Strona 383 z 543
Pokaż wyniki od 3,821 do 3,830 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    u nas też lejee cały dzień, jakbym sama była w domu to bym pół dnia przespała i z głowy a tak to muszę synkowi kombinować jakieś atrakcje.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    a co do porodu to też się boję i to bardziej niż ostatnio bo wiem co mnie czeka. Przy pierwszysm to jechałam podekstytowana na porodówke a teraz będe się trząś ze strachu ;D

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ewelina nie strasz

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ale straszycie tym porodem ja jeszcze nie wiem co mnie czeka a już się panicznie boje

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    a Wasze maluchy juz są skierowane głową w dół czy nie ? bo u mnie jest na dole zawsze ta główka, tylko troche z boku po prawej stronie ( zresztą tak jak w pierwszej ciąży) bo ja większość śpie na prawym boku i to dlatego. A lekarz mówił że usadowił się na dole więc może dzięki temu szybciej pójdzie poród tak sobie wmawiam ;D

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ewelinko u mnie był główką na dole na połówkowym, ale 2 marca u gin już jakos inaczej ułożony...zobaczymy 30.03 jak będzie. Ale ja leże na lewym boku więcej i jakoś po lewej stronie go częściej czuje, chociaż czasami jak ruszy z szaleństwem to cały brzuch podskakuje

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    U mnie na połówkowym mówił, że ułożenie główkowe, ale teraz jakoś bliżej dołu kopie, więc to pewnie różnie.
    Śpię w dużej mierze na lewym boku albo na wznak, ale i tak z każdej strony brzucha harce się pojawiają Mała była nieduża więc pole do popisu ma We wt. wizyta i mam nadzieję, że usg

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    U mnie glowkowo choć widzę że czasem też trochę w prawo zjeżdża, w kanał rodny będzie się ustawiać w trakcie porodu więc spokojnie to normalne. U mnie 3 poród jakoś optymistycznie podchodzę

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Kasiuszka u Ciebie to już czas, więc brawo maluszek, że prawidłowo jest ułożony. Ja właśnie tego momentu się boję czy się ustawi główką w dół by można było urodzić SN. Teraz jest główką w dół od jakiegoś czasu kopie mnie pod prawym żebrem po nieszczęsnej wątrobie , ale nie wiem czy tak zostanie. Mam nadzieję że tak Nie straszcie porodem Wiadomo bać jest się czego, no chyba że jest się pierwiastką Wspaniałe uczucie nie wiedzieć co cię czeka. Ja najbardziej boję się nie o ból jaki towarzyszy porodowi, lecz bym nie trafiła na jakąś zołzę położną. Niektóre bez zastanowienia nacinają chodź nie ma powodu. Lub docinają rodzącej podczas akcji, a takie komentarze to niech sobie w buty włożą. Każda ciąża jest inna i poród też i w dużym znaczeniu co i jak zależy właśnie od tego gdzie się rodzi. Problem w tym, że mam mały wybór co do szpitala, a nie uśmiecha mi się gnać podczas ewentualnej akcji 60 km do innego szpitala niż w moim mieście. Mam nadzieję że trafię na dobra położną i dyżur dobrego lekarza
    PS. Chorubsko nie mija kuracji ciąg dalszy jak zawiodą domowe sposoby w poniedziałek idę do lekarza by nie przerodziło się to w coś poważniejszego.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    u nas na razie nie była ułożona główką do domu, zobaczymy na następnym badaniu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów