Strona 362 z 543
Pokaż wyniki od 3,611 do 3,620 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Reni
    Dzięki za linki Zorganizuję sobie sama tabletki po przeanalizowaniu tego co mi napisałyście

U nas w cieniu z 2 h temu było 16 stopni - tylko, że chłodny wiaterek.
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 04-03-17 o 14:22

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Reni
    Dzięki za linki Zorganizuję sobie sama tabletki po przeanalizowaniu tego co mi napisałyście

U nas w cieniu z 2 h temu było 16 stopni - tylko, że chłodny wiaterek.
    ))

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Troszkę nie pisałam ale czytam Was na bieżąco Ja łykam pregna plus i pregna DHA.
    Wróciłam we wtorek do pracy a wczoraj znowu się skończyło szybką wizytą u lekarza - na szczęście wszystko ok i mam teraz L4. Do pracy chyba już nie wrócę, boję się przegiąć. Już dwa razy pilnie byłam u lekarza i nie chcę następnej takiej sytuacji. A więc w pracy pojawię się aby przekazać obowiązki.
    Reni ja też się czasami budzę z zdrętwiała dłonią a dokładniej z 3 palcami zaczynając od kciuka - tylko u mnie nie wiem czy to nie jest od kręgosłupa. Dawno nie robiłam badań i teraz mi lekarz zlecił - zobaczę co wyjdzie.
    Kacper coraz bardziej się majga i przyznam, że jest to super uczucie. Jakoś zaczyna do mnie to wszystko docierać - tzn te liczne zmiany jakie nastąpią. Cieszę się ale mnie też to przeraża. Jak dam sobie rację w tej nowej sytuacji.

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, czytam o tych witaminach i zaczynam się martwić, że może podjęłam złą decyzję. Przed ciążą 4 msc przyjmowałam kwas foliowy, w ciąży "wyjadłam" dwa opakowania Pregny Plus. Później zapytałam lekarza czy dalej brać ten preparat czy może poleca inny, to on stwierdził, że nie mówi pacjentkom co mają przyjmować, że jedyne potwierdzone działanie w składach tych piguł ma kwas DHA. Sam ma małe dziecko i jego żona nie brała żadnych preparatów podczas ciąży i samo to może świadczyć o jego podejściu do tematu. Na tyle mnie ta informacja uspokoiła, że stwierdziłam, że te 4 dychy w miesiącu lepiej przeznaczyć na dodatkowe urozmaicenie diety. Jak dotąd odpukać wyniki mam co miesiąc dobre, ale mimo wszystko gdzieś tam z tyłu głowy pląta się myśl, że może jestem nieodpowiedzialna.

Byłam ostatnio na spotkaniu z położną oraz na kolejnej kontroli u lekarza. Położna bardzo sympatyczna Po badaniach też wszystko ok, nasz synek ważył w czwartek już 900 g, a dziś wkraczamy w 27 tydzień ciąży. Zaczynam panikować nad imieniem, bo z mężem nie mamy żadnych wspólnych propozycji.

Dziś rano znalazłam w necie szkolenie e-learningowe o karmieniu piersią. Ja jestem w tych tematach zielona więc się zapisałam i pierwszą część przyjemnie się oglądało. Może któraś z Was też będzie chciała zobaczyć, można się za darmo zarejestrować i skorzystać:
    http://akademia.nfz.gov.pl/o-karmien...a-mam/?lang=en

Senior Member
    megianto

O mnie
    Marchew
    Link mi się na pewno przyda
    U mnie lekarz też nic nie polecał i zaczęłam brać sama z siebie DHA, ale od niedawna dla świętego spokoju tym bardziej, że w przeszłości poroniłam i po prostu pod wieloma względami wolę być teraz przezorna, bo na pewno tym dziecku nie zaszkodzę

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Reni z chęcią, ale znowu jestem wykończona narzekam wiem, ale brat kończy dom i ciagle zostawia mojej mamie dwójkę. Rok starszą chrzesnice od Błażeja i 10 miesięczną Hanie, więc po prostu siłą rzeczy jak ide na spacer to z dwójką dzieci itd...
    Męczę się tez niemiłosiernie szybko i nic nie zrobię, po prostu tak mam. Kondycja leży i kwiczy, a moje dziecko jak wypadnie to leci biegiem na budowę do brata jakieś 250 metrów przez las ma- przecież go nie dogonię
    Jestem na koniec dnia taka zmęczona, ze nie mam siły wziąć kompa do łóżka obejrzeć nic...
    Cierpnie mi ręka i ostatnio noga prawa zawsze :/
    Jak poroniłam miałam tak, ze przez miesiąc mimo witamin strasznie mi cierply dłonie na spaniu

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Tak jestsem twarda strasznie
    Żmijowata tak, ale twarda już raczej nie hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Nie dziwię Ci się Kozaczku, że jesteś wykończona. Ja niewiele robię w tym tygodniu a też jakaś taka jestem padnięta. wczoraj poszłam na spacer do parku z przyjaciółką to poza tym, że szybko się zmęczona czułam to jeszcze to ciągłe ciśnienie na pęcherz:/ zaszłyśmy do niej w drodze powrotnej i wypiłam herbatę. To jak miałyśmy iść do mnie jakies 800metrów maksymalnie to przed wyjściem dwa razy byłam siusiu i w połowie drogi musiałam się chować po krzakach bo bym normalnie nie doszła. Lol. A innym razem mogę i 4 godziny siku nie robić i jest ok. Jakiś taki dziwny ten organizm:P
    To teraz kulinarnie...wczoraj zrobiłam dla mnie i przyjaciółki wątróbkę drobiową z cebulką i jabłuszkiem z pieprzem ziołowym i pieprzem cayenne-tak troszkę na pikantnie. Ja miałam o tyle dobrze, że nie musiałam nigdzie iść. Tak się objadłyśmy, że ona ledwie do domu poszła bo mówiła, że ledwie oddycha z przejedzenia Lol
    A Wy jak spedzacie niedzielę?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Reni
    Widzę, że nie mój jedyny pęcherz tak fiksuje. Mnie mama ostatnio pytała czy się gdzieś nie przeziębiłam, że tak biegam po tak małej ilości wypitych płynów A wczoraj opiłam się jak nie wiem i raz na godzinę starczyło pójście do łazienki.
    U nas w ogóle weekend imieninowo - dwóch dziadków Kaziów mam i urodzinowo wśród znajomych. Także od stołu do stołu

O mnie
    Hehe, no Megianto niestety progesteron tak działa
    Miłego obżarstwa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów