Strona 393 z 543
Pokaż wyniki od 3,921 do 3,930 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni no własnie okazuje sie że bede rodzic w Żeromskim-ten szpital ku mojemu zaskoczeniu poleciła moja Pani Gin

tylko nie wiem czy tam trzeba miec szkołe rodzenia żeby rodzic razem? wiesz może? czy maja weekendfowa szkołe bo z czasem u mojego meza kruchutko...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Aha, moja szyjka jest ok ma 3 cm, to podobno jest ok, magnezu mi nie zlaeciła, ale przez 3 dni nospe na próbe mam sprawdzic czy mi pomoze i następna wizyta wczesnie bo za 2,5 miesiąca

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hej. Zrezynowalismy jednak z tego wózka mutsy. Poszliśmy do smyka oglądać wózki i zachwyciła nas barletta z adamexu. No i o 900 zł taniej nas wyniósł.

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Gabi ja właśnie mam glukometr to mogę sobie kontrolować cukier. A Tobie czemu nie dali? Mówił ci cos lekarz?

Moniuszka nie dała mi lekarka bo stwierdziła że mieszcze się w nowych normach, ale powiedziała też że jestem zagrożona cukrzyca ze wzgledu na to, że moje pierwsze dziecko urodzilo sie z waga 4 kg. Wszyscy mowia ze powinna mi dac glukometr, za tydzien mam zrobic nowa glukoze bo mi kazala to skontrolowac I przyjsc do niej z wynikami.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Miła ja dokładnie nie wiem ile ma, ale dodatkowo jest rozpulchniona niestety, także bez tej luteiny mogłoby być rożnie...
    wiem Mroweczko wiem, dobrze, ze jesteś u mamy szybciej Ci zleci, Kapi ma rozrywkę trochę w nowym miejscu

Fajnie Wam z tymi wózkami, muszę mojego Ł wygonić, żeby zobaczył na żywo te wózki! Bo oszaleje

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ale faktycznie Gabi jak zlecila nowy cukier to myślę ze dobrze powtórzyć. A jakie są teraz nowe normy? Z tym kombinują jak z cholesterolem tez ciągle nowe normy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Famirabelka
    Jaki model Barletty i jaka kolorystyka?
    My dziś właśnie kupiliśmy Barlettę i jesteśmy zadowoleni

Moniuszka teraz norma jest ponad 150 a dawniej było 140.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Famirabelka
    Jaki model Barletty i jaka kolorystyka?
    My dziś właśnie kupiliśmy Barlettę i jesteśmy zadowoleni
    Barletta pik 18 jest na naklejce na stelażu. Padł mi komp i nie mogę pisać za bardzo z komórki. Jest szara, a taka karteczki w Cafe late. Barletta to jeden model chyba.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów