Strona 37 z 543
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Iwona B-W Zobacz posta
    Juston jestem dokladnie w tym samym czasie ciazy w dniu 6t1d wyszlo mi zarodek 3mm i pecherzyk 11mm a jak mozna spytac jaki u Ciebie byl pecherzyk?
    Pęcherzyk był tej samej wielkości co u Ciebie :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Cześć Weronika ;-) widzę ze mamy podobny termin i nawet dziecko pierwsze w podobnym wieku i również nadal karmię go piersią ;-) chociaż teraz przy karmieniu czuje dyskomfort bo dosyć mnie bolą...

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Witam,
    Mam termin na 7 czerwca wiec 9 tydzien :-) juz mam synka 2,5 letniego Filipka. Narazie samopoczucie fatalne...prawie caly dzien mdlosci. Ai jestem z Wroclawia. Czekam tylko az minie ten okres mdlosci aby w pelni moc cieszyc sie drugim skarbem ;-)

Junior Member Awatar Weronika.
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-11-30 zobacz kalendarz
    Mamuśka moniuszka..ile ma Twój maluch?? Powiem Ci że ja jak karmię Gabi pobolewa mnie brzuch, nie wiem czy to ma związek. Karmię ja przeważnie w nocy co 3 h jak w zegarku

Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kasiuszka26 Zobacz posta
    Ostatnio znowu budzę się w nocy i ciężko mi zasnąć między 3-5 mam okienko leżę wierce się. Brzuch mnie dziś boli jest napięty tkliwy. Ja też myślę by imię było w miarę nie popularne ale normalne ciężko pobić mojego pierwszego syna Bodzia wszyscy się zachwycają i jest jedyny w przedszkolu
    Bodzio śliczne imię, bardzo mi się podoba A jak brzmi w pełnej formie? Bo to zdrobnienie prawda?
    Jeju to ciężko śie tak w nocy budzić ja wrecz odwrotnie spałabym 24/7 nie moge normalnie funkcjonowac.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Zdrobniale Bodzio a pełne Bogdan

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Weronika ja w nocy też karmie z 3 razy. Nie zawsze patrze na zegarek więc nie wiem czy jest równe 3 godz. Czasem pobolewa mnie brzuch ale bardziej bolą mnie piersi przy karmieniu Mój Bartek ma skończone 13 miesięcy. Te pobolewania wydaje mi się że normalne. jak po porodzie przy karmieniu dziecka. Według mnie (jeśli dobrze pamiętam) w trakcie karmienia wytwarza się oksytocyna która powoduje skurcze więc te pobolewania to pewnie delikatne skurcze. Jeśli ciąża przebiega fizjologicznie to można dziecko karmić. A jak jest coś nie tak to właśnie lepiej zakończyć karmienie właśnie ze względu na te skurcze które mogą wywołać przedwczesny poród.

Coś tu cichutko się zrobiło...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ollc

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny mam na imię Olga i mam 26 lat. To moja pierwsza ciąża i jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi. Właśnie kończę 7 tydzień. Jestem już po dwóch wizytach u lekarza, następną mam wyznaczoną na 21 listopada. Przyjmuję wg zaleceń lekarza Mama DHA premium +
    Na razie czuję się fatalnie - jestem cały czas senna, mam bardzo obolałe piersi i ciągle mnie mdli, przez co bardzo mało jem i raczej muszę się zmuszać do każdego posiłku. Odstawiałam prawie zupełnie mięso - nie smakuje mi, źle pachnie, ale mam nadzieję że to się z czasem zmieni. Teraz skłaniam się bardziej w stronę zup
    Czy macie jakieś swoje sposoby na mdłości? Ja na szczęście nie wymiotuję, ale te mdłości są bardzo uciążliwe.

I jeszcze jedno pytanie: jestem na etapie poszukiwania kremu przeciw rozstępom, czy macie swoje typy? Będziecie je stosować dopiero od drugie trymestru czy może stosujecie już od pierwszych dni ciąży? Czy te same kremy stosujecie również na piersi? Moje już się znacznie powiększyły i zastanawiam się nad rozpoczęciem stosowania. Biorę pod uwagę marki Mustela i Efektima. Macie jakieś sugestie? Inne typy? będę wdzięczna za podpowiedź
    Ostatnio edytowane przez ollc ; 30-10-16 o 13:12

Junior Member Awatar Weronika.
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-11-30 zobacz kalendarz
    Monia ja dopiero w polowie listopada udam sie do ginekologa, bo wybieramy sie z Gabi w odwiedziny do dziadków. na codzien mieszkam w Szkocji. Wtedy tez wypytam o wszystkie szczególy.

Olga..apropo roztepow ja w pierwszej ciązy od samego początku uzywałam BioOil. Teraz tez musze zakupic. Przez całą ciąże zero rozstępów na brzuszku czy piersiach. Dopiero potem na piersiach mi wyszły od nawału pokarmu, przekonasz sie wkrótce jak to jest. Ale brzusio jak ta lala i niech taki zostanie.
    Na mdłości nic nie poradzę, ale jeśli w końcówce któraś z Was bedzie miała zgage ( koszmar:/) to mi pomagało mleko migdałowe.

MIłej niedzieli Ale fajnie ze jeszcze 8 miesięcy i wszystkie będziemy mamami albo znowu mamami

Junior Member Awatar martaa90
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny,
    dołączam i ja mam 26 lat, mieszkam w Bydgoszczy.
    To moja pierwsza ciąża ! Termin mam na 12 czerwca

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów