Strona 365 z 543
Pokaż wyniki od 3,641 do 3,650 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Monika oplułam się przez ten Twój 'Wyścig z czasem" No ja dokładnie miałam to samo jak wracałam w sobotę od koleżanki. Na szczęście tu gdzie mieszkam, mimo, że to Kraków to laski się pojawiają. Wiem, jak to brzmi, ze sikałam z śmietnikiem przy lasku ale no rybka albo pipka. Myślę, że większy obciach by był jak bym zlała się w gacie

Co do rzęs, nie zauważyłam żadnej zmiany w ciąży.
    Hybrydy zrobiła mi ostatnio siostra ale nie miały prawa się trzymać bo po powrocie do domu cały Boży dzień szorowałam wszystko co popadło wiec na 3 paznokciach odprysło mi po kawałku ale to naprawdę była porządna ich eksploatacja. Ale w ciąży na pewno mam bardzo wytrzymałe, mocne paznokcie. Nie rozdwajają się, nie kruszą, nie łamią.
    Wagi swojej nie znam, ale patrząc na brzuch to aż boję się zważyć. Tzn mam w domu wagę taką zegarową ale nie ufam jej coć bo zawsze pokazuje sporą różnicę miedzy tym co ważę na niej a tym co u lekarza. Jak zważę się u gina to będę wiedziała ile mam na plusie. No ale 8 lutego już miałam 6,5 na plusie.
    Wczoraj pisałam z moją koleżanką. Generalnie laska 150 w kapeluszu ui straszny chudzielec zawsze był. Jedynie piersiami bozia ją obdarowała. W kazdym bądź razie jak widziałam ją 2 lata temu latem, gdy już byla w pierwszych tygodniach ciązy ale nie wiedziala wtedy jeszcze o tym to wygladala jak anorektyczka i tu nie przesadzam. Wazyła 45kg, co czasem nie musi wygladac zle ale ona naprawde miala skure i kosci. Podczas ciąży podobno ciagle chcialo jej się jesc. No i pytam ją teraz, ile w końcu przybrała. Okazalo sie ze uwaga!!! 30kilo!! Farciara po ciazy bez zadnych cwiczen zgubila wszystko. No wazy teraz 47kg. Lol.

Co do kocyka to kupiłam w piątek w Tesco jeden kocyk za 9,99zł. Bedę chciała kupić jeszcze jeden chyba z minky w kolorach popiel mięta, ale na razie się jeszcze nie rozglądałam. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kocyk.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	96.5 KB
ID:	100294

No właśnie a co do farb, to być może będę chciała przemalować łóżeczko na białe. Jeśli któraś z Was ma jakąś sprawdzoną farbę do takich rzeczy, żeby wyglądało to ładnie i przede wszystkim było bezpieczne dla Zosi to będę baaardzo wdzięczna.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Mróweczko dobrze, że jesteś
    Na pewno dasz radę bez Kamila. Tylko oszczędzaj się i będzie dobrze
    No Kacper Cię dobrze podsumował. Kupiłaś coś ciekawego? Pochwal się. 4 kurierów do 11 godziny to naprawdę niezły wynik
    Super, że Gabryś się tak rusza. Ja właśnie też stwierdziłam ostatnio, że strasznie się cieszę, że Zosia tak tańcuje u mamusi w brzuszku to się chociaż nie zamartwiam czy wszystko z nią w porządku. Wczoraj wieczorem Tatuś puszczał jej muzyczkę różną i wyczekiwał na kopniaki potwierdzające, że jej się podoba. Bardzo jej się musiało podobać w takim razie
    Mróweczko na moje oko to Kozaczkowej córci brakuje w tabelce.
    Apropos Kozaczka, bo tak mi się z nią kojaży, wczoraj dopiero o 19 wzięłam się za prasowanie sterty ciuchów którą tak ostatnio przeżywałam i wyobraźcie sobie, że dałam radę i śmignęłam wszystko co było. Ufff

Dziewczynki mam do Was takie pytanko...Zdaję sobie sprawę z tego, że to jeszcze baaardzo wcześnie, ale może macie już jakieś przemyślenia, bądź doświadczenia z poprzednimi Maluszkami. Pojawia się czasem temat chrzcin. My nie będziemy chcieli długo z tym czekać. Chcielibyśmy ochrzcić w sierpniu, żeby jeszcze lato/wakacje były. Kogo Wy planujecie zapraszać na chrzciny? Bądź zapraszałyście poprzednio. Macie jakieś przemyślenia? Robicie/robiłyście w domu? czy w restauracji?

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni rozwaliłaś system tym sikaniem po krzakach ale z dwojga złego lepiej tak, niż w mokrych gaciach lecieć do domu
    Dzięki za czujność, jak ja mogłam pominąć naszego Kozaczka :/

A co kupowałam? Kupiłam dla siebie dwie piżamy ciążowe, krem i żel z Vichy bo mi się skończyły, skrzynię na zabawki dla Kacpra bo ma straszny bałagan w pokoju, kabel do aparatu żeby mi Kamil mógł fotek napstrykać, chlebak bo mnie irytowało że chleb trzymam w szafce i szybko wysycha, piżamę dla Kamila, nową pościel do sypialni, trochę małego AGD do kuchni a teraz szukam komody do sypialni Kapiego na ciuszki dla malucha jak ja uwielbiam wydawać kasę to masakra lool.

Co do chrzcin to my zapraszaliśmy tylko chrzestnych (wiadomo ) dziadków i pradziadków. Jak dla mnie starczyło, bo nie chciałam robic żadnej imprezy. A chrzciny w restauracji, moja mama się uparła że nam wyprawią chrzciny i tak też zrobili. W domu, mimo że nie było wiele osób nie chciałoby nam się robić, bo jednak przy gościach trzeba biegać a potem jest kupa sprzątania. A tak jedziesz na gotowe, siedzisz a ktoś biega koło Ciebie

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Reni
    Zapraszać będziemy moich i narzeczonego rodziców, dziadków, rodzeństwo i kuzynkę z narzeczonym, bo będzie chrzestną. Na resztę odpowiedziałam na fb

My zdecydowanie chrzciny w naszym ulubionym lokalu. Zaprosimy wiadomo naszych rodziców, prababcie, rodzeństwo moje I meża oczywiscie z żonami, meżami I dziećmi, I jeszcze siostre mojej mamy to ukochana ciocia I samotna. Takze ogolnie bedzie okolo razem z nami max 20 osob plus 6 dzieci.

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Fajnie się rozrasta nasza dzieciaczkowa lista
    Marchew dzięki za info, poczytałam trochę i wypróbuję ten Provag. Generalnie trochę dziwnie, żeby podrażniał akurat płyn do higieny intymnej no ale widać się zdarza.
    Ja dzisiaj 25+3 i 9 kg na plusie więc pewnie jestem na czele stawki teraz przyrosty mam dobre ale początkowo przytyłam dużo, co było efektem antynudnościowej diety chlebowej.

Co do chrzcin - u nas byli nasi rodzice i rodzeństwo, moja babcia, dziadek i bratanek męża i najbliższa ciotka z wujkiem więc wyszło 11 osób bez nas. Też robiliśmy w restauracji, obiad, deser i do domu, bo wiadomo, że z małym dzieckiem długie posiadówy są męczące.
    [/url]

Co do daty chrztu myślałam o 15 sierpnia, ale to sie okaze, mam od siostry piekne ubranko do chrztu, mam nadzieje ze bedzie pasowalo, ewentualnie sie je troche powiekszy lub pomniejszy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Marchew ta odżywka niestety tak działa, robiłam 3 kuracje, miałam boskie rzęsy? Pociągałam raz lekko tuszem i wachlarze rzęs po prostu? A teraz są proste i krótkie, na wyjście dyskretnie doklejam kępki rzęs...

Mrówka podziwiam, ja zrobiłam sie w drugiej wlasnie maruda okropna i wlasnie mysle, ze to zasługa córci ;p tak sobie wkręcam, ale mimo rożnych dolegliwości to czułam się 4 lata temu swietnie, biegałam tylko po mieście. Także teraz jak zostałabym sama, ale bym marudziła
    Z tą luteina, brałam 50mg chyba, a teraz 100mg tak mi się wydaje. Patrzę w starą kartę ciąży i od 30 tyg w sumie skracała mi się szyjka lekko, ale nie mówił o tym jakoś lekarz, jedynie co w 35 tyg juz miałam rozwarcie na 2cm, także wiesz
    Ja też tak kocham zakupy <3 czekam wlasnie na wypłatę i szaleństwo ciąg dalszy
    Zamówiłam i szyje mi mama z lipcowek 2013 kocyk w piórka piękny z minky taki jak kołderka właściwie z podusią minky w kolorze beżu takiego jaśniutkiego będę miała do kołyski czy coś
    Co jeszcze zamówię w tym miesiącu zobaczę Haha

Tak tak mnie brakuje w tabelce!!!
    Termin: 6.06 dziewczynka

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Oczywiscie miałam napisac komuś jeszcze i zdążyłam zapomnieć, tragedia ze mną jest

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Miałyście kiedyś kocyki ze Smyka? Jeśli tak to jakie macie o nich opinie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów