Strona 396 z 543
Pokaż wyniki od 3,951 do 3,960 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Chętnie bym dołączyła do spotkania ale z Trójmiasta trochę za daleko ;P ale kocham Kraków. Napewno pojedziemy jak tylko drugi maluch podrośnie. Ostatnio byłam u Was 5 lat temu, jeszcze za czasów narzeczeństwa. Wszystkiego nie zwiedziliśmy (np Wawel tylko z zewnątrz; postanowiliśmy że następnym razem wykupimy wycięczkę z przewodnikiem , no i w kopalni we Wieliczce też nie byliśmy także jest do czego wracać). Chociaż pewnie macie dość turystów w okresie letnim. Wiem co czujecie, bo w Gdyni też mnóstwo turystów w sezonie. Z siostrami żartujemy sobie, że "stonka" przyjeżdża i nie ma miejsca nawet na spokojny spacer po Bulwarze Nadmorskim - oczywiście bez urazy; sama też jestem "stonką", no np. w Waszym pięknym Krakowie

A tak w temacie ciążowym. Ja już nie mogę się doczekać porodu. Najchętniej już spakowałabym torbę do szpitala i czekała w progu na skurcze jakoś nie mam obaw co do porodu, może dlatego że pierwszy odbył się bez komplikacji. Chociaż trochę się obawiam, że mały się nie obróci główką do dołu i będzie kłopot - i w sumie to na razie jedyna myśl, która zaprząta mi głowę. Nawet w nocy jak się przebudzę to myślę, jak teraz maluch jest ułożony. Ech...kolejna wizyta 11.04, wtedy się okaże co i jak - będzie to już 33tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    No wlasnie Miła a może sie na warsztaty zapisałaś albo chcesz zapisać? W środę od 16:45 albo 17, nie pamietam na gęsiej w hotelu galaxy warsztaty mamo to ja

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    to może wtorek? mamy nawet akurat wyjazdowy weekend, gdyby się coś zmieniło to dam znać. Miła a może podasz mi i Reni w prywatnej wiadomości nr tel to się jakoś smsowo umówimy, chyba będzie łatwiej ja pracuję w okolicach galerii kazimierz. więc może okolice centrum, Rani dasz radę jakoś dojechać?
    Dziewczyny wsiadać w pociąg i do Krakowa, następne spotkanie w innym mieście

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    No wlasnie Miła a może sie na warsztaty zapisałaś albo chcesz zapisać? W środę od 16:45 albo 17, nie pamietam na gęsiej w hotelu galaxy warsztaty mamo to ja
    Zapisz się Renata ja będę pewnie koło 16:45 nawet dostałam 3 min temu smsa z przypomnieniem

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Aspis ja po luteinie mam mega upławy. Chodzę we wkładkach long, innych nie ma sensu zakładać... W ciąży z synem mi lekarz polecił, żebym sie uspokoiła te papierki i właściwie na początku z uporem maniaka przykładałam i wkrecalam sobie kolor, ale owszem rozpoznałam wody, bo jak są to wody momentalnie ciemne sie robią paski... Po prostu niebieskozielone ciemne. A sprawdziłam wtedy, bo po prysznicu w dzien terminu porodu co szlam miałam wrażenie, ze popuszczam ;D Haha i mysle co jest kurde?! Hahaha

Co do aktywności dziecka, syn był zawsze mega rozbrykany i nie rozumiałam po co ktoś liczy ruchy... teraz cieszę się j kazdego kopniaka. Moja dziewczynka potrafi siedzieć cicho kilka godzin, zjem, położę się, a ona śpi sobie w najlepsze!!!!
    Także rozumiem!!!

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Miałam komuś jeszcze odpisać, ale oczywiscie zapomniałam.
    Aspis jeszcze w temacie uplawów, widocznie miałyśmy takie same obawy, skoro lekarz kazał mi papierki kupic ;D ogolnie ciagle miałam wrażenie, ze popuszczam ;p i ja papierkiem sprawdzam jeśli już po prostu wydzieline/śluz i sprawdzam.

Mrówka ja cała ciąże mam ochotę zęby komuś powybijać haha
    Jak moje dziecko wda się we mnie z humorkami, to współczuje wszem i wobec sama sobie
    Z synem zdecydowanie normalniej się zachowywałam

Ja wczoraj miałam ciężka noc, dobrze, ze mam wizyty co 2 tyg, bo naprawdę sporo leżę, a od 24 do 2 w nocy nasilił mi się ból brzucha, coś jak na okres i twardniał boleśnie dziad.
    Ide zaraz na huśtawkę na słońcu posiedzieć, moze poprawi mi się humor. Też bym chciała dokupić co mi brakuje i po prostu czekać na Maluszka spokojnie. Boję się okropnie, że wyląduje wczesniej w szpitalu, zwłaszcza zważając na Błażeja, bo nie chce go na długo zostawiać. Moze dlatego tez nie mysle nawet o cesarce, bo muszę szybko wrócić do mojego synusia

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ewelina jesteś hardcorem ;p haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek wiem ;D ale szczerze mówiąc bardziej się męcze sprzatając w domu niż ćwicząc czy biegając.

Gosienak też już bym spakowała torbę i czekała na skurcze nie to że się mi spieszno do tych bóli tylko bardziej do dzieciątka Nie wiem jak to logistycznie załatwić ze swoim starszym synem. Najelpiej jakbym uwineła się z porodem kiedy on będzie w przedszkolu ale to mało realistyczne więc licze też na to że będzie to pt wieczór lub sobota i wtedy zaangażujemy moją mame do tego a w tygodniu jak zaczne rodzić i jeszcze wieczorem to nie mam pojęcia co zrobie ze swoim starszakiem...w najgorszym wypadku sama pojade na porodówke ale wolałabym mieć męża przy sobie.
    Mamy z dziećmi, jak wy to planujecie ?

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczku i widzisz kurka u Ciebie się te papierki sprawdziły a u mnie te wkładki to totalna lipa...
    Kurcze, ciesze się że nie jestem z sama z tym swoim wnerwieniem na cały świat.

My już w domu, cieszę się niezmiernie chociaż od 7 rano miałam dość męczący dzień. Właśnie usiadłam na tyłku po powrocie do domu, sprzątnięciu, zrobieniu zakupów. Jednym słowem - padam na twarz

Jeszcze wczoraj miałam iść na warsztaty Mamo to ja a tu lipa... Moja siostra miała mega problem i niestety nie udało mi się dotrzeć.
    Wiecie, mimo tego że teoretycznie nie wyszła mi ta cukrzyca to umówiłam się na przyszły tydzień na wizytę do diabetologa. Zobacze co mi powie, bo świruje strasznie że co bym nie zjadła to szkodzę małemu. Wolę sprawdzić niż później mieć wyrzuty sumienia.

Ewelina chapeau bas serio, podziwiam Cię kobieto super sprawa, że masz siłę ćwiczyć tyle razy w tygodniu, o bieganiu nie wspomnę. Jeszcze raz meeega szacun

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina ja nie wiem jak to ogarnę, ale licze na to że jak już mi ustalą termin cc to moja mama na ten czas weźmie sobie urlop i zostanie z Kacprem chociaż na ten pierwszy dzień. Później mąż będzie musiał z Nim zostać. Inaczej sobie tego nie wyobrażam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów