Strona 371 z 543
Pokaż wyniki od 3,701 do 3,710 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ja również jestem za normalnym łóżeczkiem, a nie dostawką. Powiem szczerze, że czułabym się ograniczona w łóżku i wydaje mi się to mało bezpieczne. Maleństwo po jakimś czasie zaczyna przewracać się na boczki i lądowało by na moim łóżku Zawsze na karmienie brałam do łóżka czasem oko uciekło i zasnęłam, ale większość spało w swoim łóżeczku. Później w swoich łóżkach, teraz w swoich pokojach.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Jakiś czas temu tak zachwalałyście sportowe staniki, więc i ja sama się skusiłam, bo w tym tradycyjnym rzeczywiście czuję jak coś mnie tam czy ówdzie uwiera. Jestem ciekawa jak się sprawdzi. Kupowałyście jakieś konkretne modele czy po prostu takie, które wam się spodobały?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Minionku
    Zobacz sobie na allegro, bo tam jedna aukcja mi się rzuciła w oczy po czasie i jest o niebo tańszy.
    Ja miałam takie samo podejście co do łóżeczka, bo materac to podstawa. Ważne by od początku dbać o maluszka.

Martussia
    Ja raz czytałam niekorzystną opinię co do tego typu łóżeczek i się zraziłam chociaż po tym incydencie poprawili jakoś te łóżeczka. Jednak fakt, że maluszek zmarł przeraził mnie. Poza tym tak jak piszecie to też dodatkowy wydatek.

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Witajcie mamusie
    Jak Wam mija dzisiejszy dzień?

Dzisiaj wróciłam z urzędu (załatwiłam wreszcie to prawo jazdy - do odbioru za miesiąc). W drodze powrotnej zahaczyłam o Rossmanna, ale nie znalazłam żadnych wkładek laktacyjnych. Wczoraj w pobliskim sklepie również nic nie znalazłam. W weekend będę musiała jechać gdzieś dalej, a na chwilę obecną wkładam płatki kosmetyczne w stanik - na tą chwilę dają radę
    Na pocieszenie kupiłam sobie dzisiaj dwie nowe hybrydy. Tym razem termo <3 Czarny zmieniający się w szary i malinowy róż zmieniający się w jasny, pastelowy róż. Będę testować, ale popołudniu, bo teraz nie mam siły. Te zakupy dały mi ostro w kość, bo dzisiaj mój M. się na mnie wypiął i mnie nie zawiózł do centrum :P Musiałam jechać tramwajem, ale na złe mi to nie wyszło Taka cholera mi się trafiła
    Weszłam też do Pepco, ale nic nie kupiłam, bo przed wypłatą byłam Jak dojechałam do domu, okazało się, że wypłata już jest na koncie. Gdybym wiedziała, to bym zaszalała na tych zakupach

Zastanawiałam się nad tymi dostawkami, ale też uznałam, że zwykłe łóżeczko nam wystarczy. Zamierzamy przeznaczyć jeden pokój na sypialnię dla nas i bobasa, a potem z drugiego wolnego pokoju zrobimy Biance pokój - Jej małe królestwo.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Aniss ktoś nad Tobą czuwał, że nie wiedziałaś, że masz wypłatę ja tak płynę na tych zakupach ze powinnam mieć jakąs blokade na koncie po przekroczeniu jakiejś kwoty

My tez urządzamy Piotrusiowi teraz jego małe królestwo, chociaz wiadomo, że łóżeczko na początku bedzie u nas w sypialni ale nic mnie tak nie cieszy jak zapełnianie w koncu tych pokoi czymś...bo juz straszyło w tym domu mój G. odważnie ruszył z układaniem nowych paneli i daje rade

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Nie No ja mam z ikea takie zwykle łóżeczko 120x ileś tam materacyk z Hevea Moj Blazej wysoki, ale ma jeszcze kawałek, ale łóżko takie Ala domek jest w trakcie tworzenia mam nadzieje, ze do czerwca to ogarniemy
    Najwyżej na wolnym maz będzie dudlał...
    Chxialam wstawić grafikę, ale z tel nie mogę.
    Wiele moich znajomych przestawiło szybko dziecko na spanie w małych dużych łóżkach my nie mieliśmy ciśnienia, bo jakos ciagle był czas, a on taki mały się Nam wydawał powiem szczerze

Gosieniak z tym najadaniem to nie tak. Po prostu często cycowe dzieci wstają często. Czasami zdarzają się takie super fajne dzieciaki jak Twój Franuś, czy mojego brata Hania, ona tez raz w nocy wstaje i to o 5 na pierś, a ma tak właściwie od 1,5 miesiąca życia... Także dla mnie to szczyt marzen

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto ja w pepco ostatnio kupiłam jeden, jest mega wygodny j fajny. W poniedziałek chyba maja być w lidlu rownież. Mam takie tez z Allegro tanioszkowe bezszwowe, po domu polecam w 100% do szpitala tez spoko, trzyma biust i mniej boli )

Aniss musza być w rossie na dziale z dziecięca pielęgnacja, trzeba było poprosić kogoś o pomoc
    Co do wypłaty ja wlasnie mam na koncie, kurde jakas niska w tym miesiącu, ale krotki luty, wiec mniej, dobre i to
    Po tygodniu zapewne konto będzie puste, także spoko nie jesteście same. Ja jestem mistrzynią rozrzutności

Minion pokaz na fejsie pokoik jak skończysz szukam inspiracji

Co do lozeczka jeszcze dla mnie to obojętne jakie, to dostałam od siostry, wiec służy moj Ł wymyślał, ze takie niepewne juz jest i moze by nowe kupił, ale dla mnie nie ma sensu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Kozaczek, mój R też ambitnie podszedł do dużego łóżka dla Franka i sam wystrugał jak uda mi się załadować zdjęcie to zobaczysz...aż sama się zdziwiłam, że taki jest zdolny bo na początku to szczerze nie wierzyłam, że tak ładnie wyjdzie więc życzę powodzenia w tworzeniu

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Łóżko.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	62.5 KB
ID:	100335

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Gosienak woooow super mu to wyszło! Serio jestem pod wrażeniem! pokaże mojemu to moze mu sie włączy jakas męska ambicja

Megianto Dziekuje za namiary!

Kozaczku pewnie ze pokaże ja nie z tych co sie nie chwała :P a powiedz jak ten otulaczek co zamawiałas (moj nie dotarł nadal!!!), ale widziałam ze u nas w sklepie Blanca Baby są z tej firmy i jak tam podjade to moze jakieś pieluszki kupie z tej samej jeśli jesteś zadowolona

Dziewczyny jakie kupujecie/macie termometry dla maluchów? I ma któraś z Was doświadczenie z niania el z Philipsa?

Termometr mam totalnie zwykły z apteki taki za pare goszy przy Zuzi mi wystarczył. Nianie kupuje philips avent scd 506

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów