Strona 392 z 543
Pokaż wyniki od 3,911 do 3,920 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    O ten wózek pokłóceni?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nie zapisała się moja odpowiedz

O mnie
    Szkoda gadać idę się wypłakac.

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ja właśnie jak wkroczyłam w trzeci trymestr to zaczęłam się przerażać że to tak szybko leci...

ja też mam termin z OM na 16 a z usg na 20 więc kazano mi się trzymać terminu z miesiączki

No i tak dołączam się do bólu żeber...dzidzia często tam siedzi.

Ktoś musi trzymać diete w ciąży jak ja? Zalecenie diabetologa.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja tych terminów mam co wizytę wcześniejszy? Lada moment okaże się, że majowa będę ;p Haha boooo z OM mam na 6.06, ale piersze genetyczne 3.06 i bardziej tego sie trzymam, bo ja mniej wiecej wiem z którego to stosunku i kiedy zapłodnienie i tak wychodzi. Teraz zaś z główki dziecka to maj końcówka, a ogólne wyliczenia orientacyjnie 1.06, także lekarz kazał mi zacisnąć nogi wytrwać chociaż 8tygodni, ale liczymy na 6.06 jako wladciwy. Także od poniedziałku/wtorku zależy od aplikacji wskakuje na 30+1 masakra
    Ale dzisiaj czuje taką ekscytacje i mam nadzieje, ze będzie rodzina w komplecie i ogolnie mimo, ze cholera boje sie jak szlak porodu itd, to doczekać się nie mogę mojej kruszynki!!! Wózka nie mamy zostawię tą decyzje mężowi prawdopodobnie ze względu na moje l4 leżące. Nie mogę wychodzić sobie na wycieczki sklepowe, zatem spisze mu na co ma zwrócić uwagę i niech wybiera
    Resztę prawie mam zorganizowane. W kwietniu zakupie juz wyprawkę podstawową dla małej i dla siebie pielęgnacyjne, zeby czekało, a w maju zamówię to co braknie jeszcze jakies pierdoly, ale wiele tego nie ma

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Famirabelka nie ma co płakać nad głupotą facetów pocieszam Cię lepiej nie będzie Haha
    Tak na serio mutsy to super zgrabny wózek, zazdroszczę! Piękne są! Przecież będziecie miec gwarancje, wiec spokojnie jak cos sie zepsuje to serwis i już. Poza tym łatwo będzie Wan sprzedać go jak Mała wyrośnie z Niego...

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny

W końcu mam czas zeby nadrobić zaległości. Kurczę wraz z początkiem 3 trym zaczęłam wstawać do łazienki 2-3 razy w nocy i mega się wybudzam. Potem leze i leze ze 2h zanim usne :/

Co do czekania. Ja się wyłamie ja juz się doczekać nie mogę i z jednej strony leci mi szybko ale z drugiej przez te moje "atrakcje" i lek przed małowodziem cholernie mi się dłuży. Ale obecnie leci mi 27tc i liczę po cichu ze jeszcze 10 i koniec

Ja z OM mam termin na 29.06 ale liczę ze jesli samo się nie rozkręci w 37tc to cc bede miała z tydzień wcześniej.

Kozaczku leż i odpoczywaj ile możesz z szyjką nie ma żartów. Ja z kolei mam taki lęk ze dużo przytyje ze staram się być na nogach ile tylko się da. Teraz jeszcze od poniedziałku jestem u mamy bo od razu po szpitalu siostra mnie tu przywiozła wiec mama mnie totalnie odciąża z opieką nad Kapim. Chociaż wiadomo jak to poza domem, juz zaczynam czekać na środę bo wtedy planuje wracać do siebie.

Spokojnej nocy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mamuska moniuszka ja też mam diete, choć uważam, że takie trzymanie diety bez glukometru jest dziwne bo wogole nie wiem czy ta moja dieta jest ok. Jem 6 razy co 2,5 h, malutkie porcje, nie jem slodyczy, pije tylko wode I herbaty owocowe bez cukru sporadtcznie mleko. Owoc sporadycznie, glównie warzywa, ryby.

O mnie
    Hej. Dziś lepiej mi trochę. Dziś Mąż powiedział że rezygnuję z tego wózka. Na razie jest tylko odlozony. W poniedziałek jedziemy do pierwszego sklepu. Ja zwariuje. Strasznie mnie to stresuje.

Famirabelka ja jak byłam po wózek to najpierw weszłam do sklepu tylko z siostra a mąż zostal w aucie. Jak juz wszystko obejrzałam wyprobowalam wybrałam 2 wozki zadzwonilam po meza przyszedl powiedział ktory z tych 2 mu sie podob I gotowe. Bez nerwow I sporów.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów