Strona 361 z 543
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,610 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Reni
    No właśnie Pregna Plus i Pregna DHA i wychodzi koło 65 zł.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja biorę mama dha, 46 zł..

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Reni
    No właśnie Pregna Plus i Pregna DHA i wychodzi koło 65 zł.
    Megianto, ja wlasnie muszę sobie znowu zamowic bo mi sie za kilka dni skonczą...zobacz
    http://www.e-aptekavita.pl/produkt/s...ulek,7741.html
    na zdjeciu jest prenatal classic + dha czyli jedna tabletka rozowa classic i jedna kapsulka dha, ale tak naprawde zamawiasz tą prenatal duo ktora masz tam w opisie i pudelko wyglada tak
    http://www.ceneo.pl/39955490
    czyli to jest jedna tabletka rozowa classic i do kazdej z nich są dwie kapsulki dha łącznie 600mg. Cena 38,30 a w aptece stacjonarnie wlasnie kolo 60zł, różnie. Z tej apteki internetowej do ktorej wyslalam Ci linka dostawa do Twojej apteki Vita ( o ile taka w miescie masz) jest za darmo. Jesli nie masz apteki Vita u siebie, mogę zamowic dla Ciebie tez tu do mojej apteki i wyślę Ci paczuszkę, pewnie będzie kosztowala grosze w stosunku do tego ile oni sobie normalnie za przesylke licza. Daj znac czy Ci zamowic, bo ja jutro albo w poniedzialek bede zamawiala. A to zaden problem.
    Jesli jakas inna mama potrzebuje to tez nie ma problemu.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minionku! Z Błażejem miałam 3x2 luteinę
    To bylo dopiero, papierki lakmusowe codziennie szły w ruch zwłaszcza ostatnie 2 miesiące, ciagle miałam wrażenie, ze wody się sączą....
    Przeżyje

Reni te bezszwowe ja juz nosze, ale polecam nawet ciut wieksze kupic z poprawka, ze mogą cisnąć w obwodzie lekko, po porodzie macica moze nie obkurcza się w dobę, ale opada nisko i juz nie ciśnie tak pod biustem i w szpitalu są idealne, jak piersi bolą i karmienie sprawia rownież ból. Z reguły taki stanik jest wybawieniem, bo trzyma ciężkie piersi, ale nie ciśnie i nie ma fiszbin. Kupiłam te odpinane na Allegro i taka porażka, juz w szpitalu wywaliłam w kat, ani to ni trzyma, ani co, okropne.

O mnie
    Nie wiem jak u Was ale jak ja np kupowalam w innej aptece Magne B6 to policzylil mi w jednej 16 a w drugiej 18zł. W aptece vita proszę bardzo...http://www.e-aptekavita.pl/produkt/s...letek,376.html
    Magne B6 kazali mi brac 3 razy po 2 tabletki więc naprawdę robi różnicę cena

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    U Was też tak pięknie? Nie mam sił i energii, ale mąż posprzątał, jedzie zaraz do pracy, więc zawijam młodego na spacerek chociaż troszkę niech pobiega, bo ja tez juz kawę az zaczęłam od wczoraj popijać. Niestety czuje się jak zdechła mucha

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Reni ja wlasnie Magne b6 tez w dobrej cenie to wieksze opakowanie zamówiłam za 11,98 chyba? Na gemini, fakt 12,99 wysyłka, ale nie przeszkadza mi to, bo mam do domu, a zamawiam całą paczkę leków, rodzivom, sobie i będę tez dzidziusiowi zamawiać, bo sam bepanthen itd to przebitka kosmiczna...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    No właśnie, a jak widzialyscie jak tych lekow trochę mam więc musze z rozsadkiem. U nas tez pieknie a ja pipa dalej w pizamie. Lecę pod prysznic i na spacerek. Pewnie wroce szybciej niz wyjde bo cos ostatnio szybko bardzo się meczę ale dobre i trochę. Posprzątane na szczescie mam, tylko wciąż ta fura prasowania nie tknięta...chyba w głębi duszy licze na to że się nade mną zlitujesz Kozaczku A tak na powaznie to dziś się za to wezmę jak wrócę i podzielę sobie na 2-3 dni, zeby potem znowu nie zdychać.
    Dziewczynki, Wam tez tak bardzo drętwieją dłonie? Jak gdzies sobie w nocy przygniotlam to jeszcze rozumialam ale juz nawet kladlam na wierzchu a jak sie budzilam to cale dlonie byly tak dretwe i bolace ze masakra. No i nabrzamily jakos dziwnie. Az mi sie w nocy snilo ze bylam na SOR i ze mialam buzię też zdrętwiałą i ze to bylo z braku tego nieszczesnego wapnia. No tak się dzieje jak się ma za mało wapnia i ma się wtedy tężyczkę. Ale wtedy ponoć jest mrowienie a nie takie drętwienie. Poza tym z moim wapniem bylo juz lepiej ostatnio. Jak bym chcialam obrączkę teraz ściągnąć to bez ślusarza ni huhu, na szczęście nie chcę zdjąć:P
    dobra, lecę bo płaskodupie mi grozi co raz bardziej.
    Miłego dnia Mamusie :*
    Monika, jestem z Ciebie dumna, że dałaś radę

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Dzięki Reni udało się - już po glukozie, teraz tylko mam nadzieję, że wyniki będą ok
    ja na szczęście nie mam drętwienia/ mrowienia rąk. Ale czuję, że nogi wieczorem mam nieco opuchnięte :/
    Ja witaminy sobie zrobiłam zapas w rosmannie jak były w promocji i na razie mam spokój
    dzień jest piękny, zaraz też z mężem się na spacer wybieramy bo szkoda dnia

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Paolkus bierzesz dokładnie te same co ja

Kozaczku ja wiem, że Ty dasz rade bo Ty twarda babka jestes

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów