Strona 395 z 543
Pokaż wyniki od 3,941 do 3,950 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    tak spojrzałam najpierw na te Twoje terminy i pomyslalam ze kto wie, moze jednak razema le jak na maj Cie prognozują to juz mniejsze szanse. Co do kawki to ja chętnie. Z Moniką już kawkę zaliczylysmy, wiec teraz mozna we trojke W miare mozliwosci się dostosuje czasowo ale jeszcze troszke pracuje wiec tez no trzeba się zgrac. Z jakiej miejscowosci podkrakowskiej jestes jesli moge spytac?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Czesc,

Aspis ja nie polecam tych wkladek Clearblue bo o nich piszesz. Właśnie przez nie tydzien temu zaryczana jechałam do szpitala bo tez mam mega mocne upławy i wyszlo mi z nich ze to wody. A ze z Kacprem miałam małowodzie to musze tego bardzo pilnować no i wiadomo jakie miałam myśli. Z tego co mi mówili w szpitalu te listki tez nic nie dają, a przynajmniej bardzo rzadko sie sprawdzają. Jak pojedziesz na izbę to robią test i tylko w ten sposób można sprawdzić saczenie sie wód. Mi od razu odradzili kupowanie czegokolwiek bo mało wiarygodne. Pominę ze te wkładki cholernie drogie, za jedna placilam prawie 15zl :/

Famirabelka myślę ze kazda z nas sie stresuje czy wszystko jest w porządku wiec ja jak najbardziej rozumiem Aspis. Z resztą z tego co pamiętam niedawno również panikowalas ze cos się dzieje a nie masz jak dostać sie do lekarza wiec nie ma co się dziwić Aspis, tym bardziej ze pierworódką nie jest i wie juz z czym to sie je i co się moze wydarzyć.

Dziewczyny czy Wy tez macie takie dni ze byście każdego zezarly tylko buty wypluly? Ja dzisiaj mam taki nakręcony dzień ze dosłownie nie wiem nawet jak się rozładować.

Kozaczku jutro juz do domu wracamy. W czwartek ma wizytę u gin a tez chce dać rodzicom odpocząć bo wiem ze jednak są zmęczeni. Chociaż namawiają mnie żebym nie jechala i twierdza ze mi l4 załatwia u znajomego gina żebym nie musiała jechac ale jednak u siebie to u siebie. Tez potrzebuje kilku dni odpoczynku, tym bardziej ze w weekend przyjedzie moja mama na tydzień wiec kilka dni jakos z Kacprem przeżyjemy we dwójkę

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mróweczko też mam takie dni i średnio mi się to podoba, ale hormony robią swoje niestety :/

Dziewczyny... Ćwiczycie mięśnie Kegla lub ogólnie regularnie ćwiczycie?
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 27-03-17 o 12:02

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja coś tam ćwicze ogólnie staram się 5 razy w tygodniu i jak mi się przypomni to mięśnie kegla czyli niezbyt często...a ćwiczenia na wage moją nie wpływają może tyle że mam w miare dobrą kondycje jak na 30 tc no i kręgosłup mnie nie boli tak jak to bywało wcześniej . Może mnie Któraś teraz skrytykować mocno ale w zeszłym tygodniu poszłam biegać nawet .
    W pierwszej ciąży nie ćwiczyłam mięśni kegla ani nie ćwiczyłam ogólnie a urodziłam bez nacinania więc myśle że to duży wpływ ma jednak wielkość dziecka i położna bo ja trafiłam na taką położną, która żadnej nie nacieła która rodziła na jej zmianie bo akurat miałam zaszczyt słyszeć inne porody jak sama tam leżałam

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ja ćwiczę przynajmniej 3 razy w tyg a oprócz tego staram się codziennie wychodzić z domu. Tym bardziej przy synu żeby się wybiegał.w pierwszej ciazy mało cwiczyłam. Ale też mnie nie nacinali i nie peklam.

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    tak spojrzałam najpierw na te Twoje terminy i pomyslalam ze kto wie, moze jednak razema le jak na maj Cie prognozują to juz mniejsze szanse. Co do kawki to ja chętnie. Z Moniką już kawkę zaliczylysmy, wiec teraz mozna we trojke W miare mozliwosci się dostosuje czasowo ale jeszcze troszke pracuje wiec tez no trzeba się zgrac. Z jakiej miejscowosci podkrakowskiej jestes jesli moge spytac?
    Ja jestem wolna cały czas nie chodze do pracy sporadycznie ale to osobny temat-wiec sie do Was dostosuję a powiem Ci szczerze że o terminie porodu nie mysle nawet bo co ma byc i tak bedzie-musze tylko narazie powoli zacząc torbe pakowac bo to czas leci

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    ja na kawę zawsze chętnie tzn kawa kawą ale na spotkanie w tym tygodniu u mnie ciężko z czasem, chyba, że się Miła zapisałaś na warsztaty Mamo to ja. W następnym tygodniu w poniedziałek i czwartek mam szkołę pozostałe dni wolne to może środa 5 kwietnia? ja do 17 jestem w pracy, ale jestem mobilna więc każda lokalizacja mi pasuje
    Co do szpitala to muszę się w końcu zebrać i pojechać, żeby tak na 100% wiedzieć.
    Z ćwiczeniami się jakoś ostatnio opuściłam, już mi czasu na basen brakuje ale myślę, że od kwietnia wrócę do tego. Mięśni Kegla jeszcze nie ćwiczę, ale chyba najwyższy czas.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nie ćwiczę. Wystarczy że dwa razy dziennie wchodzę i schodze na 5 piętro bo nie mam windy. I tak codziennie. No i do tego chodzę na spacery. Mięśni kegla nie ćwiczę - próbowałam wykonywać te ćwiczenia ale nie wiem czy ja to dobrze robię. Odpuszczam.

Dziś miałam spacerowy dzień. Potem spanko mnie dopadło i wstałam o 18.00.kupilam sobie buty bez wiązania oraz dwie bluzki. Generalnie w sklepach marnie - brak wyprzedaży. Ceny jak z kosmosu.

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monikaim Zobacz posta
    ja na kawę zawsze chętnie tzn kawa kawą ale na spotkanie w tym tygodniu u mnie ciężko z czasem, chyba, że się Miła zapisałaś na warsztaty Mamo to ja. W następnym tygodniu w poniedziałek i czwartek mam szkołę pozostałe dni wolne to może środa 5 kwietnia? ja do 17 jestem w pracy, ale jestem mobilna więc każda lokalizacja mi pasuje
    Co do szpitala to muszę się w końcu zebrać i pojechać, żeby tak na 100% wiedzieć.
    Z ćwiczeniami się jakoś ostatnio opuściłam, już mi czasu na basen brakuje ale myślę, że od kwietnia wrócę do tego. Mięśni Kegla jeszcze nie ćwiczę, ale chyba najwyższy czas.
    Ja jestem z Wieliczki, i przyszły tydzien jest ok, dajcie znac gdzie i i o której, ja sie dostosuje, Wy jeszcze pracujecie
    Jesli tylko mogłabym prosic to żebysmy nie spotykały sie gdzies w okolicy Huty....dojazd z kazdej strony jest masakryczny....

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez miła12 Zobacz posta
    Ja jestem z Wieliczki, i przyszły tydzien jest ok, dajcie znac gdzie i i o której, ja sie dostosuje, Wy jeszcze pracujecie
    Jesli tylko mogłabym prosic to żebysmy nie spotykały sie gdzies w okolicy Huty....dojazd z kazdej strony jest masakryczny....
    Monika i Miła ja sie z miejscem spotkania postaram dostosować rowniez. Jak bedzie bliżej spotkania to jeszcze ustalimy gdzie sie spotkamy. Co i terminu to jeśli chodzi o popołudnia bo Monika tak pracujesz to na chwile obecna najprawdopodobniej w poniedziałek bede niedostępna bo z Akosem mamy wyjazd i w środę od 17:40 mamy szkole rodzenia. W czwartek lub piątek bede musiała Akosowi pomoc w zamówieniach ale to sie dowiem kiedy jak on grafik zrobi czyli pewnie w weekend. Poza tym jestem w wolna na chwile obecna. Monika rozumiem ze Ty masz weekend zajęty?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów