Strona 374 z 543
Pokaż wyniki od 3,731 do 3,740 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Aniss rossmann odgórnie z centrali robi im wysylke, zapytaj mowie Ci na 90% mają hehe

Ja miałam i mam piankowy medyczny HEVEA. Naczytałam się i wole taki, jest twardy i wygodny

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku mnie Grzesiek od wczoraj do Hevea piankowego przekonuje ja po prostu juz sama nie wiem....chyba mu każe kupic jaki uważa i juz.

Aniss ja jakiś czas temu zamówiłam wkładki z Johnson ale wiadomo ze jeszcze nie testowałam i nie mam porównania Mróweczka chyba na fb pisała ze są Ok. I jak Kozaczek mówi żebyś zapytała to sie zapytaj i nie przejmuj ;D ja to w sklepie zawsze drecze kogoś :P

Moj mały człowieczek od którejś nocy daje takie popisy ze mnie budzi) ale jakie to fajne

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dość intensywnie dokucza mi drętwienie dłoni (głownie palców) szczególnie w nocy ale w dzien tez sie zdarza. Ani gin ani endo ani rodzinna nie umieli mi tego wyjaśnić. A tu prosze, pierwszy artykuł jaki otworzyłam i dość mnie uspokoił. Może Was tez zainteresuje.
    https://parenting.pl/dretwienie-palcow-w-ciazy

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Minion naprawdę fajny ten Nasz. Młody skakał jak szalony nic się nie odksztalcilo czy cos ja oczytalam się opinii i wolałam z jakimś tam atestem medycznym kupic, teraz widze, ze są jeszcze droższe nieco, ale zawsze to moze posłużyć dla drugiego tez przecież

A Panie w Rossmannie nie obraza sie, ze je dreczysz. Taka praca
    Mężczyzn rozgladajacych się po dziale dziecięcym ciagle pytałam czy pomoc, bo byłam pewna, ze żona po porodzie po wkładki, majtki po porodowe, czy podpaski wysłała a Ci wstydzą się i szukają w Google i po polkach hehe

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Jak któraś lubi czekoladę biała to polecam z Lidla bellarom, biała z chrupkami truskawkowymi, jest potwornie słodka, ale uwielbiam ;p

Apropo lidla w poniedziałek staniki sportowe w dobrej cenie, ja jadę polować

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Jak któraś lubi czekoladę biała to polecam z Lidla bellarom, biała z chrupkami truskawkowymi, jest potwornie słodka, ale uwielbiam ;p

Apropo lidla w poniedziałek staniki sportowe w dobrej cenie, ja jadę polować
    Potwierdzam, potwornie słodka ale pyszna

Co do pytania np w rossmannie czy też innych sklepach. Jak sobie radze sama to głowy nie zawracam ale jak czasem nie mogę czegoś znaleźć to też się jakoś nie krępuję. No a takim Panom o jakich mówisz Kozaczku to na pewno pomoc się przydaje. No skąd oni biedni mają wiedzieć takie rzeczy?

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    ja tam zawsze pytam jak nie mogę czegoś znaleźć
    ostatnio jak stałam przy proszkach i zastanawiałam się czy płyn też kupić to po drugiej stronie sami zagubieni panowie z telefonami i 3 razy oglądającymi czy na pewno dobry produkt dla żony wzięli

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Dziewczyny ja mam termometr z firmy Microlife. Bardzo sobie chwalę, ale polecam douszny bo jednak daje najbardziej wiarygodną wartość. Wiadomo, że chyba 0,4 st trzeba odjąć ale najlepiej się te douszne jednak sprawdzają.

Ja dzisiaj padam na twarz... Byłam ze swoimi chłopakami na zakupach, jako że mój K wylatuje jutro i zeszło nam prawie 5h. Jak chodziłam to było spoko, ale teraz jak usiadłam w domu to nie mam siły dosłownie ręką ruszyć

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    mróweczko co fajnego kupiłaś?

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku, nie krzycz na mnie (:P)
    Ja po prostu nie lubię nikogo pytać w sklepie, bo potem ciągle mi trują nad głową i doradzają, a ja lubię na spokojnie poczytać etykiety itp. A w tym Rossmannie, w którym byłam, pracował jakiś młody chłopak i lekko się krępowałam podpytać o wkładki laktacyjne. Kumam - podejść do kobiety i zapytać, ale facet? Chyba nie musi wiedzieć, że coś mi się z cycków leje :P
    Rozumiem taką pomoc, gdy mężczyzna stoi i się męczy, ale ja nie lubię, gdy ktoś podchodzi i pyta, czy potrzebuję pomocy. Jestem taką Zosią - Samosią
    Jutro jadę na zakupy, więc zaopatrzę się w rogala, wkładki i wózek (o ile jeszcze stoi i na mnie czeka).

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów