Strona 390 z 543
Pokaż wyniki od 3,891 do 3,900 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Aspis myślałam, ze tylko ja taka wadliwa jestem

Lepiej niestety nie będzie, chociaż pamietam pod koniec ciąży przerażało mnie to, jak bolało mnie wszystko i jak mocno
    Damy radę

Kochane w sumie nie ma reguły, ale często co dziecko to wieksze się rodzi... Dlatego ja się tak stresuje, ale no co zrobię
    Trzeba przygotować się na kluskę ;p

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    My wlasnie leżymy sobie i odpoczywamy co by szyjka stwardniała i wcinamy migdaly, mam ochotę na wyciskany sok z pomarańczy, muszę do męża się uśmiechnąć

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku my to telepatycznie się łączymy jesli chodzi o kulinarne zachcianki wczoraj mówię Grześkowi czy by mi nie zrobić soku z pomaranczy takiego świeżego
    Bardzo dobrze, że odpoczywasz....niech Twoja szyjka ma się na baczności Ja też się troche boje dużego bobaska, chociaż w sumie nikt mi nie powiedział ze takie będzie, ale ja ogólnie mam etap, że już się boje wszystkiego:PP

Co do leżenia i "szaleństw" to ja chyba popadłam w odwrotność do Kozaczka...zasiadłam dupskiem na kanapie i tylko narzekam, że śpiąca, że mnie boli wszystko i że się nie moge ułożyć) czas chyba najwyższy się ruszyć bo inaczej za 2 m-ce to bedą mnie taczkami wozić. Dziś pełna mobilizacja i długi spacer)

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Minionek taczkami maz niech już bice ćwiczy hahaha

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Minionek taczkami maz niech już bice ćwiczy hahaha
    Ja powiem Ci czuje sie od leżenia jak zdechła kura... wczoraj jak chłopaki pojechali na zakupy to 3h co ich nie było- spałam!!! Wzięłam tableta do łóżka, miałam coś pooglądać i tyle z oglądania
    Dzisiaj tfu tfu nie zapeszając trochę lepiej się czuje, bo 2 dni czułam się zmęczona i brzuszek bolał lekko, już momentami wkrecalam sobie strasznie... Jest lepiej i oby było jeszcze lepiej ! Bo naprawdę zawału dostanę :/

Member
    miła12

O mnie
    Czesc dziewczyny my po wizycie- i zawsze jestem pełna euforii i pozytywnej energii....

28 tydzien mała wazy 1150 g-podobno kiazkowo

nogi ma na dole-wiec napiernicza po pecherzu a głowa pod moimi biednymi żebrami stad te bóle.....

brzuch mi dalej twardnieje wiec mam zwolnic tempo, bo podobno tylko to pomoze, mopże nie leżec plackiem ale żadnych wiekszych wysiłków itp, wszystko w zwolnionym tempie-poza tym wszystko ok, powoli zaczynam wybierac szpital-dzisiaj moja Gin mi troszke to ułatwiła-ściskam wszystkich dobrej nocy

Member
    miła12

O mnie
    Aha i ktos pytał mnie o okuliste- mam abonament w luxmed wiec nie czekałam, ale mieszkam blisko Krakowa i do okulistów na NFZ terminy przewaznie sa miesięczne-wiec tragedi nie ma, prywatnie koszt ok 50 zł....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Miła dobrze, ze wszystko ok, moze sie przekręci grzecznie na czasie a magnez każe Ci gin brać??
    Jak szyjka?
    Tylko ja taka lewa z tą szyjką chyba

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Co do tych zmieniających się nagle terminów porodów to napiszę tylko co Mamaginekolog pisała kiedyś w jakimś poście, że ważny jest termin z tego pierwszego USG genetycznego, które robi się do końca 13 tygodnia z tego co pamiętam. Bo wtedy dzieciątka rosną tak samo. Potem jedno może być większe, inne mniejsze przy porodzie bo każde rośnie inaczej po 14 tygodniu, a przecież nie jest tak, że dziecko się rodzi jak osiąga jakąś tam konkretną wagę. Dla mnie ma to sens.
    Ja się więc cały czas trzymam tego co mi na I USG genetycznym powiedziano.
    Kozaczku, myślałam, że Ty się już lepiej czujesz kochana a Ty leżysz biedaku. Ja dziś też leżę ale z własnej nieprzymuszonej woli. Od dawna o tym lenistwie marzyłam...O spacerze też marzyłam ale to chyba jutro

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miła12 Zobacz posta
    Czesc Dziewczyny, fajnie ze piszecie o swoich porodach, przynajmniej choc troszke wiem czego sie spodziewac

Reni żyjesz???

Ja dzisiaj byłam u okulisty-i wstepnie moge rodzic naturalnie, i znowu to moje łozysko z przodu przez kilka dni czułam mała tak fajnie, a teraz od wczoraj ledwo co ledwo....wizyta w piatek, ciekawa jestem jaka jest duza-a jakie wasze dzieciaki sa???
    Miła 12 żyję żyję...na szczęście, choć w środę w rowie leżałam z autem. Z Zosią też wszystko ok. Chciałaś o coś spytać?
    Piszesz, że są postępy w podjęciu decyzji o wyborze szpitala. Mogę spytać, który wybrałaś? My z Moniką nastawione jesteśmy na Żeromskiego.
    Chodzisz gdzieś do szkoły rodzenia?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów