Strona 359 z 543
Pokaż wyniki od 3,581 do 3,590 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    Aniss kochana dziękuje za trzymanie kciuków w imieniu mojej szyjki teraz Wszystkie kciuki za szyjkę Kozaczka Tez mam wrazenie ze duży mi chłopak rośnie, a nie powiem żeby mi zależało na wielkoludzie:P przynajmniej nie do porodu:P
    Kochana! Od początku trzymam kciuki za wszystkie Wasze szyjki Za Kozaczka również. I za Mrówkę, co by problemów u Niej więcej nie było! Wspieram Was mentalnie Sama takich problemów nie mam (przynajmniej na razie), więc współczuję Wam z całego serca!
    Wielkoludy powinny być już po porodzie, a nie jeszcze w brzuchu Ale wiadomo, że dzieciaczki muszą rosnąć, więc każdy gram i każdy kolejny centymetr jest powodem do radości Urodzić i tak musimy, a czy to będzie wielkolud czy mała kruszynka - i tak damy radę! <3

Dzisiaj Bianka mnie strollowała! Od wczoraj wieczorem nie czułam Jej prawie wcale (w nocy często się budziłam i nadal nie zauważyłam Jej aktywności). Obudziłam się rano z myślą, że jeśli nie poruszy się do godziny, to jadę na IP! Już zaczęłam zbierać wszystkie dokumenty, gdy dostałam porządnego kopniaka. Ulżyło mi, ale uznałam, że jeden kuks wiosny nie czyni, więc pilnuję Jej ruchów do tej pory. Czuję Ją, ale już nie są to tak gwałtowne ruchy, jak wcześniej. Nie wiem, czy mam się bać, czy po prostu ma bardziej leniwy dzień. Chciałam zadzwonić do ginekologa, ale nie odbiera

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Aniss mam te same dziś leniwe dzieciątko co ty wczoraj niewielkie kopniaki dziś tak samo. Zwykle właśnie wieczorem i rano, aż brzuszek podskakiwał. Dzień lenistwa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martussia Zobacz posta
    Aniss mam te same dziś leniwe dzieciątko co ty wczoraj niewielkie kopniaki dziś tak samo. Zwykle właśnie wieczorem i rano, aż brzuszek podskakiwał. Dzień lenistwa
    Męczy mnie ten dzień lenistwa, bo nie jestem przyzwyczajona Ale już jestem spokojniejsza, bo powoli zaczyna się uaktywniać (jak dla mnie zbyt wolno). Jest to pierwszy taki leniwy dzień odkąd pierwszy raz poczułam ruchy! :O Często budziłam się w nocy od kopniaków i w dzień brzuch skakał jak opętany, a wczoraj wieczorem i dzisiaj... Nic. Wystraszyłam się i już miałam jechać i sprawdzić, czy wszystko w porządku. Jest to moja pierwsza ciąża, więc wszystko jest dla mnie nowe i często zdarza mi się panikować
    Dziękuję za uspokojenie mnie Już miałam na zawał schodzić

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dziewczynki, też się cieszę, że Wasze szyjki długaśne
    Aniss potwierdzam, nasze Maluszki czasem też lubią się polenić. U mnie natomiast od kilku dni ciągle się Zosieńka wierci. Wcześniej Akos musiał czekać i pilnować, żeby coś poczuć. A wczoraj poszliśmy spać i Akos położył mi rękę na brzuszku. Mimo, że była prawie 1 w nocy to Malutka cały czas kopała Tatusia dokładnie w jego rączkęA on też śmieszny...mimo, że kopnęła go pierdyliard razy to za każdym razem się śmiał
    Jak się dziś czujecie Mamusie?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Dziewczynki, też się cieszę, że Wasze szyjki długaśne
    Aniss potwierdzam, nasze Maluszki czasem też lubią się polenić. U mnie natomiast od kilku dni ciągle się Zosieńka wierci. Wcześniej Akos musiał czekać i pilnować, żeby coś poczuć. A wczoraj poszliśmy spać i Akos położył mi rękę na brzuszku. Mimo, że była prawie 1 w nocy to Malutka cały czas kopała Tatusia dokładnie w jego rączkęA on też śmieszny...mimo, że kopnęła go pierdyliard razy to za każdym razem się śmiał
    Jak się dziś czujecie Mamusie?
    Niby lubią się polenić, ale mojej kruszynie się to nie zdarzało, stąd moja panika

Dobrze, że Akos cieszy się z każdego kopniaka Mojemu szajba odbija za każdym razem, gdy coś poczuje. Wtedy zaczyna mówić i całować brzuch, a potem zdziwiony, że Bianka się nie rusza (zasłuchana w głos ojca - mój już dobrze zna). Zawsze Mu wtedy wytykam, że jak ma fikać koziołki, jak bardzo interesuje Ją inny, mniej znany od mojego, głos?
    Uwielbiam te chwile <3

Ostatnio zażartowałam, że M. musi się przyzwyczajać mentalnie, bo będę Go zostawiać z Małą i co zrobi, jak będzie płakać? Usłyszałam odpowiedź: "Przytulę Ją i będziemy płakać razem!" Hahaha rozwaliło mnie to na łopatki

Co do samopoczucia - ogólnie dobrze się czuję, ale mam jakiś odpych od jedzenia. Wiem, że powinnam coś zjeść, ale brakuje mi apetytu. Na co nie spojrzę, to mi się tego odechciewa. Mam mango - blee, rożki francuskie z serem na słodko - blee, kanapki wiosenne - blee. Już nie wiem co mam zjeść... Chyba za dużo w d*pie
    Pogoda dopisuje, więc zaraz idę na godzinny spacerek z psem, póki M. odsypia nockę. Zastanawiam się tylko, czy mogę ubrać lżejszą kurtkę. Niby świeci słońce, ale jest tylko 9 stopni i wiatr 16km/h. Jak myślicie? Nie przeziębię się?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ile przyjmujecie mg DHA dziennie? I z jakiej marki kupujecie te tabletki?
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 03-03-17 o 11:52

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Ile przyjmujecie mg DHA dziennie?
    Ja mam suplement z kwasami DHA i dziennie wychodzi 200mg + to, co zjem (np. ryba na obiad lub do kanapek).

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Dopiero teraz zauważyłam, że edytowałaś
    Ja biorę tabletki Doppelherz aktiv Mama. Jest to cały kompleks witamin dla ciężarnych z kwasami DHA i EPA. Testowałam kilka różnych firm i te są dla mnie najlepsze.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    hahahahah Aniss Twój M mnie rozwalił też na łopatki tym tekstem))
    Co do niechęci do jedzenia to ja mialam tak jakis tydzien temu ale mi przeszło
    W dupach nam sie przewraca, to dlatego. Ja dziś po długiej przerwie znalazłam w sklepie to: Ptasie mleczko o smaku kokosowym. Yummy!!!Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6055.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	42.2 KB
ID:	100263
    Źle to widzę...lol

O mnie
    Hahaha Reni Kiedyś też kupiłam sobie ptasie mleczko. Zjadłam połowę i zostawiłam na biurku, a potem wyszłam na zakupy. Jak wróciłam, już go nie było. Resztę dojadł mój pies ratując mnie przed rozmiarami sumo Skubany - nawet nie cierpiał po tej czekoladzie. Chyba mam nieśmiertelnego psa!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów