Strona 373 z 543
Pokaż wyniki od 3,721 do 3,730 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dziewczynki, któraś z Was pisała, że używa Pregna DHA. Otóż jest teraz promocja w rossmannie z kartą rossnę na te witaminy i zamiast 29zł kosztują 19zł

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja, ale chcę się przerzucić na Doppelherz aktiv mama premium.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Aniss W niektorych rossmanach juz nie ma wkładek laktacyjnych. Ja ostatnio u siebie złapałam wkładki z ceny na dowidzenia za 7 zł kupilam. Wiec się już pozbyli towaru . Oni tak często robią ze coś nie schodzi długo to mówią do widzenia ;-)

Co do spania z dzieckiem. Ja tez uwielbiam ze swoim synkiem spać jak się do mnie przytula jak się cieszy ze może spać z mama jakby to nie było nie wiadomo co. Ma swój pokój i tam śpi ale czasem mu pozwalam spać z nami bo po prostu oboje to lubimy. A jak karmiłam go to spał ze mną ze względu na moja wygodę i każdy przeżywał ze będzie trudno mu spać u siebie a problemu żadnego nie było. Teraz pewnie będę tak samo robić jak z Filipem. A jak skończy młodszy rok to się się przeprowadzi do braciszka w pokoju we dwoje będzie im raźniej :-)

Ja mam termometr medisana tez i uwielbiam go dałam dużo bo 140 zł ale nie żałuję bo Filip często jak zaczyna chorować to od razu gorączka która np trwa tylko dzień.

O mnie
    Mróweczko, jestem z Ciebie dumna. Tylko nie denerwuj się za bardzo. Ja też się szykuję do napisania skargi ale jak już pójdę na L4 bo na razie nie mam do tego głowy.

O mnie
    Aaa, tak jeszcze zapytam, nie boicie się tych materacyków z gryką? Po tym co o nich czytałam, nie odważyłabym się. Wiem, że nie każdy z nich ma robale ale czy tylko ja tak z tym panikuję?

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Franek mial materac kokos/pianka/gryka i nic sie z nim nie dzialo. Co prawda sprawdzalam co jakis czas czy aby wszystko znim ok, ale nigdy nie bylo nic niepojojacego. Uzywany ponad dwa lata. Franek tez spokojnie na nim spal. Ale np. u mojej kuzynki robaczki sie pojawily no i ostatecznie kupili sam piankowy. Wiec to chyba zalezy jak sie trafi, jaki sort

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez gosienak Zobacz posta
    Franek mial materac kokos/pianka/gryka i nic sie z nim nie dzialo. Co prawda sprawdzalam co jakis czas czy aby wszystko znim ok, ale nigdy nie bylo nic niepojojacego. Uzywany ponad dwa lata. Franek tez spokojnie na nim spal. Ale np. u mojej kuzynki robaczki sie pojawily no i ostatecznie kupili sam piankowy. Wiec to chyba zalezy jak sie trafi, jaki sort
    No właśnie to mam na myśli. Zdaję sobie sprawę, że wiele z tych materacyków będzie ok ale chyba bym się martwiła za bardzo czy akurat mi się dobry trafił bo to trochę loteria. To może zapytam inaczej, i naprawdę bez sarkazmu itp co dla Was przemawia za tym z gryką? Jakie pozytywne właściwości ma ta gryka w tych metaracach?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Aniss W niektorych rossmanach juz nie ma wkładek laktacyjnych. Ja ostatnio u siebie złapałam wkładki z ceny na dowidzenia za 7 zł kupilam. Wiec się już pozbyli towaru . Oni tak często robią ze coś nie schodzi długo to mówią do widzenia ;-)
    No.. To by było w sumie logiczne Ja w ten sposób nie pomyślałam. A trafiłam do małego Rossmanna, więc pewnie przestali zamawiać, skoro im nie schodziło. Ja i logika ostatnio nie występujemy w parze

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Aniss ja kupiłam wkładki na allegro. Dobre ceny mają
    Reni
    Co do materaca to tak jak dziewczyny piszą, będę sprawdzała. W każdym istnieje ryzyko wystąpienia robaczków niestety.
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 10-03-17 o 20:37

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Gosieniak jakie cudowne to łóżko maz moj ma robic takie zwykle Ala domek i na podłodze chyba materac, ale duże, za jakiś czas jak mu się znudzi przelozymy materac do innego jak zechce inne łóżko

Aniss kurde skopie Ci tyłek, na 90% są i u Ciebie, poproś następnym razem kogoś o pomoc. Często ktoś o nie pytał, jak maja minimum minimum to te babydream na bank maja, na do widzenia zdarzają sie owszem, ale to zależy od firmy, wyedy w każdym są papa

Mrówka ty dzielna kobieto! Walcz o swoje tak ma być!

Termometr polecam Braun douszny mamy sprawdza się, czasami pokazuje ciut rozbieżna temp w uszka, a uszku, ale to ponoc normalne i jest to takie 0,4 zazwyczaj

Co do miłości łóżkowych- kochane zwłaszcza mamy synusiow, ja czasami nie dziwie sie teściowym, bo ja sama będę najwredniejszą teściowa świata Haha Moje dziecko co rano mowi mi jak mnie kocha, głaska mnie, albo wali teksty "mamusiu piękny poranek" po prostu oboje z mężem nie możemy się nadziwić ile miłości Nam daje ten mały motorek. Wczoraj i dzisiaj tak mi dawał w kość, ze wczoraj 2 razy puściły mi nerwy i krzyknęłam, bo nawet na zbieranie zabawek ma milion argumentów, na co Blazej "mamusiu, spokojnie, nie denerwuj sie tak" Haha i jak go nie kochać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów