Strona 366 z 543
Pokaż wyniki od 3,651 do 3,660 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gabi1811 Zobacz posta
    Co do daty chrztu myślałam o 15 sierpnia, ale to sie okaze, mam od siostry piekne ubranko do chrztu, mam nadzieje ze bedzie pasowalo, ewentualnie sie je troche powiekszy lub pomniejszy.
    Oooo 15 sierpnia mi się podoba, ewentualnie 13 sierpnia. To będzie długi weekend to mógłby być dobry wybór

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Witam Dziewczyny po...kilkumiesięcznej przerwie tak mi czas leci, że nie wiem w co ręce włożyć. Mój 2,5-latek jest tak absorbujący, że jak R. wróci z pracy to już na nic nie mam siły, a brzuch już spory

W sumie muszę się przyznać, że przez jakiś czas nawet zapomniałam o forum. Ale wcale mnie to nie dziwi. Ciąża działa na mnie jak, że wszystko zapominam, na niczym nie mogę się skupić, a jak ktoś się mnie o coś pyta to zanim odpowiem muszę kilka razy przetworzyć to pytanie . Taka ciążowa zamułka. Żeby podać Wam jasny przykłąd mojego stanu: ostatnio zastanawiałam się, którego dnia urodził się mój synek - 28 czy 29 września. Ech...no i musiałam się podpytać no bo nie mogłam dojść do ładu...czaicie no więc...w związku z moim stanem "umysłowym" boję się prowadzić auto, bo moje reakcje są trochę nie teges...no....opóźnione huehuehue

No więc może teraz jakoś częściej będę się udzielać, bo widzę że dzielnie się trzymacie Możecie dostać mnie do tabelki może to mnie zmobilizuje termin porodu: 04.06.2017, chłopiec, z dużą dozą niepewnośći co do imienia można wstępnie wpisać Tymoteusz

Co do mojego zamopoczucia.Zaczęłam 28 tydzień ciązy i poza tą ciążową zawieszką, co raz bardziej bolą mnie żebra. Spodziewałam się tego, bo w pierwszej ciąży miałam to samo. Jeszcze się historia do końca nie powtórzyła, bo jendak teraz nie wstawałam jeszcze w nocy i cała zaryczana nie chodziłam po domu. Tak było w pierwszej ciąży. Tak mnie żebra rozpierały, że ryczałam pół nocy. Ani chodzenie, ani leżenie ani tym bardziej siedzenie nie przynosiło ulgi. Jupi...więc wszystko jeszcze przede mną

Trochę się rozpisałam...pozdrawiam wszystkie Mamuśki

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Oj gosienak mam to samo z tymi żebrami Dziś też nie mogłam spać bolą strasznie faktycznie żadna pozycja oprócz chodzenia nie przynosi ulgi U nas dziś spadł śnieg czar wiosny minął, a jeszcze rano padał deszcz
    Ps. Co do kilogramów na plusie to jestem Nr 1 raczej. 15 na plusie , a wcale nie jem dużo i niezdrowo
    Ostatnio edytowane przez Martussia ; 06-03-17 o 14:53

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Gosienak dopisze Cie jak włączę kompa.

Laski zapeszyłam.... Wlasnie pól h temu dostałam plamienia..

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jestem na L4 a dziś 6 godzin byłam w pracy - dowiedziałam się, że myśleli że będę chodzić do pracy do końca maja. Czujecie dziewczyny - ja to nie wiem kiedy się życia nauczę. Poszłam bo chcę przekazać swoje rzeczy tak jak się należy - bo jak się wcześniej pytałam co komu mam przekazywać to nie było reakcji. Robiłam bieżące rzeczy a na to nie było czasu. Dobrze, że poszłam na to L4 bo by mnie zajechali. Kurcze jak mi jest przykro - staram się i jeszcze dostaje po łbie a już mam 26 tydzień i nie czuję się za dobrze.
    aspis23 – ja do higieny intymnej używam płynu z Oillan intima mama dla kobiet w ciąży - ma dobry skład
    mrówka17 – proszę dodaj imię Kacper bo chyba już nic nam się nie zmieni Trzymaj się - mam nadzieję, że Twoje plamienia się skończą i że nie jest to nic groźnego.

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny- która z was ma łozysko na pzredniej ścianie? pytam bo nam juz 25 tydzien leci a ruchy sporadzcynie czuje....musze sie połozyc i naprwde poczekac az cos sie tam przewróci łaskawie nieraz 2 godziny czekam, martwi mnie to troche.....
    kwiatek ja dzisiaj tez byłam w pracy, chociaz na L4 jestem od dłuzszego czasu....i tez nikt sie tym nie przejmuje.....poprostu dzwonia przyjedz bo cos tam.....a telefon to sie nieraz urywa....masakra, jakas jakie ludziska maja myslenie, jeszcze nie urodzilam a dzisiaj moja przełozona(kobieta tak takzapytała kiedy wracam

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Przerażacie mnie dziewczyny z tą pracą. Wiem, to strasznie przykre, że człowiek mógłby przynieść L4 i mieć wszystko w nosie tudzież innej części ciała a jednak stara się wszystko przekazać, pozamykać. I takich ludzie niestety wykorzystują, Człowiek uczy się całe życie, Może to jest właśnie lekcja dla Was Kwiatek i Miła12. Smutne ale prawdziwe Nie dajcie się, skoro nie potrafią Was docenić.
    Mróweczko trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Nie łam się. Odpocznij.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Miła ja w poprzedniej ciąży miałam na ścianie przedniej i jakoś tak tych ruchów mocno nie czułam jak teraz. Może zależy to też od ilości wód i wielkości maleństwa. Zawsze możesz zapytać lekarza czemu tak słabo kopie U mnie ruchy są już dość bolesne szczególnie jak mi pępek zaczyna kopać.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Ja mam 24+4 a na wadze +3,6
    Reni w ostateczności też bym wybrała krzaki
    Mróweczko a to Ci syn powiedział z tymi zakupami. Mam nadzieję, że plamienie szybko minie i już będzie wszystko ok.
    Kwiatek ja już powoli przekazuję obowiązki, dla nowego pracownika to też nie takie hop siup, ale na szczęście trochę czasu jeszcze mamy. Sam szef mówi, że jak przekażę co i jak jak mnie nie będzie, a jeszcze będę w pracy to tym lepiej dla nas obu. Bo ja będę spokojna, że jak już będę na L4 to nie będę myśleć co się dzieje w pracy A szef też jest spokojny, że w razie "w" nie są w totalnej czarnej d** , co najwyżej tylko trochę w lesie Ja bym chciała do końca kwietnia pracować, ale jak to mówi mój M "pracowita ze mnie pszczółka "

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Miła12 – rozumiem Cię – czyli nie tylko mnie tak traktują – niestety. Ja teraz chcę przekazać, później będę odbierała telefony. Jak się Kacper urodzi to niech mi dadzą już święty spokój – zobaczymy jak to będzie. U mnie najgorsze że do pracy mam pięć minut z buta.
    Monikaim – fajnie, że możesz na spokojnie przekazywać swoje rzeczy. Ja też już dawno chodziłam i prosiłam o informację co komu mam przekazywać. Niestety nie doprosiłam się, nawet jak wróciłam po tym pierwszym L4. Tak mi dali w kość, że wylądowałam na następnym i w końcu się obudzili. Ja chciałam pracować do końca marca – tylko nie wiedziałam jak się będę czuła. Czuję się gorzej. Jakbym miała spokojną pracę i gdyby to było chociaż 8 godzin to dłużej bym była ale to tempo i ponad 8-godzinny dzień pracy dał mi w kość.
    Dziś też byłam 6 godzin – w końcu pokończyłam z grubsza bieżące rzeczy, napisałam protokoły przekazania, jutro tam nie idę, w czwartek bym zaczęła przekazywać. Szkoda gadać – dziś przynajmniej jestem spokojniejsza, mniej mnie wkurzyli i obyło się bez relanium

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów