Strona 367 z 543
Pokaż wyniki od 3,661 do 3,670 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marchew Zobacz posta
    Dziewczyny mam głupie pytanie.. jak kondycja Waszych rzęs? czy ciąża na nie wpłynęła? Jestem zdezorientowana i nie wiem co myśleć, zauważyłam kilka dni temu, że moje rzęsy skróciły się chyba nawet o połowę. Jest to dziwne, a w internecie nie znalazłam nic na ten temat. Może ma to związek z odżywką Long4Lashes? Tuz przed ciążą stosowałam ją niecały miesiąc i jak tylko wyszedł pozytywny wynik testu, to odżywka poszła w odstawkę. Mimo, że krótko jej używałam, to moje rzęsy widocznie się wydłużyły. Od tamtej pory minęło praktycznie pół roku i teraz rzęsy to jakaś katastrofa. Nie wiem czy to skutek ciąży czy tej cholernej odżywki. Ona ma w składzie bimatoprost, ale on ma wymienione inne skutki uboczne. Wiem, to tylko rzęsy, ale zawsze miałam ładne i długie i z tą odżywką wyskoczyłam bardziej dla eksperymentu niż z konieczności i teraz się zastanawiam czy nie zrobiłam sobie "krzywdy". Może któraś z Was ma doświadczenia z takimi odżywkami i coś poradzi?
    Ta odżywka ma w składzie lek na jaskrę. Nie wiem, jaki jest fenomen tej odżywki, bo nigdy nie stosowałam żadnej (moje rzęsy mi w zupełności wystarczają ). Wiem od koleżanek z roku, że stosowały tą odżywkę i efekt był po jakimś czasie dopiero, a po zaprzestaniu stosowania również szybko efekt "opadał". Może Twoje rzęski się teraz dopiero regenerują? Może stare powypadały, a teraz rosną nowe? Dlatego są krótsze. A może po prostu jesteś przyzwyczajona do widoku rzęs po "dopingu odżywkowym" i Twoje naturalne wydają Ci się krótsze niż przed kuracją?

Monikaim co do hybryd: mogą się nie trzymać przez przetłuszczanie się płytki paznokcia Zdarza się tak w ciąży, więc to nic złego. Po ciąży prawdopodobnie przejdzie Każda płytka paznokciowa jest inna i inaczej może reagować w ciąży. U mnie bez zmian (wszystko trzyma się mocno i długo), ale ja mam hybrydę na żelu, więc to też troszkę inna sprawa.

Mrówka: też mam łożysko na przedniej ścianie, a kopniaki sprawiają, że cały brzuch podskakuje Dlatego chwilowe lenistwo Księżniczki mnie zestresowało. Czuję ją nawet teraz, gdy piszę Zjadłam mango 20 minut temu, więc skacze jak szalona

Za chwilę napiszę dalszą część Muszę iść do sklepu, a nie chcę, by mi cały tekst ucięło.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja też mam łożysko na przedniej ścianie. Moje dziecko są dni, że jest mało aktywne, naprawdę mało!!! Położę się, zjem, a moja córcia ma mnie w nosie
    Powoli się do tego przyzwyczajam, mimo, że to już 28 tc, z synem nigdy tak nie miałam. Był zawsze ciagle bardzo aktywny, ale łożysko nie było na ścianie przedniej, także nawet ruchy pierwsze pózniej niż z pierworodnym

Mroweczko i jak???
    Trzymam kciuki!

Pojadłam dzisiaj mąż z kuchni Lidla zrobił znowu danie. Jakieś tortillę z kotlecikami z mielonej szynki z ciecierzyca, kapustka młoda, sos z ogórka, kolendry, limonki i jogurtu greckiego, a i ostre papryczki polecam, ale ja nie kapuściana i boje się rewolucji na noc

Lecę pod cieplutki prysznic

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Byłam dzisiaj na zakupach u siebie w Rossmannie, bo pewnie jak wiecie promo 1+1 na produkty do pielęgnacji włosów, antyperspiranty i zele pod prysznic i perfumy? Także opłaca się. W sklepie nie ma woblerow o promocji
    Swoją drogą kierowniczka powiedzziala, ze wreszcie mnie wywaliło hehe i, że widać, że dziewczyna, bo zmieniona na buzi jestem zaczynam się bać haha

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Byłam dzisiaj na zakupach u siebie w Rossmannie, bo pewnie jak wiecie promo 1+1 na produkty do pielęgnacji włosów, antyperspiranty i zele pod prysznic i perfumy? Także opłaca się. W sklepie nie ma woblerow o promocji
    Swoją drogą kierowniczka powiedzziala, ze wreszcie mnie wywaliło hehe i, że widać, że dziewczyna, bo zmieniona na buzi jestem zaczynam się bać haha

Kozaczku
    To Ci kierowniczka 'komplement' walnęła Ja byłam dziś chwilkę w rossmannie ale nie mialam jakos weny na zakupy i chcialam do domu. Spię dzis na stojąco.
    Strasznego smaka mi Kozaczku narobilas. Foch! Zeżarłabym coś ciekawego... Chociaż chyba bardziej chce mi się spać A może jednak jeść. Nie wiem sama....
    Moja Zosieńka codziennie regularnie tańce odprawia. Miałam na początku łożysko na przedniej ścianie ale na połówkowym już było z tyłu.
    Mróweczko właśnie dawaj znać jak się czujesz, co z Tobą?

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Dziewczyny pracujące na L4: uważajcie na życzliwych znajomych z pracy. Wiem, że musicie podomykać swoje sprawy, ale zróbcie to lepiej przez telefon lub maila. Jeśli ktoś na Was doniesie, możecie dostać sporą karę za pracę na zwolnieniu lekarskim. Przede wszystkim cofną Wam świadczenia i będziecie musiały zwrócić wszystko, co dostaniecie za L4 (w przypadku, gdy płaci Wam ZUS) lub zostaniecie zgłoszone do PIP-u. Jeśli pracodawca Was poprosi o przyjście do pracy pomimo zwolnienia, nie zgadzajcie się. Nie wiem, jakie macie relacje z pracodawcą, ale może to być podłożona świnia lub pracodawca nie jest świadom konsekwencji. Grzecznie odmówcie i zostańcie w domu - dadzą sobie radę bez Was, bo innego wyjścia nie mają

Mrówko! Teraz doczytałam, że znów pojawiły się plamienia! Przykro mi Dawaj znać na bieżąco, co się dzieję!

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Aniss ma 100% racji. Żadnej, ale to żadnej pracy na L4. Telefony i maile tez bym odpuściła bo jest "dowód" ma wykonywanie pracy zarobkowej. Pip raczej nie ukarze ale myśle ze fakt oddania całej kasy do ZUS jest wystarczająco przerażający. Tak jak Aniss pisze poradzą sobie i tłumaczenie ze w firmie sobie nie radzili nie przekona nikogo - nawet osoby prowadzące działalność musza wyznaczyć pełnomocnika. Miałam juz Wam wcześniej to pisać, ale nie chciałam wyjsć na zolze co by prace olała i nikomu nie pomogła :P

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Kozaczku ja cie zamorduje przez to jedzenie dobrze ze kolacje wlasnie zjadłam

Jak mi sie laski nic totalnie nic nie chce... totalny brak sił.

Dzięki za wszystkie rady co do laktatora! Zrezygnowałam z zakupu teraz a farby kupiliśmy z Beckersa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Wszystkiego Najlepszego kobitki, w tym naszym babskim dniu

Dziewczynki właśnie kurier dostarczył mi zakupy z allegro, kupiłam body, koszule do karmienia I reczniki dla malucha. Ceny bardzo niskie a jakość szok świetna body z grubej bawełny, ręczniki solidne grube, polecam podaje nr aukcji 4863981316.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Gabi
    Podaj link do koszul

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów