Strona 370 z 543
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,700 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Może to zabrzmi okrutnie, ale absolutnie nie bede brała malucha do łóżka, tylko I wylacznie łozeczko kawelek od naszego lozka z prostej przyczyny maluch sie przyzwyczai ze ma rodzicow prawie w jedym lozku a potem juz nigdy nie bedzie chcialo samo spac. Moj podzial nocny z mężem byl taki ze on w nocy wstaje przewija Zuzie I podaje mi do karmienia I tak funkcjonowalismy. Nigdy nie bylo problemu Zuza zawsze sama spala w lozeczku potem kojcu a teraz lozku. Obie moje siostry spaly z maluchami I spia do dzis jedna z roczna cora, a druga ma podzial ona z 7 miesiecznym synem w jedym pokoju a jej maz z 3 letnia corka w drugim pokoju mi sie to nie podoba bo moim zdaniem dzieci oczywiscie ale maz I zona powinni byc mezem I zona. To tylko moje zdanie kazdy moze miec inne.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Wszystko zależy od dzieciaczka. Pierwsze dziecko nauczyło mnie przede wszystkim, że baaardzo często konieczna jest weryfikacja planów i elastyczność. Kubek od początku miał przygotowany swój pokój i łóżeczko i też mąż wstawał, żeby przynieść mi go do karmienia. Problemem było to, że syn ssał co dwie godziny po 40-45 minut i po jakimś czasie byliśmy tacy wykończeni, że zdarzało nam się zasypiać w trakcie karmienia na leżąco i budziłam się z gołym cycem, kiedy Kubek żądał następnej dawki. Z odzwyczajaniem nie było problemu. Po jakimś czasie przeszliśmy na karmienie mieszane i Kubek zaczął mieć dłuższe okresy snu i jak skończył dwa miesiące, to zaczęliśmy go znowu odkładać do łóżeczka. Zaczął się wtedy więcej budzić więc stwierdziliśmy, że pewnie za wcześnie i nie ma co cisnąć i spróbowaliśmy znowu, jak skończył 4 miesiące i praktycznie po dwóch nocach spał bezproblemowo u siebie w łóżeczku, przesypiając przy okazji większość nocy bez przerwy. Ile maluchów tyle rozwiązań więc trzeba szukać swojego o dostawce myślę, nauczona doświadczeniem, bo w przypadku powtórki z rozrywki, mała będzie bezpieczniejsza na "swoim terenie". Jeśli budziłaby się regularnie na karmienie i najadała się jednorazowo w rozsądnym czasie, to pewnie szybko przeszlibyśmy na zwykłe łóżeczko.
    A co do dbania o relację z mężem i niezgodę na podział - matka śpi z dzieckiem, a mąż w drugim pokoju, to podpisuję się rękami i nogami, bo z biegiem czasu to niezły przepis na mega kryzys.
    Ogólnie trzymajcie kciuki, bo jutro mam badanie glukozy nr 2 i już mi niedobrze, ble.
    Ostatnio edytowane przez aspis23 ; 09-03-17 o 08:08
    [/url]

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Aspis
    Dobrze zrobiłaś Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie
    Ja stawiam na tradycyjne łóżeczko.

Dziewczyny glukoza już za mną Po południu odbieram wyniki, ale pani pytała mnie o ilość płytek krwi czy kiedyś nie miałam z nimi problemów, bo teraz za mało mam.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do spania mój 3,5 latek często z Nami sypia. Jak mąż ma 3 zmiany to lubimy się przytulić
    Zarzekałam się, że nie będzie spac z Nami, ale wlasnie karmiłam z reguły co 2h i kroplówkę sobie młody robił notorycznie. Skakałam z cycka na cycek i budziłam się z cycem na wierzchu i byłam wykończona ciągłym karmieniem, ale wytrwaliśmy 1,5 roku powiem szczerze omeczylismy się momentami, ale cóż mam nadzieje, że teraz dzidzia będzie łaskawsza? A młodego eksmituje jak zrobimy pokój mam nadzieje. Mamy łóżeczko ze ściąganym bokiem z ikea fajne rozwiazanie

Member Awatar aspis23
    O mnie
    megianto to, że płytki spadają w ciąży to normalne, bo krwi w organizmie jest dużo więcej więc się rozrzedza. Wiadomo, że zawsze musi ocenić lekarz, czy jeszcze jest ok, czy już nie. Ja mam przewlekłą nadpłytkowość, czyli zawsze płytki powyżej normy i ciąża jest dla mnie jedynym okresem, kiedy ich poziom spada i mieszczą się w normie.
    Trzymam kciuki za wyniki glukozy. Mam nadzieję, że moje też będą ok, bo jak każą trzeci raz pić to świństwo, to zacznę się obawiać, że w końcu dostanę cukrzycy od tego ;P
    Dziewczyny, myślicie, że można by było sterylizować butelki w parowarze? Nie mam kuchenki mikrofalowej, a sterylizatory elektryczne działają właśnie na zasadzie parowaru. Mam właśnie taki parowar i jeśli działa tak samo jak typowy sterylizator, to bez sensu byłoby inwestować w dodatkowe urządzenie. Wygotowywania butelek w we wrzątku nie lubiłam, bo zostawał na nich biały osad.
    [/url]

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Kozaczek a to łóżeczko ma cały bok ściągany, czy opuszczany? I wymiary standardowe czy mniejsze? Bo te dostawki przyczepiane do łóżka zazwyczaj mają materacyki 40x90 cm więc wiadomo, że wystarczają na dużo mniej, pewnie do max 6 miesiąca
    [/url]

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ja też się zastanawiałam nad tą dostawką, ale chyba zrezygnuje i jakoś upchne w sypialni normalne łóżeczko i też własnie myslalam o tym sciaganym boku i Kozaczek rozwiał moje watpliwosci ze tak sie da.

Dostawka fajnie wyglada, ale kurcze też ja trzeba wyposazyc w inny materacyk i tez ja kupic niezaleznie od łozeczka i mam poczucie ze bedzie to niepotrzebny wydatek...chociaz pewnie to super wygodne i moze wroce do pomyslu jak kupie wszystko inne i zostanie luzna kasa

Megianto fajnie wyglada ten materacyk daj znac jak przyjdzie i jak wrazenia my tez niedlugo bedziemy kupowac i przydadza sie opinie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Też jestem za opcją normalnego łóżka dla malucha. Franek też nigdy z nami nie spał w nocy. Jedynie rano jak go brałam na karmienie to już zostawał z nami w łóżku na poranne przytulasy Do tej pory przychodzi do nas z rana - i to bardzo lubię, ale jednak całą noc śpimy sami z R. Tylko, że u nas nie było problemu z nocnym karmieniem. Franek najadał się moim pokarmem i pobudka była raz, maxymalnie 2x w nocy, więc nawet nie wiem za bardzo co znaczą nieprzespane noce przy dziecku

Teraz drugi synek też będzie od razu w swoim łóżeczku spał, w pokoju z Frankiem - no chyba, że rzeczywistość zweryfikuje nasze plany - nie mam ciśnienia, zobaczymy co będzie

Co do glukozy to ja idę w sobotę i mam nadzieje, że będzie ok. Ostatnio u mnie problem pojawił się z tarczycą. Wyniki się pogorszyy (trochę za wysokie TSH)ł mimo brania Euthyroxu :/ od dwóch dni dawka podwyższona i kontrola u endo za 3 tygodnie.Ech...

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Minionku
    Kupowałyśmy go w sklepie stacjonarnym. Jest dosyć twardy i przede wszystkim gruby, bo niestety było wiele cienkich i w moim mniemaniu za miękkich. Ten akurat nam wpadł w oko i pani ze sklepu mówiła, że do swoich dzieci też go używała i była zadowolona. Pokrowiec ma ściągany więc też nie będzie problemu z jego przepraniem.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Megianto no własnie to co mnie najbardziej zaskoczyło (pozytywnie) to ze ma az 12cm! wszystkie które widzialam były najwyzej 10cm...i cena dla nas ok. Tak wymysliliśmy, że może z samym łozeczkiem nie bedziemy przeplacac, ale w materac zainwestujemy porzadny, bo w koncu to na nim maluch leży tyle czasu. Coraz bardziej mnie przekonuejsz do tego strone zapisałam dziękuje ślicznie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów