Strona 38 z 543
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja poprostu się kremuje na razie brak rozstępów

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    aliciak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny a jak Wasz apetyt? Po mdłościach u mnie przyszedł czas na wymyślate dania. Byle czym się nie zadowolę i w ogóle chce mi się ciągle jeść a obawiam się tych dodatkowych kg.. Brzuch mi trochę urósł, ale raczej to te dodatkowe kalorie niż jeżeli sama ciąża ;/

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    U mnie z apetytem tak srednio ze wzgledu na mdlosci....ale jak mnie na cos wezmie ochota to musze to zjesc. A jest to zazwyczaj cos slodkiego. A mam pytanie do Was . Czy macie czasami bole podbrzusza? Bo po bokach to wiadomo ale dzis mnie jakos wyjatkowo podbrzusze pobolewa...i sie troche martwie. Koniec 9 tygodnia u mnie juz.

Junior Member Awatar Weronika.
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-11-30 zobacz kalendarz
    U mnie też z apetytem średnio. Ale jak zjem to czuje się lepiej.
    Bóle podbrzusza mam i w 1 ciąży też miałam Ewelina.

Najgorsza jest sennosc w ciągu dnia a bezsennosc jak się kładę heh

Junior Member
    aliciak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-26 zobacz kalendarz
    Też w ciągu dnia pobolewa mnie podbrzusze. W środę mam pierwszą wizytę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz by się ten czas tak mi ciągnął. A mam takie pytanie dość dyskretne :-) czy stosujecie żele intymne podczas stosunku? Czy w ciąży można je stosować?

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Dziekuje troche mnie z tym.bolrm podbrzusza uspokoilyscie:-) ja nir stosuje ale wydaje mi sie ze zele mozna stosowac przeciez to do dzidzi nie dotrze w zaden sposob :-) a propo stosunkow to podczas zblizen mam takie skurcze macicy ze czuje ją az dosadnie....we wczesniejszej ciazy tez mialam tam ale dopiero przy duzym brzuchu a nie juz na poczatku.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Hej :-)
    Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 20kg, brzuch z 65 na 119cm :/ synek ponad 4kg, ale rozstępów brak...
    Stosowałam po kąpieli olejek
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...cji-ciala.html
    Jest mega mega tani, dodatkowo ma rewelacyjny skład, lepszy od bio oil itd, poczytajcie
    A dodatkowo stosowałam krem ZIajkę i chyba jedno opakowaNIE jakiegoś aptecznego, teraz może kupię Tołpę, bardzo lubię te markę, no i Hipp
    [/url

[/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    U mnie z apetytem bardzo słabo bo mdłości uprzykrzają życie. Póki co nie wymiotuję na szczęście. Jednak mam tak, że jak zgłodnieje, to momentalnie mam takie uczucie, ze muszę zjeść coś natychmiast. Ale wiele rzeczy, które zawsze lubiłam bardzo teraz mi jakoś bardzo nie smakuje. Jestem bardzo mięsna, a odkąd jestem w ciąży mięso jakoś mi nie wchodzi. Mało co jem z jakąś przyjemnością.
    Pisałyście, że badania na rożyczkę, cytomegalię i toksoplazmozę powinny być za darmo. Mi lekarz powiedział, że muszę je zrobić płatnie. Wkurza mnie to. Czy Wy wszystkie robicie te badania za darmo?

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    U mnie zmiany małe zmiany troszkę lepiej jedzenie mi smakuje. Mdli mnie najbardziej wieczorem. Mi lekarz kazał zrobić tylko morfologię, mocz, i wr reszty mi nie kazał robić. Powoli wraca mi energia, ale nie jest tak jak przed ;P Nie mogę się doczekać następnego badania usg ( 29.11) mam nadzieje, że szybko mi czas upłynie.

Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz

mdłości / bóle podbrzusza / sport

Witajcie nowe dziewczyny i wszystkie mamusie

Ja za wcześnie zaczęłam się cieszyć, że mi mdłości ustępują ( jest źle a może nawet gorzej). Ciągle jestem głodna, głodnieje już w ciągu godziny od zjedzenia posiłku i od razu mnie mndli, ale nie mam pomysłu co zjeść. Też zaczęła mnie nachodzić ochota na jakieś wyszukane dania ale jak sobie to ugotuje to jestem zawiedziona bo oczywiście nie smakuje mi Jak przysłowiowa kobieta w ciąży mam ochote na ogórki kiszone ale u mnie niedostępne niestety. No i ta obezwładniająca senność, nie jestem w stanie nic zrobić w ciągu dnia. Czekam az minie ten pierwszy trymestr i wróce do formy, bo tak bedzie prawda???
    Ostatnio w sklepie zrezygnowana szukałam czegoś co udało by mi się zjesc, akurat trochę mnie mdliło i na stoisku warzywnym znalazłam imbir i musze wam powiedziec ze samo wąchanie go w sklepie od razu pomogło jakoś lepiej się poczułam zrobie sobie z niego coś do picia.

Mam bóle podbrzusza co jakiś czas. Wcześniej miałam częściej, ale teraz też mi się zdarzają. Tez się ich obawiam, ale nie są jakieś silne tylko tak coś tam czuje. Gdzieś czytałam ze to może byc od tego ze macica sie rozciąga i różne zmiany w srodku tam zachodzą, albo ze wzgledu na dużą ilość hormonu ...

Dziewczyny czy uprawiacie jakiś sport w ciąży, jakoś się ruszacie? Moja lekarka zabroniła mi biegać, natomiast poleca pływanie, ale ja nieszczególnie lubie pływać. Myśle, że może jakbym więcej się ruszała to lepiej bym się czuła, może nie spałabym tyle? Polecacie coś?
    Ostatnio edytowane przez Hania87 ; 02-11-16 o 06:08

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów