszkadzają. Może dlatego ze nie mieszkam w centrum. Moze dlatego ze dopeiro od 4 lat mieszkam w Krakowie i sama wciaz troche czuje sie jak turystka jak jade do centrum. Ale ja generalnie lubię jak są ludzie i jak się robi ciepło zawsze smigam sobie do centrum na rowerze i podoba mi sie ten klimat ze miasto zyje, gra muzyka, jakies wystepy uliczne itd Zapraszamy wiec do Krakowa
    Co do opieki nad starszakami na czas porodu itd-tak ja nie mam starszaka ale moja przyjaciolka ktora ostatnio rodzila, zostawila w domu 8 latke i 3 latka i tez miala takie obawy. Do niej przyjechala Mama jakies 3 dni wczesniej. Malenstwo akurat bardzo punktualnie przyszlo na swiat wiec to byl plus. Ale miala tez taki back up na wszelki wypadek-kumpla mieszkajacego po sasiedzku ktory byl pod telefonem jakis czas przed porodem.
    Co waznego chcialabym Wam powiedziec, tzn mamom ktore maja takie dylematy- nie bojcie się prosic o pomoc. Macie duze wyzwanie przed sobą-porod-bliscy są po to zeby czasem tez pomoc. Przyznam ze nie lubie prosic o pomoc, ale czasem sa sytuacje gdzie nie ma co się szczypać Rozejrzyjcie sie juz teraz, kto moglby zaopiekowac sie wtedy Waszymi pociechami. Moze warto troche starszaka przyzwyczaic do obecnosci tej osoby, do zostania z nią sam na sam....
    Kozaczku, jesteś Mamą, więc się przejmujesz swoim 4 letnim cycusiem, ale z tego co slyszę od bliskich, to jest wlasnie taki dobry moment na kolejny krok w zyciu starszaka...staje sie starszym bratem, kims 'juz duzym'. Moze warto z nim zaczac juz takie gadki o tym co Was czeka. Tzn napewno rozmawiacie o tym ze bedzie siostrzyczka ale mam na mysli tez o tym ze bedzie musial byc dzielny i zostac troszke bez mamusi.
    To tylko takie moje przemyslenia bo przeciez doswiadczenia takiego nie mam. Ale jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze dziewczynki
    Ewelinko, ja tez podziwiam Cie za ćwiczenia i bieganie. Jesli dobrze sie czujesz to ja osobiscie nie widze problemu. Obiecywalam sobie ze tez bede cwiczyc, ale nie przewidzialam ze tak dlugo bede aktywna zawodowo ze tak powiem. Obecnie nie mam niestety ani czasu ani sily. Ale jestem z Ciebie dumna

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz

Ewelinko,
    Twój tekst o uwinieciu sie z porodem jak Filip bedzie w przedszkolu rozbawil mnie do łez
    Kozaczku, nie daj się. Słonko już swieci, dasz rade. Nie zamartwiaj się:*
    Monika, ja tez dostalam smsa z przypomnieniem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów