Strona 358 z 543
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,580 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    Bobaskowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-08-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, mam do was pytanie czy któraś z was orbiła kiedyś zakupy w sklepie Vanilla Frog www.vanillafrog.pl ? Ostatnio przechodziłam obok ich sklepu stacjonarnego we Wrocławiu i właśnie ekspedientka powiedziała mi, że mają też sklep internetowy. Czy macie jakieś doświadczenia związane z nimi?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Pochmurny dzień staje się piękniejszym, gdy w końcu zdaje się rachunkowość podatkową Ale się cieszę, że nie muszę brać warunku
    Gratulacje ogromne!!!

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Megianto gratuluje! rachunkowość podatkowa nie była dla mnie takim koszmarem jak ekonometria:P.

Wstrzymam sie z tym laktatorem jak większość z Was radzi bede po porodzie decydować.

My z Piotrusiem po badaniu wszystko w porządku, moj mały człowieczek ma 873g i wszystko co miał to pokazał wiec zero wątpliwości ci do płci

Zapisałam sie w koncu tez do swojej przychodni i dostałam nr do położnej umówi sie ze mną przed porodem na wizytę i wszystko mi powie ponoć jestem jedyna w ciazy u nich w przychodni teraz to pewnie zbyt zajęta nie jest:P

Kozaczku i najważniejsze!! Kazała mi odstawić luteinę! Boze to szczęście nie do opisania! szyjka 3,9cm ale nie skróciła sie nic od ostatniej wizyty 4tyg temu

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Minionku
    Dziękuję. Ekonometria rzeczywiście kosmos, ale ją zdałam za pierwszym razem :P
    Dobrze, że synek zdrowy i super, że w końcu mogłaś odstawić luteinę

Reni
    Dziękuję

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny
    Megianto gratulacje
    No i już marzec jak ten czas leci jutro zaczynam 3 trymestr. Coraz większymi krokami zbliża się ten nasz maraton
    Parę dzionków nie pisałam pochłonęły mnie porządki, zmieniałam meble. Kurczę ile ma się bałaganu jak się wszystko powyciąga, ułożenie tego troszkę mi zajęło. No ale jaki porządek, aż miło. Kupiłam już nawet komodę na ciuszki dla maluszka, przyznam szczerze, że nawet wszystko wstępnie uprałam uprasowałam i poukładałam. Denerwowało mnie jak tak zalegało w szafie Dziś przyszły mi wkładki laktacyjne wielorazowe, są troszkę mniejsze od tych jednorazowych, ale jak się będą sprawować zobaczymy przy samym karmieniu Z wyprawki to już niewiele mi brakuje. Wiję to gniazdko coś szybko Zostało mi tylko łóżeczko z materacem

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    megianto gratulacje!!! cieszymy się razem z Tobą
    Bobaskowa ja nie znam tego sklepu
    Minion super, że wszystko ok u Was :*

ja z wyprawki to mam tylko ubranka, łóżeczko i leżaczek bujaczek muszę się jakoś zabrać za kompletowanie kosmetyków itp ale zwlekam do rozmowy z położną, może coś mądrego podpowie

Hej dziewczyny, ja dziś dokupiłam kolejna część wyprawki, pościel, pieluszki tetrowe, flanelowe, grzebyk, nożyczki, prześcieradła, koszule dla siebie mam 4 sztuki myśle, że wystarczy. Wsumie została mi do kupienia niania I wózek, reszta gotowa tak mi się przynajmniej wydaje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Kozaczku, zostaniesz wyświęcona za te sportowe staniki. Wcześniej przymierzyłam swój stary sportowy stanik z lidla, który już był dość ciasny pod biustem i jakoś mnie nie przekonał. Dziś kupiłam na ryneczku stanik sportowy za 15 zł i nareszcie mi wygodnie

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Pochmurny dzień staje się piękniejszym, gdy w końcu zdaje się rachunkowość podatkową Ale się cieszę, że nie muszę brać warunku
    Z Twojego wpisu wnioskuję, że zdałaś egzamin, o którym ostatnio pisałaś Gratuluję!
    Sama jeszcze pamiętam, jak się martwiłam, czy zdam ostatni rok studiów :P

Minionku! Cieszę się z powodu poprawy nastroju Twojej szyjki! Oby tak już zostało i nie kaprysiła więcej, bo straszy tymi swoimi humorkami! A Twój bobas już naprawdę duży! Ale moja Bianka Go dogania (nie to, żeby mi zależało na dziecku o kolosalnych rozmiarach :P )

Dzisiaj dużo dobrych wiadomości. Bardzo dobrze! Poprawiłyście mi humor.

Znalazłam ciekawą stronkę: http://www.skotnicki.pl/ginekologia/...d=70&Itemid=49

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Aniss kochana dziękuje za trzymanie kciuków w imieniu mojej szyjki teraz Wszystkie kciuki za szyjkę Kozaczka Tez mam wrazenie ze duży mi chłopak rośnie, a nie powiem żeby mi zależało na wielkoludzie:P przynajmniej nie do porodu:P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów